Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Brigitt, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: crème de cassis, narancsvirág, sós csokoládé, tejkaramella

Avon Far Away Rebel EDP Szett
Ár: 3200+postaköltség , Eladó: mkdorina
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost (előre utalást követően postázok)
Ár: 1800 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1-2 alkalommal próbált/kép szerinti, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Niki8505

2019. március 18.

Régi kedvenc avon parfümömre az infinite seductionra hasonlít nagyon nagyon, ezért is vásároltam meg.
És nem csalódtam.
Az illata édes, kellemes, bár nem a legtartósabb.
Újra fogom vásárolni.

Niki8505
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

És nem csalódtam.
Az illata édes, kellemes, bár nem a legtartósabb.
Újra fogom vásárolni.

Leoka

2019. március 18.

Olyan Avon parfüm... sem több sem kevesebb.... semmi különleges....Rajtam 1-2 régi illatot eltekintve minden Avon parfümnek egyforma illata van...
Közel sem annyira orrbavágó és egyedi illat , mint a Far Away, el lehet fújálni nekem a 10 ml egy életre elég ldsz belőle...
Tartóssága közpes rajtam 2-3óra, nem találtam benne semmit, ami megfogott volna...egy pici narancsos/sós édes illat ...

Leoka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Szuzi35

2019. március 15.

Imádom.Nagyon jó illata van, és tartós.

Szuzi35
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Imádom.Nagyon jó illata van, és tartós.

Mumus30

2019. március 10.

Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen kellemes, ahhoz képest, hogy katalógusillat! A sima Far Awayt nem tudom elviselni, annyira tömény és brutálisan édes. Ebben az illatban hála az égnek nem is fedeztem fel az anyaillatot. Amúgy tartós is a maga módján, egyenlőre nagyon jó barátságban vagyunk.

Mumus30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

PiciBrigii

2019. február 26.

Kb. 5hónapja van meg, lassan a felénél tartok,pedig minden nap használom, mióta megvan. Elég tartós az illata, akciósan jutottam hozzá, teljesen megérte. Nagyon jó illata van!

PiciBrigii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Jucsi10

2019. február 17.

Kedvenc parfümöm lett, már a második üveggel használom.
Tartós az illata és nagyon kellemes.

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Kedvenc parfümöm lett, már a második üveggel használom.
Tartós az illata és nagyon kellemes.

Renamena

2019. február 11.

Érdekes. Imádom az édes illatokat, tesztillata lenyűgözött. Aztán megjött a parfüm.3 használat után rájöttem, hogy nem különleges.
Jelenleg akkor használom csak, amikor elmegyek edzeni, és illatozzak az idő alatt is.
Én sajnáltam rá a pénzt.

Renamena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Én sajnáltam rá a pénzt.

silver

2019. február 4.

Ez az illat szerintem tökéletes választás olyan huszonéveseknek, akiket amúgy a világból ki lehet kergetni az anyaillattal (meg az Avon parfümökkel általában). Nálam ez a parfüm kb. a Zara Red Vanilla téli szerepét tölti be, akkor használom, amikor nincs ötletem, nincs kedvem semmit magamra fújni, ugyanis mellélőni nem lehet vele, nem túl sok, de olyan összeszedett.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

rasztokata

2019. február 3.

Szerintem a legjobb Avon-parfüm jelenleg. Nagyon kellemes, nőies az illata és tartós is. Anyukámnak vettem, de néha én is használom. ;)

rasztokata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Barbika

2019. január 29.

Nagy Far Away rajongó vagyok, tetszik is az illata, és végre meg is érzik rajtam mások is :) Bár az eredeti Far Away a legjobb nekem, ez is bejövős lett :)

Barbika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Színezék. Lila színű.