Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2017. június 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő ínycsiklandozó eper és fehér csoki illattal. Tisztít és felfrissít, kondicionálja a bőrt és finom illatot kölcsönöz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

netti1990

2021. szeptember 11.

Fantasztikus,nyári krémtusfürdő volt,imádtam 😍❤😊
Kár,hogy már nem lehet kapni 🙁☹😔
A csomagolása nagyon szép volt ❤
Mennyei finom,édes eper-fehércsoki illata volt ❤
Sűrű,nagyon krémes,jól habzó és tisztító tusfürdő volt.
Nem szárította a bőrömet.
Az illata sokáig megmaradt a bőrömön és a fürdőszobában ❤😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Fantasztikus,nyári krémtusfürdő volt,imádtam 😍❤😊
Kár,hogy már nem lehet kapni 🙁☹😔
A csomagolása nagyon szép volt ❤
Mennyei finom,édes eper-fehércsoki illata volt ❤
Sűrű,nagyon krémes,jól habzó és tisztító tusfürdő volt.
Nem szárította a bőrömet.
Az illata sokáig megmaradt a bőrömön és a fürdőszobában ❤😊

Anita97

2020. január 18.

Jó édes illata van, nekem tetszik.
Nem szárít, de nem is nagyon lesz puhább tőle a bőr.
Szerintem kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

Jó édes illata van, nekem tetszik.
Nem szárít, de nem is nagyon lesz puhább tőle a bőr.
Szerintem kicsit drága.

Enne

2019. január 12.

Fincsi. :) Valentin-napi hangulatom lett tőle. Fogalmam sincs, miért, hiszen sosem voltam oda érte. Talán a Harry Potter-beli valentinezés ugrik be inkább róla, a varázs-bonbonok bájitallal töltve, meg a Roxmorts-i Mézesfalás és a cukrászda. Krémes és jó vele fürdeni, szépen felhabosodik és édes, csokis-epres illattal lengi be a fürdőt. Elvarázsolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

nellory816

2018. június 28.

Nem rossz, de szerintem nagyon durva szintetikus illata van. Olyan mint az epres maoam illata pl, nagyon gyári, nagyon mesterséges nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Nymeria94

2018. június 27.

Az Avon katalógus lapozgatása közben általában mindig ezen termékcsalád szettjeire vadászok és csapok le az újabb és újabb illatkombinációkra. Az utóbbi időben akadt néhány csalódás, a barackos-rózsás és a körtés-rózsás (úgy látszik, hogy ez a rózsás vonalat nem igazán kellene erőltetnem), ellenben ez az általam tavaly felfedezett körte és fehér csoki párosítás telitalálat számomra. Ahogyan a testpermetet, úgy a tusfürdőt is imádom, az illata valami elképesztően finom édes, olyan epres puding jellegű. Továbbá az sem kis teljesítmény tőle, hogy zuhanyzás után még órákkal később is éreztem magamon az illatát, képzelem, hogy micsoda összhatása lehet, ha a szett mindhárom tagját egyszerre vetjük be. (Csak meg kell bontanom azt a testápolót is, az amúgy is használatban lévő kettő mellé :-) Ezenkívül az állagával és a tisztító hatásával is elégedett vagyok, szépen habzik és mindent egybevetve jól teszia dolgát.
Összességében abszolút elégedett vagyok ezzel a termékkel és szinte egészen biztos vagyok abban, hogyha a katalógus lapjain újra feltűnik ez a szett, akkor zsákmányolok még belőle. Ki tudja, mikor jut ez az illatkombináció is arra a sorsra, mint a cukrozott szilva és vanília, amit már hónapok óta hiányolok a katalógusból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Stellacska6969

2018. május 28.

Nem rossz, de nem is olyan jó. Képen jobban mutatott, semmilyen illatot nem érzek rajta csak annyit, hogy édes.. fél éve van meg a test permet és az se fogy sehova. Anyukám használta el a tusit is.😞😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

bubilany

2017. szeptember 11.

Kellemes illata van, nem szárít és az ára is megfelelő. Biztosan újraveszem ♡
Az egész szettet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Kellemes illata van, nem szárít és az ára is megfelelő. Biztosan újraveszem ♡
Az egész szettet.

Jenniii92

2017. augusztus 26.

Imádom. Nagyon szép színe van, már a dobozon keresztül is, de mikor kinyomom még szebb lesz, csillog, az illata pedig fantasztikus. Jól habzik, ezért viszonylag gazdaságos is. Kár, hogy az illatát nem sokáig érezni fürdés után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

HDorina

2017. július 26.

Szettben rendeltem. Szeretem ha a tusi, testápoló, testpermet ugyanolyan illatú mert sokkal jobban érezhető az illatuk és tovább is tart a bőrömön. Isteni illatú ez a kiadás. Nyárias az eper miatt de mégis édes a fehér csokival. Én együtt használtam a 3 terméket és így intenzíven érezhető volt a bőrömön ami nem tolakodó hanem csábító érzés volt. A tusi jól habzik és a színe is gyönyörű. Rózsaszín. :) Biztos hogy újraveszem az egész szettet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

dettybetty

2017. július 2.

A többi termékhez képest (testápoló és permet) ez tetszett a leginkább. Nem szárított, mint tusfürdő teljesen elégedett vagyok a hatásával. Egyedül az illata sok nekem, de ízlések és pofonok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Narancssárga.