Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde

Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Avon Far Away szett
Ár: 2600 Ft , Eladó: rexi19
Állapot: Teljesen új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalás után foxpost vagy posta vagy futár
Ár: 500ft , Eladó: Bellana
Állapot: 2 fújás hiányzik belőle , Helyszín: Gödöllő, Budapest(keleti), fizetés: Személyes átvétel lehetséges Gödöllőn vagy Bp-n belül a keletinél, előre utalás után postázni is tudok.

Monica83

2020. november 23.

Sokszor újravettem, de nem használom folyamatosan. Nagyon tartós..Szerintem egy parfüm is olyan mint az öltözèk.. Passzolnia kell az egyènisèghez. Épp ezért ez az illat sem való mindenkinek .Hercegnőknek rózsaszín ruhában NEM ajánlom...😆 Èrettebb, fűszeres, karakteres illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

Bellana

2020. november 23.

Egy kellemes, vaníliás-fűszeres illat, hűvösebb időkre igazán ideális. Sajnos számomra nem lett szerelem, de nem rossz illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Echooo

2020. október 26.

Én nem használok niche illatokat (még), majd talán kipróbálok párat., és mégis szégyellem ezt az illatot :D 24-5 éves koromig gyűlöltem. Aztán nem tudom, mi a fene történt, de imádom azóta. Igyekszem nem fújkálni sűrűn, mert tényleg olyan, mint egy szar pasiválasztás, majdhogynem szabadkozni akarok miatta, még ha hülyeség is. Mert emlékszem, milyen elementáris undort váltott ki belőlem, nem akarok másokat sokkolni :D De szeretem. Nagyon. És amikor nem terrorcselekménynek minősül, mert épp nincsenek olyan sokan körülöttem, fel is fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

fks_viktoria

2020. október 26.

Ez az a parfüm amit az ember vagy imád, vagy hányingere van :)
Én imádom. Viszont a családba mindenki utálja.
Erősnek erős illata van az biztos!
De aki szereti az erős illatokat, annak jó választás :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Ez az a parfüm amit az ember vagy imád, vagy hányingere van :)
Én imádom. Viszont a családba mindenki utálja.
Erősnek erős illata van az biztos!
De aki szereti az erős illatokat, annak jó választás :)

Olinda

2020. október 26.

Jó is, meg nem is... Szeretem is, meg nem is. Teljesen kettős érzéseim vannak ezzel a parfümmel kapcsolatban. Ez volt az első "komolyabb" parfümöm a gimis évek alatt, akkor féltve őrzött kincs volt, nagyon szerettem, nagyon ritkán csak nagyon keveset fújtam, nagyon spórolni akartam vele, hogy minél később fogyjon el. Megrögzött parfümmániásként természetesen most is van itthon belőle, de mára már annyira azért nem kedvenc. Kerestem a megfelelő kifejezést erre a parfümre, de a legtalálóbbra pont itt leltem rá az egyik korábbi hozzászólásban: elcsépelt... És valóban... De rettenetesen... Ez az az illat, amit ha megérzel valakin, egyből tudod, hogy ez az, tényleg rengetegen rendelkeznek ezzel a parfümmel, szinte nincs olyan, ha kilépek az utcára, ne érezzem meg valakin. Így nekem ez a parfüm az olcsó parfümök totális középszerűségébe süllyedt, nincs benne semmi eredeti... Na és itt jön a kettősség: ettől függetlenül én is használom. Már csak téli parfümként nagyon ritkán, mert nekem már az erőssége rettenetesen fújtogató, leginkább csak a nagyon hideg időben van kedvem magamra fújni, de akkor meg néha még jól is esik, viszont használat utàn legalább három napig ezt érzem a sálamon, téli kabátomon, a hajamban, és ennek az erősségét semmilyen màs parfüm nem is írja felül. Utána biztos, hogy újra megint nincs kedvem fújni hetekig. Éppen ezért végszóként is csak annyit tudok írni, mint amivel kezdtem is: jó is, meg nem is... Szeretem is, meg nem is... (De újra venni azért biztosan, hogy soha többet nem fogom. 😅)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

klaudia901013

2020. október 23.

Örökzöld illat, ami már többször újravettem. Nem tolakodó de mégis erős illat, és nagyon tartós, másnap is érezni rajtam vagy a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Viki0922

2020. szeptember 15.

Számomra ez az igazi. Több parfümöt kaptam/vettem már, viszont mégis ez az,aminek az illata és a tartóssága a legjobban megfogott. Érdekes,hogy a véleményezők egyik fele nagyon dicséri, a másik pedig utálja. Én az első táborba tartozom🤟🏻🥰. Különleges illat, amit bárhol felismerek. Nagyon ritkán volt olyan,hogy napközben másodjára is fújtam magamra belőle,mivel a reggeli 2 db fújás tökéletesen elég volt, számomra egyáltalán nem tolakodó. Imádom.
20/L

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

20/L

Alizani

2020. augusztus 7.

Sem magamon sem másokon nem tetszett, számomra borzasztóan erős és tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Sem magamon sem másokon nem tetszett, számomra borzasztóan erős és tolakodó.

Lokitheprincess

2020. július 28.

Egy másik parfüm tetszett meg nagyon az avontól, úgy éreztem ez az én illatom lesz, rendeltem is egy hatalmas üveggel. Rendeltem egy Far Awayt is, a móka kedvéért, emlékszem ilyen volt anyámnak, mamának, nagynéninek anno, de az illatára egyáltalán nem emlékeztem.. Nos, mióta megjött a csomag, az "én illatomból" kettőt sikerült fújni, ugyanis a Far Awayt használom. Senkin nem éreztem ezt az illatot az elmúlt kb 10 évben, igazán különlegesnek érzem magam vele. Szerintem nem sok, csínján kell bánni vele, reggel 3 fújás egész napra elég. Mások szerint kellemes illata van, nem tolakodó, de mindig érezni rajtam. Férfi kollégák név szerint is felismerték :D azt hiszem megtaláltam az igazi én illatomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

enimandoki

2020. június 25.

Nagyon szeretem, tobb mint 10 eve hasznalom. Tartos es megsem tul sok. Nem ertem azokat akik "fujolnak" ra, pedig egyaltalan nem buzos. En imadom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.