Avon

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Esztuci, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Illatosítsd meg történetedet az Avon Eve Alluring parfümmel! Tedd felejthetetlenné minden romantikus estédet ezzel a csábító illattal, melyben a narancsvirág és a piros gyümölcsök egyesülnek az érzéki pézsmával."

Fejillat: rózsaszín szilva, frézia, gyöngyvirág

Szívillat: női elixír, Neroli virág, írisz

Alapillat: borostyán esszencia, szantálfa, pézsma

Ár: 2300Ft , Eladó: fruzzs
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp, foxpost/postán maradó
Avon Eve Alluring Parfüm gyári minta eladó
Ár: 200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Carmen9595

2019. november 14.

Aki szereti az édeskés illatokat annak ajánlanám. Én ettől édesebb illatokat szoktam használni pl. Avon -Luck , viszont a családom férfi tagjai jobban dícsérik ezt :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

tenagi

2019. szeptember 7.

Én nagyon szeretem az illatát, édeskés, de nem az a tolakodó fajta. Mindennapi használatos parfümnek kiváló :) Relatíve sokáig érezni a bőrömön, főleg a pézsmás alapillatot. Azonos illatú testápolójával kombinálva azért jóval tartósabb.
Érdemesebb csomagban venni, én a 30 ml-es parfüm, kisparfüm és testápoló kombót vettem meg, úgy megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

lacrymosa88

2019. május 15.

Ez nagyon nem tetszik, olcsó, gagyi 100 Ft-os boltban kapható kölnikre emlékeztet. Vagy autós légfrissítőre. Fojtós, tömény édes, amitől alig várom, hogy megszabaduljak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

AlexaMa

2019. április 1.

Párját jobban kedvelem. De ez sem rossz. Ebből talán kevesebb a több. Néha légfrissitőre emlékeztet az illata. Egyszer jó volt kiprobálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

vanillacaramella.sweet

2019. március 31.

Rajtam ez az illat kifejezetten virägos-fäs, de kellemes, pedig nem vagyok a kategória kedvelője, mêgis tetszik, meglep!
Kellemes, nem tolakodó komfortillat, rajtam a gyümölcsös vonal nem igazăn êrvênyesül, pedig êdes-gyümis fan vagyok ês működnek is rajtam. Enyhe íriszes púderessêge van, de messze ăll egy igazi púderes illattól.
Amit kiemelnêk, hogy íriszes, nerolis, szantålos, pèzsmąs meleg, virągos illat.
A gyöngyvirăgot nem êrzem, de nem is bănom, mert nem szeretem parfümben.
Fássăga is enyhe, nem szúrós. A frêzia se tömèny. Olyan kis komfortos, munkahelyre is kivåló, nem tolakodó, nem kihívó illat.
Egy randira szerintem kevès, nem sexy.
Jó a parfümfolyadêk színe ês az üveg is tetszik. Összessêgêben tetszik ês venném is. Gondolkodom a kisfújóson vagy üvegesen, hogy melyiket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Amit kiemelnêk, hogy íriszes, nerolis, szantålos, pèzsmąs meleg, virągos illat.
A gyöngyvirăgot nem êrzem, de nem is bănom, mert nem szeretem parfümben.
Egy randira szerintem kevès, nem sexy.

HDorina

2019. március 26.

10 ml-est vettem belőle, hogy kipróbáljam. Nem volt rossz, de nem fogott meg. Kicsit édes, de frissítő is. Tartóssága 1-2 óra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Mingey

2019. március 17.

Kedvenc avonos parfumom, imadom az illatat. Nekem szemely szerint jobban tetszik mint a Confidence. Viszont a tartossaga nem a legjobb. Sokszor kell frissiteni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Yubiri

2019. március 5.

Kellemes, szilvás-nerolis, még estére se fájdult bele a fejem illata van, magamon viselve nem tűnik olcsó illatnak. Viszont ilyen áron már egy (vagy kettő) jobb utánzat parfümöt lehet venni, számomra így megmaradt a nem túl vonzó illatkategóriában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Esztuci

2019. február 9.

Még a bevezetésekor vettem meg ezt is és a sárgát is. Nem hittem, hogy ez különösebb nyomot fog hagyni, de gondoltam elfújkálni jó lesz. Függő vagyok ha újdonságokról van szó. Kellemesen meglepett, mert van benne valami fantasztikus. Sajnos nem elég tartós ebben az árkategóriában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 9.

p.bettina

2019. február 6.

Imádom. Imádom az illatát, a csomagolását. Nekem az a tapasztalatom, hogy viszonylag tartós parfüm. Szívesen újra venném és szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.