Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: Brigitt, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Illatjegyek: crème de cassis, narancsvirág, sós csokoládé, tejkaramella

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 2500 , Eladó: Biloba
Állapot: Bontatlan csomagolásban , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

RyahOneY

2024. január 16.

A nővéremnek nagy kedvence ez az illat, jó ideje semmi mást nem használ, és rajta valahogy jól is áll (de az is lehet, hogy rajta is inkább öblítőillattal keverve ad ki ilyen illatot... :DD), de magamon semmiképp sem tudom megszeretni. :( Valami nehéz, erős, tolakodóan orrba hatoló (és ott hosszú időre megülő...), tömény alkoholos/dezodoros illata van (a drogériákban kapható üveges testpermeteknek, meg a kínaiban kapható no name "parfümöknek" szokott még hasonló erős dezodor szaga lenni, inkább ahhoz tudom ezt hasonlítani, csak a drogériás testpermeteknek emellett általában van még valami kellemes, domináns illata is... Na itt ilyet ne keressünk...). Én ebből semmilyen illatjegyet nem tudok kiérezni, csak valami kaotikus erős valamit... :/ Rajtam amúgy kifejezetten tartós - bár jelen esetben nem ragaszkodnék ehhez... :'D Nagyon sajnálom, hogy ez ilyen "semmilyen" illat lett, mert amúgy a sima Far Away-t meg mindig is egy karakteres, kellemes illatnak tartottam (érdekes, hogy az az illat kamaszként a kedvenc illatom volt - és marhára irigykedtem arra az osztálytársnőmre, aki megengedhette magának anyagilag, hogy megvegye... Én csak álmodoztam róla - és szagolgattam illatosított oldalon. :) És most, hogy én is megvehetném, már valahogy nem az én illatom az sem, sokkal idősebb nőkön tudom csak elképzelni (én még "csak" 32 vagyok) ). Szóval azt hiszem, ezt a két illatot én elengedem, nem nekem találták ki őket, a Rebel-ben meg tényleg semmi különlegeset vagy kellemeset nem érzek, inkább tucat és olcsó hatást kelt rajtam... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 16.

dandelion97

2024. január 10.

Az anyaillat távol áll tőlem, ugyanis nagyasszonyosnak találom, viszont a Rebel kellemes meglepetés volt… De sajnos csak rövid időre, ugyanis nem bizonyult túl tartósnak, 1-2 óra elteltével már nem is érződött. Pedig kellemes illat lenne.😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 10.

Jasminum

2023. november 10.

Cukorszirupos, jellegtelen illat minimális tartóssággal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 10.

Cukorszirupos, jellegtelen illat minimális tartóssággal.

Effi

2023. november 2.

A katalógusban első dörzsölésre nagyon megtetszett. Vágytam egy ősziesebb illatra, gondoltam teszek egy próbát vele. Mikor megkaptam, éppen nyárias meleg volt, úgy egy édes, kacér, fiatalos, játékos illatként muzsikált a bőrömön. Ma már kicsit hűvösebb van és teljesen másként illatozik, mint melegben. Így kellemesen simogató, titokzatos, mély. Rajtam tartósnak bizonyul, az alapos zuhany sem mossa le teljesen. Nem érzem rajta az Avonos parfümök alapillatát, amitől hamar becsömörlik az orr. Még ismerkedünk, kíváncsi leszek egy tényleg őszi időben milyennek érzem majd.

Továbbra is ő a kedvenc az Avon parfümpalettájáról.
Ez az az illat, amit a legtöbben megdicsértek rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 2.

Továbbra is ő a kedvenc az Avon parfümpalettájáról.
Ez az az illat, amit a legtöbben megdicsértek rajtam.

Dori_91

2023. szeptember 8.

Kedvenc őszi-téli illatom, már a második üveget kezdem meg idén. Oké, oké, nem annyira ajánlott az üveg alapján választani, de mit tegyek, ha szeretem a lila színt? :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 8.

vivien8000

2023. augusztus 29.

Alkalmi illat, imádom. Először anyukámon éreztem, és azt hittem, hogy ez hozzám nem fog passzolni. A vélemények alapján azonban igen. :)
Én nagyon szeretem. Az ára is kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

Én nagyon szeretem. Az ára is kedvező.

kav3z0m

2023. augusztus 14.

Ízlés dolga, ki szereti. Nekem bejönnek az ilyen "édesebb" illatok. Őszi-téli, hűvösebb időre való. Több parfümöt használok, sok újat is szeretek kipróbálni, ebből az évek során már 2 üveggel elhasználtam. Egyik favorit rohangálós illatom, nem alkalomra, csak simán napközben, elmenni vásárolni, vagy otthonra az ára miatt tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 14.

Zsuzsi78

2023. július 21.

Tartóssága nulla, nem érezni 5 perc múlva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 21.

Tartóssága nulla, nem érezni 5 perc múlva.

Horatia

2023. március 17.

Vélemények, ajánlás alapján akciósan jutottam hozzá. És be kell valljam így még sose vettem parfümöt, de nagyon megszerettem még csak 2-3 hónapja vettem de már alig van belőle. Van egy hasonló illatú parfümöm ezt a kettőt felváltva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 17.

konczbrigitta199846

2023. március 10.

Ajándékba kaptam. Édes illat . Én nagyon szeretem ezt a parfümöt , a szívembe lopta magát. A tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 10.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.