Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde

Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
2.500 Ft Avon Far Away
Ár: 2.500 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázva vagy személyesen Bp
Avon Far Away minta
Ár: 490 , Eladó: peppi
Állapot: Új dobozában, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen, vagy Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Barbacsek

2022. október 17.

Nagyon jó illata van, kellemes, intenzív. Van egy kolléganőm aki ezer éve ezt használja minden nap! Minden áldott nap a Far away parfüm van rajta töménytelen msnnyiségben és én sajnos megutáltam... nagyon megutáltam! Ettől függetlenül nem pontozom le, mert tényleg jó parfüm. Csak ne kelljen megéreznem 😄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 17.

NatureBeauty

2022. október 17.

Ez az egyik első parfüm, amit gyerekként az Avon katalógusban szaglásztam és akkor nagyon nem tetszett...Hát most ez pont fordítva van, még annak ellenére is, hogy többen öregasszony szagnak gondolják. Pedig nagyon nem öregasszonyokon lehet érezni. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 17.

Monaliza2121

2022. október 13.

Ez egy jellegzetes, őszi-téli meleg illat. Ezer közül felismerhető. Fűszeres, vaníliás, keleti illat. Megosztó illat. Én szeretem, tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 13.

Anett0721

2022. augusztus 4.

Bársonyos ősz-illat. Ha az októbert üvegbe lehetne zárni, ő lenne az. (nem olyan éles mint a november, mert az a fagyosabb-fanyarabb YR So Elixir Purple lenne, de nem is szeptember, mert az nekem a nyárvegi perzselő szafaris Kenzo Jungle lenne)
Tényleg bársonyos, olyan, mint amikor felveszem a csinos bokacsizmát a melegszínű poncsóval, de még rajtam a napszemüveg mert a sárga faleveleken keresztül még simogat a Nap. Édes, de nem fojtogat, hanem átölel.

Nagyon kíváncsi vagyok, ha felfújnám egy nyári napon, vajon elrepítene-e valami ezeregyéjszakai kirándulásra az éj leple alatt, szerintem képes lehet rá..(elvégre orientális és fűszeres)..de amíg ki nem derítem, addig instant október! Nagyon tartós, ez vitathatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

vpverapapp2

2022. július 10.

ez egy nagyon különleges illat, kb gyerekkorom óta van hogy éreztem ezt a parfümöt valakin, vagy egy közösségi térben és mindig vmi uncannyt éreztem tőle és sose tudtam mi az. aztán eszembe jutott nemrég ez az illat, hogy milyen volt miután kifújtam v katalógusban megszagoltam kb 10 éve, és annyira sóvárogtam érte hogy megrendeltem, és miután használtam órákkal később rájöttem, hogy ezt az illatot keresem évek óta. nagyon fura ez a sztori.

egyébként szerintem mindenkinek nem való, ezért van az hogy sokan averziót éreznek ettől az illattól, én nagyon szeretem, mondjuk az orientális, édes, fűszeres illatokat mind nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 10.

leila0803

2022. július 3.

Évekig az illat volt számomra. Most kissé elcsábultam a drágább parfümök világába, de gondolkozom rajta, hogy vissza-visszatérjek.;)

Annyi emléket idéz, megrohan a multam, ha magamra fujom.

Objektiven, szamomra egy kellemes, konnyed, noies illat. Soha nem talaltam tulzottnak vagy hivalkodonak. Szeret(t)em.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. július 3.

Annyi emléket idéz, megrohan a multam, ha magamra fujom.

PerfumePippi

2022. július 3.

2022.07.03.: Elsőkből lesznek az utolsók és utolsókból az elsők...továbbá: de igen, lehet mértékkel - vagy Avonék is kihígították eme ikonikus darabjukat. Történt tavaly télen, hogy úgy éreztem, menten meghalok, ha nem fújhatok magamra a Far Awayből...és ez a kívánás jött valahonnan, a semmiből. Legott vettem egy 30ml-es üveget, amit azóta módjával használok, mikor rámtör a kívánás. Amúgy meg most már nem émelygős és nem vattacukor, és nem szintetikus érzet. Érzem benne a finom virágokat is; és sok minden mást, ami jó érzéssel tölt el. Vagy a bőröm, vagy e parfüm, vagy a világ változott. Vagy mostanra találtunk egymásra. :-)

2016. március 31.: Régen (meglehetősen régen) volt egy viszonylag rövid időszak, amikor meg voltam veszve ezért az édes illatért. Elérhető áron volt, így elhasználtam nagyjából egy üveggel. Gondolom, olyan lehetett az aurám, mint egy hömpölygő vattacukor-förgeteg. Az ízlésem azóta jelentős változáson esett át, és az emberek azon csoportjába tartozom, akiket ki lehet üldözni a világból ezzel a szintetikus vanília-utánzattal. Szerintem nem lehet mértékkel használni, mert a legkisebb mennyiség is orrbamászóan otromba. Pedig szeretem a vaníliát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 3.

Diana11

2022. június 15.

Nagyon tartós ás jó illata van. Nagyon régen használtam már, de most visszatértem hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 15.

mayaditty

2022. május 6.

Nagyon édes, erős illatú és tartós. Szerintem az egyik legjobb Avon parfüm. Ár-érték arányban tökéletes! Az én környezetemben mindenki szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Terru

2022. március 16.

Édes, erős ès tartós. Nem mindennapi parfüm, szerintem alkalmakra megfelelő (színház, esküvő,stb.). Érett nőkhöz passzol inkább de semmiféleképp se nénis. Tudni kell viselni. Szinte egész nap tart, amikor a csuklómra fújom, több kézmosás után is érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.