KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Brigitt, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: crème de cassis, narancsvirág, sós csokoládé, tejkaramella

LEÁRAZTAM / Avon Far Away Rebel EDP
Ár: 2000 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, postára semmiképp nem merem adni
Ár: 3200 ft , Eladó: mkdorina
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost
Majida

2019. január 22.

Legjobb parfüm imádom az illata kellemes eddig minden pasi dicsérte akárhányszor magamra fújtam ! Tartóssága viszont lehetne hosszabb idejű!

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Sophielle

2019. január 19.

Nekem csak a kis, henger alakú, utazó kiszereléds van meg, nagyon sajnálom, hogy nem a nagyobbat rendeltem. Szerintem kellemes illat, rajtam nagyon sokáig érződik is, a páromnak is nagyon tetszik, minden randinkra ezt használom.

Sophielle
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

kissagi19

2019. január 17.

Sikerült szintetizálni a zselés szaloncukor illatát. Remek...

kissagi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Sikerült szintetizálni a zselés szaloncukor illatát. Remek...

Mariann1807

2019. január 14.

A "régi" far away parfümöket is szeretem, szóval ezt is ki kellett próbáljam. Nem az a tömör illat, ami a többire jellemző, könnyedebb, lágyabb. Mivel én imádom az édes illatokat nálam abszolút kedvenc lett ez is. Tartóssága is remek, simán kibír egy egész napot.

Mariann1807
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Vivien0917

2019. január 8.

Imádom a Far Away parfümöket. Ez az illat nagyon finom. Biztos újra veszem.

Vivien0917
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Imádom a Far Away parfümöket. Ez az illat nagyon finom. Biztos újra veszem.

karaibrahimgil

2019. január 7.

Egy az egyben Black Opium. Annak, aki az Yves Saint Laurent-illat kedvező árú alternatíváját keresi, bátran ajánlom.
Teljes más, mint az anyaillat, de nekem pont ez tetszik benne.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Teljes más, mint az anyaillat, de nekem pont ez tetszik benne.

OrosziEszti

2019. január 2.

Egyik kedvenc parfümöm, imádon az illatát. Viszont lehetne egy kicsit tartósabb is.

OrosziEszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Fabi95

2018. december 29.

A már-már megszokott Far Away hatás felturbózva. Kellett az "anyaparfüm" után egy kis fiatalítás, ami egyben könnyedebb is, mint az ősi illat. De ugyan olyan tartós, és kellemes a viselése is.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Mea90

2018. december 27.

A katalógusban nagyon megtetszett az illata, így ilyet kértem karácsonyra :) Mivel még csak két napja használom, ezért sokat nem tudok nyilatkozni róla, de eddig bejön. Kellemesen édes, a narancs és a karamella dominál, emellett szép az üvege.

Mea90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Krisztakiki

2018. december 8.

Nagyon kellemes édes illata van és elég tartós. Jó kis termék

Krisztakiki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Nagyon kellemes édes illata van és elég tartós. Jó kis termék

Színezék. Lila színű.