Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nefertiti, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Avon Dreamlife fújós eladó
Ár: 1500 Ft/2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

nygigi

2021. január 8.

Ez az illat még mindig nagyon fincsi! :)
Sikerült véletlenül rátalálnom két példányra is és azt hittem hogy már nem fog annyira tetszeni mint régen, de az Avon Dreamlife még mindig tartja magát a kedvencek közt!
Ezt az infót találtam róla:
Az illat orra Calice Becker.
Fej: rózsa, kínai sárgabarack
Szív: fehér írisz, marokkói mimóza, frézia
Alap: szantálfa, borostyán, pacsuli

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 8.

Ez az illat még mindig nagyon fincsi! :)
Ezt az infót találtam róla:
Az illat orra Calice Becker.
Fej: rózsa, kínai sárgabarack
Szív: fehér írisz, marokkói mimóza, frézia
Alap: szantálfa, borostyán, pacsuli

Vaslady

2018. július 8.

Nagyon jellegzetes illat volt,és amint megjelent a katalógusban,meg is rendeltem.
Nem is értem,de tetszett,hogy érdekes és különc.
Viszont nem tudtam használni,fejfájást okozott és émelyegtem tőle.
Végülis elajándékoztam az egyik szomszédasszonynak,és csak pár fújás hiányzott belőle.
De Ő sem tudta használni,tovább ajándékozta.
Szóval,szép emlékem nincs róla.
Nekem egy nagy Nem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Nem is értem,de tetszett,hogy érdekes és különc.
Viszont nem tudtam használni,fejfájást okozott és émelyegtem tőle.
De Ő sem tudta használni,tovább ajándékozta.
Szóval,szép emlékem nincs róla.
Nekem egy nagy Nem!

Enne

2018. július 8.

Egyik első avonos parfümöm volt, még tinikoromban. Hihetetlen, de akkoriban sokkal bátrabb voltam illatválasztásban, emellett a Treselle volt meg még és mindkettőt imádtam!!! Ha nagyon erősen gondolok rá, szinte még érzem az illatát, vagy az illatának emlékét. Varázslatos aroma volt, tényleg egy álom, és az üvege! Kár, hogy valamikor a sokadik költözés közben megváltam tőle, amikor elfogyott. 5 csillagot érdemel így utólag is, és egy nagy kalapemelést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

ladri

2017. március 2.

Amikor megismertem a férjemet (nem most volt ), ezt használtam. Imádtam az illatát és az emlékek is szépek, amiket már az üveg látványa előhoz. Kár, hogy nem lehet kapni már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Mindy

2017. január 8.

Anyukámtól kaptam még 21-22 éves korom körül. Szerettem nagyon, ráadásul az a korszakom nagyon jó volt, szóval duplán jó szívvel gondolok rá. Kár, hogy már nem lehet kapni, jó lenne kicsit nosztalgiázni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

lacrymosa88

2016. április 21.

Még tini voltam, amikor találkoztam ezzel az illattal, nővérem rendelt magának belőle. Nagyon megtetszett, és mikor nem volt otthon, mindig magamra fújtam belőle, persze könnyű volt lebukni, hisz az igazságot kiszimatolta.:-) Amikor kifogyott az üveg, elkértem tőle, sokszor szagolgattam a kupakját. Volt rózsaszín változatban is, az is tetszett, de a győztes nálam ez lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

SzAdri90

2016. január 19.

Még tinédzser voltam, mikor anyu kapott ajándékba egy ilyet. Nagyon tetszett az illata, mindig a kupakon lógtam. :) Sajnálom hogy anno kivonták, pedig milyen jó illat volt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

rozsszilvia

2016. január 15.

Imádtam! Bármikor újravenném! Nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Imádtam! Bármikor újravenném! Nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják :(

Damayanti

2015. szeptember 1.

Kellemes, álmodozó, mesés illat volt, de nem a számomra legkedvesebb kelta tündérmesék, hanem inkább a Disney jellegű, hercegnős, királylányos meséket juttatta eszembe, illetve a fiatal lányok ábrándozását :) nem volt rossz illat, szerintem lenne helye még a piacon, sajnálom hogy eltűnt, de nem tudom hogy ha tényleg lehetne még kapni, használnám-e... Ha igen, akkor talán leginkább télre. Fiatal, tízen- és huszonéves lányok illata, korom szerint még nekem is való lenne, főleg hogy egy mese imádó, álmodozásra hajlamos csajszi vagyok szerintem javíthatatlanul és ezt nem is bánom :), de mégsem érezném a Dreamlife-ot teljesen az én illatomnak. Jó. De nem a legeslegjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Pöti

2014. október 6.

Kevés jól sikerült Avon-os illatok egyik legszebbike.. Nem tudom, erről valahogy az esküvők jutnak eszembe, pedig nem vagyok oda az esküvőkért, de ha nekem lett volna a húszas éveim első felében, szerintem ezt viseltem volna. Az illatot kivonták, esküvő nem lett, így jártam... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.