KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Brigitt, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3199 Ft

Illatjegyek: crème de cassis, narancsvirág, sós csokoládé, tejkaramella

Ár: 3199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
2200Ft-Új Avon Far Away Rebel EDP
Ár: 2200Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új 50ml, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után postázom vagy Magyar Posta csomagautomatával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Babika20

2018. augusztus 15.

A táskába dobós kis változata 500 Ft volt akciósan, Nekem tartós az illata, hajon , ruhán főleg megmarad.. nőies, kifinomult, de ugyanakkor izgalmas illat.. én most 25 éves vagyok,sokkal fiatalabb lányon nem nagyon tudom elképzelni igazság szerint. Szerintem egy próbát megér! Nem teljesen ugyan olyan az illata, mint a katalógusban.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Anett0721

2018. augusztus 15.

Alapvetően nem vagyok a katalógus-illatok híve, mert nem tartósak és mindnek tökegyforma az alapja, de kivétel az egyik őszi retro szerelmem, a Far away, amit tavaly nagy boldogsággal használtam októberben-novemberben.
Meg kellett próbálnom a lázadó flankerét, és elsőre csalódás volt.. túl gyümölcsös, nem mély, nem misztikus, nem lila. De nem hagyott nyugodni ezért beruháztam egy mini 10 ml-s kiszerelésre (javíthatatlan vagyok), és ahogy ismerkedek vele, már érzem a mélységeit, a lilaságát. Tartósságról update-elek majd, es arról is, ráunok-e (mint a katalógusparfümök 99%-ára).
Addig megelőlegezett 4, mert Far away és mert lila és vidám és Black Opium-ra hajaz.

Upd.: nem olyan mély és összetett, mint a BO. Egyáltalán nem. De attól még finom. Viszont negyedannyira sem tartós, mint egy YSL illat (nyilván).

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

ruszkair90

2018. augusztus 14.

Mesés illat ismét!

Energikus, romantikus, magával ragadó!
Emeli a nőiesség érzetét akár az irodában, akár egy esti buliban!

ruszkair90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Mesés illat ismét!

Energikus, romantikus, magával ragadó!
Emeli a nőiesség érzetét akár az irodában, akár egy esti buliban!

nixone

2018. augusztus 14.

Amikor megszaglásztam az újságban a mintát egyből a régi Infinite Seduction (szintén Avon) parfüm jutott eszembe, amit imádtam, de sajnos kivontak. Így muszáj voltam megrendelni ezt, és nagyon nagyon hasonlít arra amit szerettem. Persze nem teljesen ugyanaz, de nagyon hasonló, ami pont jó arra, hogy felidézze az emlékeket és nosztalgiázzak egy picit. Rajtam közepesen tartós, de nagyon tetszik.

nixone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

platinakuka

2018. augusztus 13.

Kis kiszerelést rendeltem, és nem is baj.
Szilázsa közepes, tartóssága átlag Avon, kb hét órája fújtam fel, már a karamell illatát érezni, de csak ha erősen nyomom oda az orrom. Hamar bőrközelivé vált.
Én az áfonyás\csokis jegyek miatt gondoltam kipróbálni, de az hamar eltűnt, NAGYON.
Hűvösebb időben talán jobban teljesít, és nem rossz illat (az üveget szagolva tök fini), de nem olyan bőrön, mint gondoltam.
Rebellisnek semmiképp nem mondanám, manapság sok a hasonló illat.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Kis kiszerelést rendeltem, és nem is baj.
Rebellisnek semmiképp nem mondanám, manapság sok a hasonló illat.

Yume

2018. augusztus 11.

Én beleszerettem ebbe az illatba. Kellemes, elég erős és inkább majd az őszi-téli időszakra való, de valahogy engem megfogott ez az illat. Karakteresen kezd, majd szépen enyhül. Az viszont igaz hogy egy pár óra után inkább csak az alap "avonos" illatot lehet rajta érezni. Ettől függetlenül én nagyon megszerettem.

Yume
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Jenniii92

2018. augusztus 11.

Mikor a katalógusban szagoltam, nagyon megtetszett, de nem mertem megrendelni az 50 ml-es változatot, csak a minit, és milyen jól tettem!
Édeskés, kellemes illata van, de számomra van egy füstös utószaga, ami elrontja az egészet. Nem lett a kedvencem. Valóban hasonlít a Luck parfümre, ami számomra émelyítő, és a füstösség miatt az Imari Elixirre, amit szintén ki nem állhatok.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

masni1208

2018. augusztus 11.

Imadom ! De nem mindenkinek all jol ez az illat...

masni1208
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Imadom ! De nem mindenkinek all jol ez az illat...

Scent

2018. augusztus 11.

A macskabajszát, micsoda PR gépezete van az Avonnak! Megfogadtam, h soha többet Avon illat, de csak addig tolták ennek az illatnak a reklámját, h ez a lila kis vacak elcsábított..Avonhoz, árához képest nem rossz, szárnyait próbálgató parfümhercegnőknek remek alap, megfizethető. Az én bőrömön meg meglepően finom: puha illat, most, h végre lehűlt a levegő (éppen esik az eső), kifejezetten jó. Az illatjegyeket hozza, amik a leírásában vannak. Természetesen idővel átmegy a szokásos Avon vegykonyha alapillatba 😆

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

AzAKismacska

2018. augusztus 9.

Most, hogy a kisminta után megérkezett a teljes üveges verzió, biztosan állíthatom, ez a parfi az Avon masodik Black Opium kvázi dupe-ja. Az első a kék Mesmerize volt, amit mostanában nem igazán látok sem a webshopon, sem a katalógusban.
A kék Mesmi eltűnt és csodák csodája bevezetésre került a Rebel. Hmm érdekes.
A két illat közt a fő különbség az, hogy a Rebel jobban hozza a BO-os, kávés-fűszeres nyitányát, amit viszonylag sokáig meg is tart, míg a Mesmerize az opium vanilias, meleg vonalán ül inkább

Picit vegyesek az érzéseim. Azon kevesek ( sokak) közé tartozom, akik szeretik a Black opiumot, minden "gyerekbetegsége" ellenére, DE a tartóssága rajtam botrányosan rossz, így a rá naaagyon hasonlító- biztos merő véletlen a hasonlóság:D- Mesmerizet szeretem- a masik árának 20%-ért megkaptam ugyanazt és fújhattam kedvemre.

Ugyanakkor, most itt a Rebel, ami mint illat tetszik, mert túlzással bár, de ugyanaz, mint a masik kettő, ugyanakkor fel is bosszant- hányadik bőrt húzzák le még róla?

Az illatot ismerve pedig, a tv spotja elég röhejes, a "special snowflake" modellel.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

A kék Mesmi eltűnt és csodák csodája bevezetésre került a Rebel. Hmm érdekes.

Színezék. Lila színű.