Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mankaa, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Leilaa

2012. november 14.

Az igazi télies szettem egyik darabja. :)) Imádom! Az illata csúcsszuper! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Az igazi télies szettem egyik darabja. :)) Imádom! Az illata csúcsszuper! :)

marina

2012. július 15.

Nagyon jó illata van :) Téli hónapokban különösen hangulatos :) Most nyárra a levendulásat szereztem be, ami szintén tökéletesen megfelel nekem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

villa

2012. április 2.

Ez az illat szuper! Nagyon szeretem! A krém is megvan belőle! (sőt még a kezemre is szoktam használni) ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

mankaa

2012. február 24.

Minden téli szezonban beszerzem az aktuális téli illatú lábfürdőt. Szerintem ennek az illata nagyon találó, kissé hasonlít a fűszeres forralt borra. A hatása jó, frissít, ápol. Sűrű és kiadós, nekem egy téli szezonra elé egy flakonnyi. Az összetevők rémesek, - ezt eddig nem figyeltem, lehet, hogy jövőre keresek valami más alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Színezék. Narancssárga.