Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lingling, az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2021. március 1.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiadás éve: 2016

Összetevők: lédús szilva, százlevelű rózsa, fás aromák

Avon Dreams szett eladó
Ár: 8800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!
Ritkaság 🌸 Avon Dreams EDP
Ár: 4900 , Eladó: Csokri
Állapot: 50ml/fotó , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Keszthely , fizetés: Személyesen posta foxpost

GabrielleT

2021. március 1.

Kellemes virágos illat.(Imádom az ilyen illatjegyeket) Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Kellemes virágos illat.(Imádom az ilyen illatjegyeket) Ajánlani tudom.

kisbobitas

2021. január 27.

Ajándékba kaptam pár éve, nekem nagyon tetszett. A kedvenceim az édes, de nem tömény illatok és ezt pont eltalálták. Tartós volt az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

Bellana

2020. november 12.

Édes, virágos illat, olyan tavaszias hangulatú, de szerintem minden évszakban jó választás lehet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

alekszandra00

2020. október 14.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Egyszer elkezdtem Avon tanácsadóként tevékenykedni, ami nem volt hosszú életű, de már csak ezért a parfümért megérte, mivel ez volt az első parfüm, amit ingyen kaptam a rendelések mellé, én bolond még el akartam azt is ajándékozni, de jobban tettem, hogy megtartottam.
Nagyon nőies illat, valamilyen szinten édeskés, de csak a jóízlés határain belül.
Sokáig érződik az illata.
Minden jókedélyű, vidám, magabiztos nőnek csak ajánlani tudom meleg szívvel, nem fognak csalódni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 14.

Sokáig érződik az illata.

Dea0609

2020. május 20.

A testvéremnek volt ilyen először. Annyira finom illata volt rajta,hogy természetesen nekem is be kellett szereznem egyet.Hiba volt.Rajtam nagyon tömény rózsás illata van,amit én nem igazán kedvelek...Így anyukámnak ajándékoztam,ő viszont nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

bibike2000

2020. április 15.

Imádom ezt az illatot! Szexi, nőcis illat, nagyon tartós. Sokáig elég. 50 ml pont megéri 4000 forintért. Mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

ChinchillaLover

2019. december 9.

Bájos, édes illat, rendkívül tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Bájos, édes illat, rendkívül tartós.

Mia0602

2019. november 24.

Július
Megvan az idei nyár kedvenc illata számomra. Ez egy beteljesült álom. Imádom, ahogy körülölel és egész nap nem hagy el. Szilva és rózsa. Álmomban sem gondoltam volna, hogy szeretni fogom.

November
A hideg idő beköszöntével elővettem az őszi illataimat. Egyik sem hozott lázba. De ezt magamra fújva azt éreztem, hogy ez most is tökéletes lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.

Július

November

PSM

2019. szeptember 26.

Tavaly ősszel és télen elhasználtam két üveggel, aztán megjött a nyár, egy darabig mást fújkáltam, majd elővettem és meglepődtem! Nem tudtam használni. Rosszul voltam a szagától. Meleg időben az én bőrömön elviselhetetlen. Ez nem a parfüm hibája. Most a hűvösebb napokban újra hívogatott és megint szerelem van! Meleg és száraz egyszerre, figyelemfelkeltő és figyelemmegtartó. Eléggé tartós is, hat-hét órát simán kibír! Van benne egy kicsi az Avon Treselle Mystique-ből, de annál édesebb, nem annyira nyers erejű, amit én sajnálok, mert az életem parfümje volt! Bárminek örülök, ami kicsit is hasonlít rá, remélem nem vonja ki ezt is az Avon! Újra boldog az élet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

vvivien

2019. augusztus 19.

10 ml verzió volt még belőle nagyon finom édes illata van, sokáig kitart és elég tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.