Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde

Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Ár: 2000 , Eladó: KaradyAnn
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, XXI. kerület, fizetés: Személyes átvétel
Avon Far Away - 50ml
Ár: 2000 Ft , Eladó: zagnes89
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
birobarbara85

2019. szeptember 19.

Intenzív, édes és tartós. Megosztó illat. Nekem pont bejön, de csak max két fújás, különben fejfájást okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Hamvaskaa

2019. szeptember 11.

Imádom, olvastam pár kommentet nem értem a hányosakat,hogy lehet ettől hányni. Én annyira imádom teljesen én vagyok. Tartós illat, megunhatatlan

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

missgiv

Korcsoport: >54
2019. augusztus 15.

Intenzív, tolakodó, számomra rendkívül kellemetlen illat. Konkrétan éhgyomorra elájultam tőle, mikor egy kolléganőm belocsolta magát vele. Rettenet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Emma Woodhouse

2019. július 20.

Update: Időről-időre visszatérek elolvasni a véleményeket. Nagyon jól szoktam szórakozni, főleg az "azonnal hányok"-jellegű értékeléseken. Annyi biztos, hogy az egyik legtartósabb, legintezívebb illat. 30 méterről ki lehet szagolni, ha valaki viseli.

Visszarepít a gimnáziumi évekbe, amikor egyszer rendeltem az egyik osztálytársam anyukájától. Autentikus nyugdíjas szagom volt tőle, de kitartóan hordtam. Az emlékek miatt kap 3 pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Mia0602

2019. július 11.

Számomra ez az illat borzasztó. Gyerekkorom húsvéti locsolkodásait idézi, amikor mindenki más kölnivel locsolt. Ugyanaz az olcsó, tömény átható, mindent körülölelő illat. Akkor is utáltam, most sem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

NovErke

2019. június 5.

Nagyon erős, tartós illat. Ahogy olvasom a véleményeket, eléggé megoszlóak, de ez a parfüm legalább valamilyen. Nem csak van az emberen valami, hanem ez egy egyedi illat, amit lehet szeretni, vagy nem szeretni, valakin jó, valakin nem. És meg is éri az árát, mert tényleg tartós és erős, egyetlen fújás is elég belőle.Nekem egyébként üvegbe beleszagolva nem tetszett, túl tömény, émelygős. Anyukám bőrével viszont nagyon jó harmóniában van, rajta annyira jó. Mondjuk anyukámnak szerintem minden parfümmel jó az illata :) Magamra nem mertem fújni, engem elnyomna, túl erős hozzám, ennek ellenére nem pontozom le nagyon mert egy nagyon minőségi és különleges parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

bmerci

2019. május 29.

Borzasztóan intenzív illata van, ha magamra fújom akkor alig bírom elviselni.. Nem újravevős :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

butterfly99

2019. április 17.

Másokon szeretem ezt az illatot, illetve ha csak a levegőbe van fújva úgy is. Viszont magamra képtelen vagyok fújni. Vonz benne valami, de mégis taszít, hogy hordjam. 5 csillagot megadom neki, mert amúgy tényleg nagyon jó illata van másokon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

kicsispenot

2019. április 15.

Kis koromra emlékeztet ez a parfüm. Annyira vágytam rá, hogy nagy legyek és nekem is lehessen. 1 fújás is nagyon erős és sokáig megmarad az illata. És pont ez lett vele a problémám: egy fújás is émelyítő, és köhögök tőle. Pár hét után jöttem csak rá, hogy ha nem használom elmúlik az állandó köhögésem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Rita410

2019. április 14.

Az olcsó parfümök közül ő a kedvencem. Közel 20 éve vásárolgatom, időről időre visszatérek hozzá. Szeretem az illatát és a tartósságát is. Véleményem szerint az Avon legjobb parfümje. Mindig megismerem másokon és elég sűrűn szembejön velem, de ez engem nem zavar. Nem állandóan használom, de mindig megtalálható a parfümjeim között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.