Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde

Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Avon Far Away mini
Ár: AJÁNDÉK , Eladó: peppi
Állapot: Új dobozában, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Ár: 500 , Eladó: Hani18
Állapot: Kicsit több mint a fele hiányzik, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Postázni tudom és személyes átvétel is lehetséges.

MLotti

2020. február 16.

Anyukám illata volt a 90-es években. Sok szép emléket hordoz. Ma, már felnőtt fejjel én is előszeretettel használom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Bonnieoo7

2020. február 6.

Kamaszkorom illata 1999 ahogy én emlékszem rá, minden 5. nőnemű ezt viselte, korosztálytól függetlenül. Nekem talán hintőpor volt és parfüm, ami rámpunnyadt, pedig tetszett, de elcsépelt lett. Volt 1 osztálytársam, akinek nagyon jól állt, naponta többször megcsapott a finom illat. Magamon már nem nagyon éreztem olyan jónak, de hát ez ilyen... aztán most újra "megkívántam" így érkezik a jövőhéten a 30 ml-s verzió. Nagyon remélem, hogy jóban leszünk! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

merdzso4

2020. február 6.

Nagyon tartós , édes, kicsit erőszakosan karakteres. Imádom! Sok sok éve használom. Megunhatatlan! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

Timo6

2020. február 2.

Évekig használtam még a középiskolában. Fincsi, tartós illat. Sok emléket hordoz. Nem tudom tudnám-e újra viselni és hogy lenne - e újra helye a parfümös hajócskámon. De az illat a sok szép együtt töltött évért, a jó árért, a tartósságért megkapja az öt csillagot. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

petrus90

2020. január 17.

Van itthon egy üveggel, a gyerekkorom illata, a 90es évek illata. Ilyet ma már nem alkotnak a parfümörök az biztos. Teljesen más illatvilág es hogy tetszik nem tetszik az izles dolga de az biztos hogy hasonlo illat nem létezik! Ha kicsit értesz hozzá läthatod hogy az új generációs divatillatok mind egy sémàra épülnek es mär nem olyan merészek mint a regi illatok. A fiatalabb generáció 'nyanya' 'büdös'nek illeti pl ezt az illatot is de fogadni mernék a Cacharel es Dior poison es az Opiumra is ezt mondanák :p szóval a nosztalgikus illatok kedvelöinek ajánlom. Oh igen és tartós valamiért ez nem száll el olyan hamar🤷🏻‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

E2i99p

2020. január 16.

Régen gimis koromban nem szerettem, utáltam, a világ legbüdösebb illatának tartottam. Most, hogy 25 lettem, imádom és jól esik magamra fújni. Most értem meg rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

doloresumbridge

2020. január 3.

Ajándékba kaptam. Az, hogy büdös, csak azután derült ki számomra, hogy befújtam magamat és jól megölelgettem a páromat. Most mindketten büdösek vagyunk és szenvedünk. Ez a parfüm lerobbanthatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

bleauwsy

2019. december 27.

Kifejezetten tartós, markáns illat. Nagyon szeretem mert minden évszakban és eseményen megállja a helyét akár egész napon át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 27.

Anita97

2019. december 18.

Imádom
Tartós, kellemes, édes illatú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

Imádom
Tartós, kellemes, édes illatú

mini03

2019. november 1.

Tavaly télen használtam el belőle a 10ml-es kiszerelésűt. A hideg időben nagyon tetszett az erős, testes illata. Idén újra megpróbálkoztam vele, egy nagyobb üvegcsével. Valamiért most nem lettünk barátok. Kicsit alkoholos, kicsit szúrós, idő kell míg kellemesebbé válik. A párom is csak órák múlva jegyezte meg, hogy végül is finom az illata. A kifujás utáni már-már túl erős illatkompozíció miatt húzok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.