Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nefertiti, az összetevőket feltöltötte: szines, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Elbűvölő exotikus és romantikus illat EDP minőségben, a már ismert Far Away termékcsaládból, mely az Avon legkedveltebb parfümje.

Fejillat: chai tea, mangó, mandarin
Szívillat: rózsa, jázmin, kókusztej
Alapillat: pézsma, szantálfa, pacsuli

Ár: 7000 , Eladó: audreyenn
Állapot: A képen látható, kb 40 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Leginkább személyesen, esetleg Foxpost
Ritkaság! Avon Far Away Exotic eladó
Ár: 8500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
manoka55

2019. október 23.

Nagyon kellemes illat, kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Nagyon kellemes illat, kár, hogy már nem gyártják.

barbonc

2018. június 25.

tényleg isteni az illata. Indiansummer, én láttam eladót, barboncfreemailhu

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

tényleg isteni az illata. Indiansummer, én láttam eladót, barboncfreemailhu

Indiansummer

2018. június 18.

Még őrizgetek egy picit az üveg aljàn. :) Sajnàlom, hogy màr nem gyàrtjàk. Igazi nyàri melengető illat. Isteni mangós, kókuszos, rózsás vanîliàs leszàradàssal. Esetleg tudja valaki hogy lehet e még kapni valahol?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

SSSAAA

2017. december 6.

Én nem tudom, hogy lehet, de rajtam tiszta Premiere Luxe Oud hasonmás. 2 közös illatjegy van: a mandarin és a rózsa, a leszáradásuk rajtam egy az egyben ugyanaz. Nem annyira erős, mint a sima Far Away.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Kori

2017. május 31.

Update:
Azóta volt szerencsém szerezni 2 üveggel is... Nemrég magamra fújtam és olyan érzésem volt, mintha ketten lennénk, de nem együtt. Végig éreztem magamon, és az egész délután olyan volt, mintha elém tartanának egy régi fényképet, és kényszerítenének, hogy szüntelenül csak nézzem és emlékezzek... és én nem akartam.
Amióta utoljára lehetett rendelni a katalógusból eltelt néhány év, és az utóbbi időben én nagyon megváltoztam, már egyáltalán nem érzem a magaménak. Az illat még mindig nagyon szép és egyedi, de sajnos már nem az enyém.

Feltettem eladásra egy üveggel.

A legeslegkedvencebb parfümöm...volt, amíg ki nem vonták. Nagyon karakteres, fűszeres, tipikusan az a parfüm, amit tudni kell viselni. Imádtam benne, hogy, amikor reggel magamra fújtam egy édes, fűszeres, kacér illatot érzetem, azonban délutánonként hazafelé tartva a buszon többször is azon kaptam magam, hogy szaglászok, vajon honnan jöhet ez az isteni mandarinos, virágos illat. Néhány nappal később jöttem rá, hogy ez bizony az én parfümöm, csak már nem azok a jegyek dominálnak benne, amik reggel, addigra már egy szinte új, sokkal letisztultabb, virágosabb, ugyanakkor mégis egyedi, illattá vált. Eddigi legjobb, legegyedibb, legtartósabb parfümöm. Remélem lesz még szerencsém hozzájutni, addig is marad a kifogyott üveg szórófejének szagolgatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Update:

Feltettem eladásra egy üveggel.

olasz78

2016. október 17.

Ez volt az a parfüm amit alig vártam, hogy elfogyjon. Nekem nagyon nagyon fűszeres volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Hygi

2015. október 4.

Imádom! Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják.Csodálatosan különleges, fűszeres, édes és karakteres illata van. Ha megszagolom, eszembe jutnak a szép emlékeim mikor még ezt használtam.
Számomra 5*, hibátlan parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 4.

Számomra 5*, hibátlan parfüm!

alidak

2015. április 29.

Nagyon kellemes, nyári illat. Nem az a tipikus friss-tengeri, mint a Light Blue család, amiből már így is túl sok van (és szerintem a legsemmitmondóbb illatcsalád,elnézést, aki szereti), de nem is egy szenzáció. Annyira nem tűnik tucat illatnak, meglepő módon. Tartóssága közepes, 3-4 óra. Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

blackcat00616

2015. április 17.

Ez az a parfüm, mikor nővéremmel találkozom és mondom, hogy Far Away Exotic, mondja igen :D Nagyon tartós, gyümölcsös, édeskés illat, mennyei és persze itthon kivonva -.-

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Avanindra

2014. december 6.

Miért mindig a legjobb parfümöket szüntetik meg? :'( Ez volt a kedvencem. Azóta se találtam ilyen jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200

Színező anyag. (Piros)