Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde

Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 3500ft/db , Eladó: Rebus77
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: --
Ár: 3000 , Eladó: Ancsi9004
Állapot: Pár fujás hiányzik, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Foxpost packeta előre utalás után, személyesen kaposváron átvehető

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

leila0803

2024. január 13.

Évekig az illat volt számomra. Most kissé elcsábultam a drágább parfümök világába, de gondolkozom rajta, hogy vissza-visszatérjek.;)

Annyi emléket idéz, megrohan a multam, ha magamra fujom.

Objektiven, szamomra egy kellemes, konnyed, noies illat. Soha nem talaltam tulzottnak vagy hivalkodonak. Szeret(t)em.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. január 13.

Annyi emléket idéz, megrohan a multam, ha magamra fujom.

zdoreebaba

2023. október 6.

Nagyon erős, orientális-keleties-füstös illat. Mindig megfájdult tőle a fejem annak idején. Édesanyám kolléganője imádta, az ő karakterisztikus, karakán viselkedéséhez tökéletesen passzolt ez az illat. Emlékszem, hogy ettől a hölgytől mindig mindenki félt. Így az illathoz gyerekkorom óta a félelem érzése társult. Szerintem még mindig ez a signature-je. Én sajnos ki nem állhatom ezt az ikonikus Avon illatot, ami már a 90-es évek óta számos hölgy tetszését nyerte el. Nekem mindig émelyeg tőle a fejem... próbálom messziről elkerülni. Túl sok benne minden, a vanília na és a legrosszabb jegye az ylang ylang is rettenetes oldalát mutatja meg ebben az illatban.
Én ezt az 'alkotást' meghagyom az 50+ korosztálynak. Használjátok nyugodtan, én köszönöm, de nem kérek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 6.

Mturi96

2023. szeptember 25.

Haragszok erre a parfümre. Az üvegben isteni. Máson isteni. A bőrömön borzalmas, mint valami vegyszer. Nem egy ember mondta ez mikor megérezte rajtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 25.

lacontessa

2023. április 19.

Nagyon sokáig ez volt a kedvence parfümöm huszonéves koromban, mindig több üveggel is volt belőle - főleg, ha akciós volt az avon katalógusban - , ez volt az én illatom. :-) Nagyon tömény, nagyon édes-fűszeres, nagyon intenzív, akkoriban imádtam. Messziről felismerhető, az biztos. Most már viszont nem igazán jön be, bár ha megérzem, felidézi a régi emlékeket, de az illatát már közönségesnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 19.

Nairam

2023. március 2.

Egy ismerősömön éreztem először, és olyan finom volt, hogy totál beleszerettem az illatba. Bulizós,csajos húszas éveim első felét idézi. Megvesztem érte, imádtam, nagyon csajosnak,fiatalosnak gondoltam,iszonyat tartós,intenzív. Párom szerette.Teltek az évek, már nem használtam, aztán egyszer csak megláttam anyósom polcán, amit nem is értettem,mert sosem éreztem rajta, rögtön lelombozott..... Nagyon más korosztályú és stílusúak vagyunk, nem tudom rajta elképzelni. Szerencsére később sem éreztem rajta. Alapjában a fiatalságomat idézi, és szeretném,ha ez a kellemes emlék meg is maradna, csak nekem!!! A nagy szerelem elmúlt, de ő volt az egyik, akire mindig emlékezni fogok!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 2.

Eszti0714

2023. február 9.

Erős édes illat. Nyárra tavaszra ideális. Tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 9.

Erős édes illat. Nyárra tavaszra ideális. Tartós

Mothcslaura

2022. december 19.

Huu 16 éves koromtól évekig használtam, semmit sem változott az illata. Aki ezt viseli, azt tuti minden ember felismeri annyira erős és intenzív
Rajtam ez is édes illatnak érződik, már nem tudnám használni újra, de mai napig az orromban érzem az illatát

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 19.

Barbacsek

2022. október 17.

Nagyon jó illata van, kellemes, intenzív. Van egy kolléganőm aki ezer éve ezt használja minden nap! Minden áldott nap a Far away parfüm van rajta töménytelen msnnyiségben és én sajnos megutáltam... nagyon megutáltam! Ettől függetlenül nem pontozom le, mert tényleg jó parfüm. Csak ne kelljen megéreznem 😄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 17.

NatureBeauty

2022. október 17.

Ez az egyik első parfüm, amit gyerekként az Avon katalógusban szaglásztam és akkor nagyon nem tetszett...Hát most ez pont fordítva van, még annak ellenére is, hogy többen öregasszony szagnak gondolják. Pedig nagyon nem öregasszonyokon lehet érezni. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 17.

Monaliza2121

Korcsoport: >54
2022. október 13.

Ez egy jellegzetes, őszi-téli meleg illat. Ezer közül felismerhető. Fűszeres, vaníliás, keleti illat. Megosztó illat. Én szeretem, tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. október 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.