Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lingling, az összetevőket feltöltötte: Yucchan, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiadás éve: 2016

Összetevők: lédús szilva, százlevelű rózsa, fás aromák

Ár: 2700 Ft , Eladó: tenagi
Állapot: Bontatlan csomagolásban azonos illatú testápolóval és dezodorral szettben, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de előreutalás esetén a postázás/foxpost/más csomagküldő szolgálat is megoldható, ekkor a vevőt terheli ez a plusz költség.
Ár: 1500 Ft+pk , Eladó: Pusedli
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Pécs , fizetés: Banki utalás után postázom
Lovemyhair

2019. március 19.

Nagyon szeretem, nagyon nőies illata van, szuper tartós.

Lovemyhair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Nagyon szeretem, nagyon nőies illata van, szuper tartós.

Csicsi2017

2019. február 10.

Számomra folytogató rózsa illat, valami dohos régi szaggal keverve. Anyukámnak tetszik, csak azért kap 2 csillagot.

Csicsi2017
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

PinkMcFreeze

2019. január 31.

Ajándékba szántam az anyukámnak a névnapjára és mivel bolti ár töredékért hozzá tudtam jutni, már nem celofánosan, ezért kipróbáltam, mert szemezgettem egy ideig ezzel a parfümmel a katalógusból. Az ajándéknak természetesen örült, viszont neki se és nekem nem tetszik, ezért eladó sorba került :( Pedig nagyon akartam/akartuk szeretni, de valahogy nem jött össze :(

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Fancsaaa

2019. január 20.

Nem biztos hogy magamtól megvettem volna ,de karácsonyi ajándék volt. Szuper, tartós és nagyon nőies illat.

Fancsaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

baba_girl_16

2018. november 26.

Alapvetően nem az èdes parfümök a kedvenceim, de ez nagyon jó. Finom illata van, az àràhoz kèpest a tartóssága is megfelelő.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Babaarc25

2018. november 7.

Nagyon kellemes illata van. Első szaglásra nekem a Versace Yellow Diamond illat ugrik be. Édesanyámnak is rendeltem egyet születésnapjára! Abszolút ujravevős! 😊

Babaarc25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

wallflower87

2018. október 15.

Ezt az illatot eloszor egy ismerosomon ereztem es bevallom, elegge ledobbentem, mikor rakerdeztem, mi van rajta es kiderult hogy Avon, mivel az illata alapjan valami dragabb parfumnek tunt...raadasul ezzel nem csak en voltam igy, allitolag a munkahelyen is rakerdeztek, mit hasznal, plusz egy masik lany aki ott volt velunk, szinten egyetertett hogy jo ez az illat. Nem sokra ra meg is rendeltem es magamon is nagyon tetszik, sot egyszer mar rajtam is megdicserte egy nagyon jo izlesu baratnom.
Mindezek miatt meglehetosen ertetlenul allok a sok negativ ertekeles elott, szerintem ez egy nagyon kellemes, noies, elegans, kortalan illat. Nyilvan ez egy olcso parfum, ennek megfeleloen nem varhato tole Dior minoseg, de szerintem az arahoz kepest egyaltalan nem olyan rossz a tartossaga, en jopar oran keresztul erzem magamon. Szerintem kimondottan pozitivum, hogy mindenbol van benne egy kicsi, de jok az aranyok, egyik osszetevo sem nyomja el a tobbit. Kicsit edes, kicsit friss, kis gyumolcs, kis virag, kis fa, kis pacsuli.
Nappalra, munkabajaros illatnak tokeletes.

wallflower87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Nappalra, munkabajaros illatnak tokeletes.

Aadrii

2018. augusztus 27.

Én egyszerűen imádom! Főleg ősszel és télen, amikor nem szívesen viselek gyümölcsös és virágos illatokat, csak ezt használom. Én nem érzem benne a szilvát, és szerintem nagyon jellegzetes és nem tolakodó illata van rajtam.

Aadrii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Lapetra

2018. július 28.

Nagyon szeretem! Sokan dicsérték is rajtam, de valamiért az utóbbi időben hanyagoltam, más parfümöt használtam, de attól függetlenül nagyon jó illata van!

Lapetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

eddycarnevale

2018. július 16.

Kellemes, de felejthető illatnak tartom. Kicsit édes, aztán fűszeres, aztán megint édes. A rózsát, és a fás vonalat érezni benne. Inkább őszi, téli illatnak tartom. Nem a legjobb, amit valaha szagoltam, de nem is csalódás.

eddycarnevale
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol