Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lingling, az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiadás éve: 2016

Összetevők: lédús szilva, százlevelű rózsa, fás aromák

Ár: 1700 , Eladó: Diana2
Állapot: Párszor próbált., Helyszín: Bonyhád, fizetés: Banki utalás után postázom vagy személyes átvétellel lehetséges Bonyhádon,Szekszárdon esetleg környékükön.
Avon Dreams parfüm eladó + ajándék dezodor
Ár: 2200 , Eladó: nygigi
Állapot: próbált + új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
ChinchillaLover

2019. december 9.

Bájos, édes illat, rendkívül tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Bájos, édes illat, rendkívül tartós.

Mia0602

2019. november 24.

Július
Megvan az idei nyár kedvenc illata számomra. Ez egy beteljesült álom. Imádom, ahogy körülölel és egész nap nem hagy el. Szilva és rózsa. Álmomban sem gondoltam volna, hogy szeretni fogom.

November
A hideg idő beköszöntével elővettem az őszi illataimat. Egyik sem hozott lázba. De ezt magamra fújva azt éreztem, hogy ez most is tökéletes lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.

Július

November

Aoba

2019. november 10.

Számomra nagyon fás illat volt. Túladtam rajta. Megint csak a tartóssága miatt pontozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

PSM

2019. szeptember 26.

Tavaly ősszel és télen elhasználtam két üveggel, aztán megjött a nyár, egy darabig mást fújkáltam, majd elővettem és meglepődtem! Nem tudtam használni. Rosszul voltam a szagától. Meleg időben az én bőrömön elviselhetetlen. Ez nem a parfüm hibája. Most a hűvösebb napokban újra hívogatott és megint szerelem van! Meleg és száraz egyszerre, figyelemfelkeltő és figyelemmegtartó. Eléggé tartós is, hat-hét órát simán kibír! Van benne egy kicsi az Avon Treselle Mystique-ből, de annál édesebb, nem annyira nyers erejű, amit én sajnálok, mert az életem parfümje volt! Bárminek örülök, ami kicsit is hasonlít rá, remélem nem vonja ki ezt is az Avon! Újra boldog az élet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

vvivien

2019. augusztus 19.

10 ml verzió volt még belőle nagyon finom édes illata van, sokáig kitart és elég tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.

nicorosie

2019. augusztus 1.

karácsonyra kaptam barátom családjától, én az édes illatokat preferálom, ez a parfüm pedig inkább nőcis, de nagyon megszerettem. tartósságát tekintve egész jó volt, de nem is szeretem, ha árad belőlem a parfüm:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Melinda8

2019. július 13.

Csak most ismertem meg, de ha tudom ilyen jó, nem vártam volna ennyit. :-) Puha, finom és nagyon tartós. Nem kell napközben újra fújni, mivel estig kitart. Kedvencem lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Eszteerke

2019. július 7.

Már régóta kapható az Avonnál, én mégis csak most ismertem meg és nem is bánom, mert nagyon megszerettem az illatát😍 Nagyon virágos nagyon gyümölcsös nagyon tartós. Ebben a nyári időszakban tökéletes számomra☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

NovErke

2019. május 28.

Nagy parfüm vásár van most nálunk Avonos és Oriflame-es parfümökből. Mindenki próbálgatja, fujkálgatja őket össze-vissza. Már ablakot nyitottam mert egyszerűen el lehet veszni az illatfelhőben. A nagy kavalkád ellenére mégis tisztán kiéreztem egy illatot a sok közül. Egy erős, édes-virágos illatot. Az itt lévő parfümök nagy részét jól ismerem, ezt pont nem, de az illatösszetevők alapján sejtettem hogy ez az Avon Dreams. Rögtön felkaptam az üveget, beleszagoltam és jó volt a tippem. Nagyon erős és sokáig érződött még a levegőben ezért úgy sejtem, tartós illat lehet. Szerintem ez egy hozzám illő illat, úgyhogy biztosan fogok belőle rendelni magamnak. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

HDorina

2019. március 22.

Nagyon nőies, elegáns parfüm. Tetszett a 'Dream' megnevezése és a rózsaszín színe. Külsőre teljessen megfogott. Az illata is nagyon finom, édes. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol