Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vereille, Módosítva: 2013. szeptember 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Nagyon precíz, tömör, de mégis rugalmas végével könnyen húzhat tusvonalat. Optimális fedést és intenzív színt nyújt. Kenődésmentes és érintésálló.

larka95

2017. július 2.

Nagyon utàltam, örültem, hogy kivonták.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Nagyon utàltam, örültem, hogy kivonták.. :)

Poptie

2017. május 7.

Nem ér semmit, az előttem szólok már mindent leírtak... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Nem ér semmit, az előttem szólok már mindent leírtak... :(

arizona07

2017. május 1.

Kuka! Nagy rakás kaki! Anyukámtól kaptam karácsonyra még évekkel ezelőtt, annyira használhatatlan volt, hogy nemhogy kenődött, de konkrétan mintha nem jött volna semmi belőle! Ráztam össze-vissza, próbáltam rányomni, de csak elmosódott szürke pacát lehetett vele húzni. Próbáltam kézre is, mindenhogy, de nem kaptam jobb eredményt. Aztán állt egy kicsit és elkezdett vizes levet ereszteni használat (próbálkozás) közben, pedig nem tároltam se sütőben, sem tűző napon. Fogalmam sincs, hogyan mehetett át a minőségi ellenőrzésen ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Evyyy

2015. november 11.

Pénzkidobás... Nem fekete, nagyon híg, kezelhetetlen. Egyszer sem tudtam használni: kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 11.

Hygi

2015. október 18.

Teljes pénzkidobás. A terméknek nem hogy fekete, de még szürke színe sincs annyira gyenge. Túlságosan vizes, nehezen szárad. Ennél minden tus jobb, komolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

pond

2015. október 6.

Engem simán megtévesztett az "extratartós" elnevezés, így naivan megrendeltem. Pofára esés volt. Ez nem fekete, inkább zöldes-szürkés túlságosan folyós trutyi. Eleinte azt hittem rosszul használom, és nem viszem föl elég vastagon, azért nem tartós a színe, de több körültekintő használat után bebizonyította, hogy nem velem van a baj. Én nem ajánlanám senkinek, hogy megvegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

dundee91

2015. június 25.

Na ez egy egy nagy rakás sz*r. pénzkidobás volt megvenni! egyáltalán nem fog rendesen és 1-2 óra mulva eltűnik, elkendőik mintha ott se lett volna :O soha nem venném újra!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

amarillu

2015. június 10.

Nekem a ferde filc típus van meg. Nem egyenletesen fed, és pár óra múlva a fekete szín veszít a tartósságából. Nem veszem újra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

RyahOneY

2015. február 18.

Anno én is vettem, most eszembe jutott, hogy még mindig megvan valahol a piperetáskámban, meg is kerestem. A kupak csupa festék (gőzöm sincs, mitől folyik...), mikor letöröltem, kék volt a tinta a zsebkendőn (ennyit arról, hogy fekete színű...). Azért sem használtam eddig, mert az első egy-két alkalmat leszámítva már csak nagyon halvány vonalat húz, és nem is egyenletesen fog... :/ Valamennyit segít, ha kicsit rányomjuk, vagy többször áthúzzuk. Az ecset maga jó, szép vonalat lehet(ne) vele húzni, kár, hogy ilyen pocsék minőségű a tinta... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

t.evacska21

2014. november 17.

Már nem is emlékeztem rá, milyen szemhéjtusom volt egykor nekem, ami annyira rossz volt. Aztán ahogy itt nézelődtem a termékek között, megláttam ezt, és ráismertem. Ez volt az...
Azon azért meglepődtem, hogy 104 vélemény alapján is csak 2 csillagos :P Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, aki elégedetlen volt vele.
Próbáltam megszeretni, próbáltam azt is, hogy fejjel lefelé tárolom, hátha akkor jobban fog, de úgy meg kicsit folyt :S Egyszerűen nem akar fogni. Tartósnak írják, de eleve nem is fog, nemhogy még tartós is legyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0
Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.