Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde

Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

2500 Ft / db - 50 ml Avon Far Away
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva
Ár: 2250 , Eladó: agneadra
Állapot: Bontatlan! , Helyszín: Budapest XVII., Gyömrő , fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Cintia04

2021. november 14.

Nem szeretem a katalógus illatokat nem mert sznob vagyok hanem valamiért nekem mind olyan egyforma! Viszont van 2 illat az Avonból amit újra szoktam vásárolni az a Far Away és a Today! Ezekben van valami kis csavar és nincs az a megszokott savanyú, kellemetlen útó szag mint a többi illatukban! Tudom most ki leszek utálva a nagy elit parfümös körökből de én ezt az illatot nagyon kedvelem! Nem használom sűrűn de van, hogy rákivánok egy egy nap vagy itthon hideg őszi,téli napokon főzés mellé! Édes, vaníliás, bújós, meleg illat és mellé még nagyon tartós is! Főleg akkor szoktam újra vásárolni ha akciós akkor viszont nagyon is megéri az árát! Tényleg nagyon intenzív, telt illat ebből bőven elég 3 fújás! Mikor bejött évekig utáltam magamra nem fújtam volna párszor kaptam is ajándékba majd oda adtam másnak aki örült neki! De ma már kedvelem és néha jól esik! Nem álmaim illata de van benne valami ami vonz! Az meg, hogy tucat illat lenne... Lehet régen még az elején mikor befutott de én már nagyon régen nem éreztem sehol 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

Csutak

2021. október 5.

Nagyon szeretjük anyukámmal. Csak azért vettem belőle néhány hete egy üveggel, mert így olyan, mintha magammal vihetném őt mindenhová, afféle kabala illat lett. :) A finom és tartós illatáról már nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

estokani

2021. október 5.

Sokan nevezték öregasszonyosnak, vagy középkorúak illatának és 20-24 éves korom között használtam. Totálisan bele voltam habarodva az illatba. Csak 2 naponta fújtam magamra, mert elég erős és nem szerettem úszni benne. Meleg, puha illat, de nagyon közel ahhoz, ami sok embert irritál. Főleg, hogy viszonylag olcsó, és széles körben elérhető parfümről van szó.
Aztán egyik reggel úgy ébredtem, hogy hányingert kapok a szagától. Nem bírtam elviselni többé magamon. Azóta ha máson megérzem én is menekülőre fogom ha tehetem. Úgy tűnik tényleg minden szerelem mulandó.
De ha nosztalgiázni szeretnék és tudatosan megszagolom, az emlékeimet keresve közben, akkor nagyon boldog leszek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 5.

mooo

2021. október 5.

Még zsenge koromban több üveggel locsoltam magamra ebből a parfümből...irtó szexinek,magabiztosnak és nőiesnek éreztem tőle magam. Azóta eltelt 20 év,érett nő lettem és komolyan beszippantott a parfümök világa. Több cipős doboz van tele illatmintával, több tucat parfümöt adtam el itt és megszámlálhatatlan niche és egyéb drága parfüm van a birtokomban,amit előszeretettel váltogatok....imádom az illatokat. Van azonban egy számomra igen fontos ember,aki legtöbbször csak szenved az én szenvedélyemtől....szerinte jó illatom van, DE az utcán csomószor 50-60-as nőkön sokkal jobb illatot érez.Majd Ő vesz nekem parfümöt, itt nagyon megijedtem ...Na köszi! Kénytelen voltam megkérni, hogy legközelebb jelezze nekem,ha ilyen szuper illatú hölgyet érez. Megtette! Reggel a S.ár-ból kilépve oldalba bökött "Ez mi? Na ez k.rva jó illat!" Nem kellett még nagyobbat szippantanom sem,már mielőtt mondta volna éreztem Far Away. Megrendeltem 2500 fr-ért, imádom,Ő is imádja, boldogság van.Szóval van ami örök,pl a Far Away!!! Na ennyit erről!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 5.

szaboibolya

2021. szeptember 15.

Nagyon akartam szeretni, de nekem megfájdult tőle a fejem. :( Elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Nagyon akartam szeretni, de nekem megfájdult tőle a fejem. :( Elajándékoztam.

angela88

2021. augusztus 25.

Csak mintám van belőle, de nem tudok negatívumot írni róla. Édes, nekem nem az a cukros, hanem inkább trópusi gyümölcsös-vaníliás-rágógumis illat. Nekem tetszik - bár van több parfümöm is, amelyeket jobban szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Ennél az illatnál szerintem 2 opció van. Vagy igen vagy nem. Nekem nagyon nem. Sok. Brutálisan sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

hencikee0114

2021. július 27.

A Treselle mellett ez a másik - számomra finom illat az Avontól, ami még tartós is. Olyan szempontból egyedi a maga nemében, hogy rögtön tudja az ember, melyik parfümről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

CandyShimmer

2021. július 27.

Örök kedvenc. Nagyon nagy hiba volt hogy most megváltoztatták a csomagolást. Más az üvegcse és a kupak színe. Egy ilyen örök klasszikus parfüm üvegcséjét meg kellett volna hagyni olyannak amilyennek megismertük

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Marina89

2021. július 3.

Kellemes illatú és tartós is. Már gyerekkoromban is használta anyukám, igazi anyu illat lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.