Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Brigitt, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: crème de cassis, narancsvirág, sós csokoládé, tejkaramella

Új Avon Far Away Rebel szett
Ár: 3500 ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Utalás után posta
Ár: 500 Ft/db + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: párszor fújtam, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, postán maradó ajánlottként

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pirospipacsocska

2021. december 27.

10 ml-es mini parfümöt használtam el ebből az illatból,még nyáron.Akkor is tetszett az illata,de egy kicsit már túl édes,tömény volt,nyilván a sós csoki és tejkaramella miatt.Viszont ma a munkatársamon egy isteni illat volt,megkérdeztem,mivel fújta be magát reggel:Far Away Rebel volt a válasza.Kértem tőle 3 fújásnyit,és ez most ebben a hideg időben valami csoda!Krémes,édes,lágy,tökéletes,úgy,ahogy van!Viszont most kicsit kiérzem belőle az anya illatot is,amit érdekes módon nyáron nem éreztem.Tartóssága nyáron csak pár óra volt,most viszont már több,mint 7 órája itt illatozik rajtam az a 3 fújás!Szóval szerintem mindenképpen kell neki a hidegebb idő,hogy megmutassa az igazi arcát.Szinte minden hónapban akciós a katalógusban,mindenképp megér egy próbát! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 27.

rencike666

2021. december 19.

Engem kicsit a Parisian Chic-re emlékeztet, aminek amúgy örülök mert sajna már nem gyártják. Nagyon jó, édeskés illat de tartósnak nem lehet mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

racheldawes

2021. november 16.

Nem vagyok túl járatos az Avon parfümjeinek terén, eddig csak a Luminata-t, illetve a White Summer Tropical-t próbáltam, viszont ez a parfüm annyira megtetszett a katalógus illatosított oldalán, hogy egyből megrendeltem. Nagyon finom, fűszeres, számomra kizárólag őszi-téli hónapokban viselhető illat. Meglehetősen karakteres, de nem tolakodó, nekem van benne egy pici Paco Rabanne Black XS, illetve egy kicsi YSL Black Opium is. Egyedül a tartósságának hiánya miatt vonok le egy csillagot, viszont még így is bőven megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

magszi

2021. szeptember 23.

Egyszer régen még anyukámtól kaptam, mondván ez az illat illik hozzám, és tényleg. Rengetegszer újravettem, nekem kicsit a CK Euphoriara hasonlít, nem teljesen, de bennem ugyanolyan érzést vált ki... szexi, komoly de nem pacsuli. Párhuzamosan használom őket, ez a hétköznapibb illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

brb

2021. szeptember 21.

Nagyon válogatós vagyok parfümök terén, de ez az illat elsőre megfogott.
Ha jól emlékszem a 2018.augusztusi katalógusból rendeltem először. Alig vártam, hogy megkapjam a csomagot, és végre fújhassam magamra a parfümöt😁
Kicsit édeskés, de nem tolakodó, hosszan tartó illat. Az én bőrömön 6-7 órát intenzíven bőven kibír, utána viszont bőrközelivé válik. Számomra viszont ez egyáltalán nem zavaró.
A kabátomon viszont egy hétig simán kibírja.
Három nagy üveggel, illetve 6 mini parfümmel használtam el az évek alatt (illetve egy hete kezdtem el a testápolóját).
Pedig átlagosan 10-11 különböző parfümöm van😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Nagyon válogatós vagyok parfümök terén, de ez az illat elsőre megfogott.
A kabátomon viszont egy hétig simán kibírja.
Pedig átlagosan 10-11 különböző parfümöm van😄

lilla.awe

2021. szeptember 19.

Ez nagyon szubjektív, de nekem pár éve ez a kedvenc illatom. Édeskés, kicsit figyelemfelkeltő, de nem túl tolakodó illat. :) Eddig kb. 1 évnél tovább sosem használtam egyféle illatot. A Far Away Rebel az első, ami igazán megragadott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

pomme

2021. augusztus 28.

Néha előbukkan az ősanya Far Away, néha pedig a Parisian Chic, de valóban egy nagyon pozitív fejlődés. Arcbavágóan édes, de nagyon gyorsan csitul, szóval megér egy próbát mindenképp. Most így 35 fokban nem tudom megítélni normálisan, de majd még jövök regélni, ha hidegebb lesz és eszembe jut :) Tudom, ez a fejlövésem, de a creme de cassis-ról meg a sós csokis, karamellás vonalról nekem a téli időszak meg a végtelen Poirot-nézés jut az eszembe, ő volt oda ezekért a dologokért, de magában így még nem túl Poirot-s a hatás, szóval "felütöttem" egy kis Galliano EDP-vel, hogy adjon egy kis poros, íriszes csavart neki, és hatalmas imádat lesz ez még hidegebb időben, az biztos. Ami még furcsa, hogy a Rebel+Galliano egészen Nomade-ra hajazó illatot hoz össze, de mivel mindet szeretem, így ez duplán jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

CandyShimmer

2021. július 27.

10 ml verzió volt meg nekem, ez egy semmi illat. Olyan édes kis semmiség, nulla tartósságal.
Up : jöttem felpontozni mert anyukámnak tetszik, és rajta finom illat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Up : jöttem felpontozni mert anyukámnak tetszik, és rajta finom illat

Edo88

2021. július 16.

Többnyire nem a legkedvencebbek az Avon parfümjei de ebből mindig kell lennie a polcon. Sőt még mini változatát is viszem magammal. Nagyon szívesen használom. Kellemes, édes de nem túl tömény. A fekete ribizlit imádom benne. Nagyon picit fanyar de ugyanakkor édes és számomra nagyon vidám, üdítő illat. Vagány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

d.anett89

2021. május 24.

Finom, tartós az illata de nem rajtam. Nekem abszolút nem jött be,így tovább adtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.