Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Extratartós ajakrúzs.

owllo

2017. január 26.

Ez a kedvenc rúzsom. Ehhez nagyban hozzájárul az is, hogy az általam valaha kipróbált összes rúzs közül ennek van a legvörösebb vörös színe :D Tény, hogy szárít, de cserébe sokáig fent marad és csodás a színe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

hdori23

2017. január 9.

A színét imádom,viszont a tartóssága nálam 2 óránál nem tart tovább...nekem a régi fajta van még meg amit szerintem 3 vagy 4 éve vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

MissisMonk

2017. január 3.

Szép a színe, nem szárítja a számat, viszont nem annyira extra tartós, mint vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

pomme

2016. december 5.

@szisszike1 jóvoltából jutottam hozzá az Eternal Flame árnyalathoz ezúton is köszönöm megint :) Van egy pár piros rúzsom, de valahogy egyik sem volt az igazi színre, vagy túl sötét volt, vagy túl világos. De ez tökéletes! Hideg piros, igazi fogfehérítős, krémes, tartós, nem túl fényes, leitatva matt rúzsként is tudom használni. A formája nagyon praktikus, könnyű újrakenni. A színt az ajkak kicsit beisszák, szóval aki másnap totál rúzsmentesen akar közlekedni, az ne ezt válassza, de nekem ez pluszpont, mert sokat ad a tartóssághoz. Holnap tesztelem egy karácsonyi buliban, remélem kibírja az egész estés evés-ivást. Majd még update-elek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

marieklein

2015. január 15.

Imádom ezt a rúzst, sajnálom, hogy már nem lehet kapni(?), bár még egy nagyon pici van belőle. A Vintage Pink árnyalatot használom, ez az a szín, ami mind a hófehér, mind a lebarnult arcomhoz is passzol. Nálam az alapfelszerelés része, mindig nálam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

Loreee15

2014. július 2.

Nekem a forever pink árnyalat van meg, ami rózsaszínes csillogós, nagyon szép. Tartósnak nem tartós, hiszen evés ivás után lejön mint bármelyik másik rúzs. A színe miatt nagyon szeretem, így a nyári napokra tökéletes. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

kkrisz

2014. május 22.

Szerettem, évekig használtam, de ezt is csak pár órát bírt ki (evés nélkül..). Viszont sokkal tartósabb volt, mint az új verzió. Vintage pink volt a kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

melindae

2013. november 17.

Az újat még nem próbáltam, régebbi csomagolásból volt egy Capuccino árnyalatom. Nagyon világos, tényleg capuccino árnyalat, ami tényleg tartós volt, nem is szárított. Nem rossz, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 17.

p.gerda

2013. október 19.

Nekem egy gyönyörű vörös árnyalat volt meg, imádtam, alig lehet lerobbantani a szájról, könnyű vele dolgozni, egy rétegben tökéletes. Egyszóval 5-ös :D Sajnos egy táncversenyen rábíztam a tánctanárra és sikerült elvesztenie, úgyhogy azóta egy másik AVON rúzzsal kell beérnem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 19.

benkaszne

2013. augusztus 29.

Eddig mindig is a Totally Twig árnyalatot vettem. Szerintem a legszebb szín. Nem hivalkodó, mégis szép, és észrevehető, főleg a kontúrozva lett az ember lányának az ajka. Tartósságban sincs gond vele, persze a nagy szaftos étkezéseket ez sem bírja ki, mint bármely más rúzs sem. Az ajkamat nem szárítja. Évek óta ezt használom (most újabban az újabb változatát), és az is ugyanolyan jó, mint a régi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emolliensek: Diphenyl Dimethicone, Isododecane, PPG-3 Myristyl Ether, Lanolin, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrogenated Polyisobutene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Diphenyl Dimethicone, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77120, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 22 Lake / CI 45380, Carmine / CI 75470, CI 42090, Red 28 / CI 45410

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Lilás piros.