Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jns.melinda, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Avon Exotic Beaches EDT szett
Ár: 7000Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

hanka.horvath

2021. február 2.

Tini korom nagy kedvence! Sajnálom, hogy nem lehet kapni. Igazi kuriózum volt ez a 2 fázisú parfüm (legalább is nekem 😀)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Vaslady

2018. március 14.

Jéé,ilyen nekem is volt,amikor még Avon tanácsadó voltam,van már 13-14 éve is...
Ja,és duplán megvolt,mert valakitől kaptam még egy üveggel,már nem is emlékszem kitől :-D.
Anyósomnak is volt,meg a barátnőmnek is.
Ő nagyon szerette,nagyon vastagon fújta,elég erős,nehéz fulladt naptej-olaj illata volt.
Nekem fejfájditó....
Évekig raktam egyik polcról a másikra,nem használtam.
Mignem amikor elköltöztünk az új lakásba,és szelektáltam a ruháimat,akkor a felső szomszéd csajnak ajándékoztam a ruha pakkal együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Anyósomnak is volt,meg a barátnőmnek is.
Nekem fejfájditó....
Évekig raktam egyik polcról a másikra,nem használtam.

leila0803

2018. március 14.

Nekem is volt, de én a nagymamámnak adtam, akinek még van belőle egy kicsi. Finom, kókuszos, naptejes illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

nettas

2018. március 14.

Kedves AVON....! Ahelyett, hogy a Pur Blanka 48. változatát kiadnátok, igazán visszahozhatnátok ezt... Kedves Krémmániások! Ha találtok ehhez hasonlító parfümöt, légyszi osszátok már meg itt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Bubucim

2017. május 14.

Minden nyáron ezt kutatom a katalógusban, hogy hátha...de nem, nincs. :( Helyette mindig vlm gagyi nyári illatot dobnak be. Ez a parfüm igazi szerelem volt. A csomagolása tengerpartra emlékeztet. Enyhén kókuszos, picit olajos. Kedves Avon, add vissza nekünk őt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Damayanti

2015. szeptember 25.

Egy egész jó egzotikus, megfelelő arányban tengeres, kissé kókuszos, nehezen meghatározható illat volt, fülledt nyári tengerparti naplementékhez leginkább :) Úgy volt tengeres, hogy valójában annál sokkal többféle volt az illat, úgy volt kókuszos, hogy az még nem volt gejl és túl markánsan kókuszos illatfelhő, úgy volt egzotikusan fűszeres és különleges, hogy mégis lágy és könnyed maradt... Nem volt rossz illat, még mindig érzem az orromban az aromáját, ha meglátom képen az üvegét. Az ára is jó volt, pedig különlegesebbet alkotott sok márkás, neves drága parfümnél. Azért nem 5 csillag, mert azért nem volt teljesen az én illatom, és mert szerintem ezt kifejezetten csak nyárra, mondjuk tengerpartra passzolt igazán használni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

matine91

2013. november 17.

nekem is volt ilyenem, gimis elsős koromban voltam érte nagyon odáig, sajnálom hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

noxibaba

2013. augusztus 11.

Ahogy megláttam az üveget... egyből beugrott az illata. Tini korom egyik parfümje volt. Elment, de nem hagyott maradandó emléket. Kellemes volt, egy nyári illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

claudia

2013. május 10.

Úúúúúristen ezt a parfümöt kutatom már vagy 6 éve!!! Anyámnak volt ilyenje tőle csórtam el mindig :)
Emlékszek hogy olajos volt, és ahh valami isteni illat. Meleg, nyárias, talán kicsit keletiesnek hatott akkoriban. Egyetlen darab volt belőle itthon mi meg elfogyasztottuk vagy 3 hét alatt :/ Azóta sehol sem láttam katalógusban. Mindig vágytam egy ilyenre de a nevét sem tudtam erre most meg feldobja nekem a KM :D Mit meg nem adnék egy ilyenért most *.*
Újra lesz?? Ha igen, kb. sírva fakadok a boldogságtól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Újra lesz?? Ha igen, kb. sírva fakadok a boldogságtól!

farkash82

2013. május 9.

Én is nagyon szerettem, szeretem. Még mindig van egy ujjnyi az üvegben. Nem fogy a két rész egyformán, pedig használat előtt mindig felrázom. Jó újra és újra beleszimatolni. Eddig egyik illatomat se használtam el teljesen mindig hagyok egy kis mintára valót.
Ez most újra lesz egy kis változtatással? A régi változatban nem úszkált semmi, mint most ebben a képen láthatóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.