Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Brigitt, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: crème de cassis, narancsvirág, sós csokoládé, tejkaramella

Avon Far Away Rebel EDP Szett
Ár: 3200+postaköltség , Eladó: mkdorina
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost (előre utalást követően postázok)
Ár: 1200 ft+pk , Eladó: AzAKismacska
Állapot: 2alkalommal hasznalt, Helyszín: --, fizetés: Utalas utan postan maradókent kuldom
Breenyau

2019. május 20.

Először csak kis kiszerelésben mertem megvenni, de egyáltalán nem okozott csalódást! Imádom ezt az illatot! Pár fújás is elég belőle, egész nap érzem magamon! Új kedvenc az avontól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Candy21

2019. május 2.

Ritkán tetszenek az avon illatok, de ez megfogott. Bár nem lett a kedvenc illatom mégis szívesen hordom kicsit kiléptem vele a komfort zónámból általában csak a virágos illatok tetszenek. Nőies finom a tartósságával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

vl

2019. április 29.

Szegénnyel csúnyán előítéletes voltam, leginkább az anyaillattal kapcsolatos ellenérzéseim miatt, így mikor bejött, félhangos pfúj után, szaglás nélkül továbblapoztam rajta, aztán egyszer csak megpróbáltam, annyira nem is hatott meg elsőre. Hanem utána egyszercsak megcsapott valami, valami nagyon ismerős és belémnyilallt, hogy ez nyomokban a Infinite Seductionre emlékeztet, amit azóta is visszasírok... nem, nem az, de sikerült végre hasonló érzéseket kiváltó parfümöt összehozniuk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Jelizz

2019. április 21.

Olyan hetkoznapi fiatalos noies illat, a teli es a tavaszi illatok koze sorolnam , olyan edeskes enyhe fuszeres es viragos beutessel. ami viszont csalodas hogy nem tartos olyan 4-5 oran at erzem utana semmi. Nem hiszem hogy ujra veszem, de tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

butterfly99

2019. április 17.

A kedvenc parfümömet 2013 elején kivonták a forgalomból. Azóta keresgéltem. Voltak nagyon jó illatú parfümök, de egyik sem fogott annyira meg mint anno az a bizonyos parfüm.
Aztán illatos oldalról megrendeltem ezt a bizonyos Rebel parfümöt. Le vagyok tőle nyűgözve😍 Bátran merem állítani, hogy ez a parfüm nyomdokaiba lép az említett parfümnek! Visszafogott édes illat, nagyon tetszik😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Aoba

2019. április 10.

A kislány koromat idézi, amikor anyukám rendszeresen kifuttatta este a kakaót, vagy a karamellás tejet. Régóta kerestem ezt az illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 10.

vanillacaramella.sweet

2019. március 31.

Hat ez rajtam teljesem Parisian chic, ami meg amúgy D. - Loverdose utąnzat. Szóval akinek a Loverdose esetleg drăga, akkor vagy ezt a Rebel-t vegye meg, mêg az üvege is szêp, vagy a Parisian chic-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

DDDory

2019. március 25.

Imádom!!! Én még este is érzem magamon,igazi édes,csajos illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Imádom!!! Én még este is érzem magamon,igazi édes,csajos illat.

adelevagyok

2019. március 24.

Egyszerűen imádom.
Alapjába véve nem sűrűn rendelek Avonos parfümöket mostanában, ezt is az egyik legjobb barátnőmtől kaptam ajándékba, mivel tudta hogy nagyon szeretem ezt és volt már a termék megjelenésekor egy 10 ml-s kiszerelésem ebből a csodából. Magának rendelt belőle kettő 50 ml-s kiszerelést és az egyiket nekem adta ajándékba. Ennyire még a Lancôme parfümömnek sem örültem talán.😂😂😂Na de most nem ez a lényeg.
3-4 hét alatt sikerült elhasználnom több mint a felét, de ezt nem volt nehéz, hiszen frissítgettem magamat kb. 3-4 óránként, hiába mondta nekem több kolléganőm is, hogy még mindig nagyon lehet érezni és még mindig brutál jó illatom van.
Egy szó mint száz, rajtam tartós is, isteni jó édes illata van, az üvege is tetszik nekem, nem foglal sok helyet a táskámban. A testápolóját is szeretném előbb utóbb beszerezni, hiszen azzal lesz teljes hatás..😊
A barátom is szereti ezt a parfümöt rajtam, ami plusz pont, mert ő nem igazán kedveli az édes illatokat, de ez még neki is tetszik. Ki érti a férfi logikát...🤷🏽‍♀️
Összességében én csak ajánlani tudom bárkinek, aki szereti az édes, különlegesebb illatokat, mert ez nem szimplán cukorkásan édes lötyi, amit a 14-15 évesek használnak töménytelen mennyiségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Egyszerűen imádom.

Martu0508

2019. március 23.

Nekem nagyon megtetszett az illata, szeretem az édesebb illatokat. Csak 10 ml-es kiszerelésben mertem megvenni, mert ritkán használok parfümöt, jó ideig elég lesz. Felfújva is jól harmonizál a bőrömmel, sajnos mostanában elég sok terméket találtam, ami felkenve/felfújva büdös rajtam, és a hatása is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Színezék. Lila színű.