Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Pruedence09

2018. május 26.

Én nagyon imádtam ezt a parfümöt!
Az én bőrömön valóban nagyon kellemes, púderes-virágos illat volt, egy csipetnyi vaníliával fűszerezve :)
Annyira hiányzik, jó lenne, ha újra elkezdenék gyártani :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Én nagyon imádtam ezt a parfümöt!
Annyira hiányzik, jó lenne, ha újra elkezdenék gyártani :(

Ginatural

2018. január 23.

Régen nagyon szerettem, A nosztalgiámnak beadva derekamat megvettem itt egy használt darabot. Hát.... nem lelkesedtem fel tőle annyira...az ibolyás íriszes dolog még mindig ott lapul valahol a jegyek között de talán már sokat állt ez a parfüm, vagy az ízlésem is változott ( lehet...sőt), de nem erre emlékeztem, vagyis nem egészen. Púderes kellemes ibolyás illatra emlékeztem vaníliával átölelve, de ez eléggé alkoholos. Mindegy elhasználom ezt a maradékot és már úgy sem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Cynthia99

2016. december 11.

Ez a parfüm ezer éve megvan,régen nagyon tetszett,de aztán elkezdtem nem szeretni. Tegnap megint elővettem és megint megtetszett az illata. Szerintem egy nőies,komoly,elegáns illatról van szó,így csak alkalmakkor tudnám elképzelni magamon. Tartósnak tartós,bár nem sok tapasztalatom van vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

borb.biaa

2016. június 21.

Kellemes, nőies illat, viszont nem mondanám túl karakteres illatnak. Ettől függetlenül az a kategória, amire azt mondom, hogy ősszel-télen elfújkálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Sinistra

2016. május 26.

Egy hétköznapi, kellemes kis esti illat, kár, hogy már ezer ilyen van, nem túl eredeti, de azért kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

adrica

2016. január 25.

Kb. 3 éves lehetett a legkisebb lánykám is amikor megvettem. Bájoska illat, finom puha, ölelgetni való, kis aranyos, jó lányos. Arra jó volt, hogy amikor hordtam a lányaimat az oviba, volt valami más rajtam amitől kicsit szépnek érezhettem magam. De előbb-utóbb nekem már ez nem volt elég. Unalmas lett, akárcsak Hamupipőke élete, és többre vágytam. Mind az életemben, mind a parfümömben kellett valami változás, és ez már nem nyújtotta azt a többletet. Bár finom illat. Még van fél üveggel belőle, ha le akarok csendesedni, vagy csak azt érzem, hogy most csendes napok jönnek, akkor előveszem. Finom, melengető, puha illat. De néha az Anyáknak is kell, hogy nők lehessenek és csábítsanak. Ezzel nem igazán lehet. A Hypnose nekem nem jutott volna eszembe. Abból is van egy utánzatom igaz, de az édesebb jóval. Ebben puha vanília van, abban meg merész cukorka, ami tudjuk, sokkal bűnösebb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Karenina

2015. március 2.

A Lancome Hypnose utánzata,Avon-os kiadásban.Nem tartós,3 óra múlva nyoma sincs.De valóban jól elcsípték azt a mámorító és elragadó édeskés csábító bájt.Csak sajnos elég hamar el is engedték... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

kinibaba19

2014. november 12.

Pacsulira emlékeztetett 1 fújás után elajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

Pacsulira emlékeztetett 1 fújás után elajándékoztam.

surrealia

2014. augusztus 4.

Nekem sajnos nem fogott meg ez az illat, viszont az Enchanted változata, amit sajnos már nem gyártanak, az valami mesés :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

anita.szaraz

2014. július 13.

Nekem 30 ml kiszerelés van. Először tapasztalva fantasztikus, de a bőrömön több ideig használva inkább idősebbeknek ajánlanám. Nekem túl komoly illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.