KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Brigitt, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3199 Ft

Illatjegyek: crème de cassis, narancsvirág, sós csokoládé, tejkaramella

Ár: 3199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 2500 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, postára semmiképp nem merem adni

Maryetta

2018. október 21.

Most ez az új kedvenc , nekem tartós , egyszerű ,finom , nem tolakodó, hétköznapi illat ☺

Maryetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2018. október 20.

Nagyon kellemes nőies illat, csak lehetne tartósabb. Az ára is megfelelő ezért újravevős nálam!

kovacskat56
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 20.

NovErke

2018. október 15.

Az illatosított lapon nem tetszett, De valahol fújhattam belőle egy mini parfümből, úgy viszont jó volt. Most már nekem is van egy mini parfümöm belőle, és az egyik kedvencemmé vált, a Luminata mellett. Édes gyümölcsös, vagány csajos illata van, melegséget áraszt, pont a hűvösebb időkre való. Azon kevés parfümök közé tartozik, amiknek érzem az illatát saját magamon. Nagyon erőteljes, és tartós, de nem rosszullétet okozó, mert jó.

NovErke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

nkatika

2018. október 2.

Nem a hagyományos értelemben vett avonos illat, ezért is lettem tulajdonosa. Rajtam a többi disztribútoros termékhez képest tartós, igaz, hogy a hatás kedvéért többet kell használni kifújáskor. Az illata nem tolakodó, de azért nyomokban sem tartalmaz semmi extravaganciát, a nevébe foglaltakhoz képest, ergo aki arra vágyna, csalódni fog. A szín sem telitalálat, a lila illatok nálam az orientális, mély fűszeres illatokkal társítottak, ez inkább egy cukros, de nem a virágos, inkább a gourmand jellegű illat. Alapból nem csalódás, viszont ha elfogy, nem is fog hiányozni, mert semmi egyedi akkord nem váltja ki belőlem a must-have érzést. Fájdalmasan hiányolom a sót, ami illatjegyei közt van feltüntetve…

nkatika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Lapetra

2018. október 1.

Az illata nem rossz, de addig tart amíg befújom magam. Hamar elillan, egyáltalán nem tartós. Nem csak én nem érzem (tudom, hogy megszokom), hanem a környezetem se.

Lapetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 1.

spavanilly

2018. szeptember 29.

2018.08.29.
Én az Outspoken party! by Fergie méltó utódját vélem felfedezni benne.
Krémes, puha lágy szuper nőies illat.
Sajnos csak közepesen tartós, viszont pozitívuma, hogy nem lehet túltolni az újrafújkálással.
(Ruhán tartósan illatozik.)
Viselőjét magabiztossá teszi, a "rebel" így inkább határozottak mint lázadónak értendő.

Szeretném, ha egyszer egy ilyen krémes illat is olyan tartóssá sikeredne, mint a szúrós virágillatú Avon parfik.

Nem vonok le csillagot, remek flanker született!

Up.:2018.09.29.
Sosem hittem volna, hogy az Attraction- t ennyi időre félreteszem. A Luck, a hűvösebb idők favoritja is sértődötten csücsül a polcon a mellőzöttség miatt.
Egyenlőre abszolút kedvenc, remélem nem tűnik el pár hónap után a katalógusból és- ha nem unom meg- újra tudom majd venni.

Off.:
Van egy pár sznob ismerősöm, akinek ( úgy, hogy nem látta az üveget) megmutattam az illatot, és volt " hű, meg ha, meg mi ez?!"
Örömmel konstatáltam, hogy amíg nem tudták, hogy katalógusillat, megmaradt a lelkesedésük.
A szerintem pazar illat ellenére- így, hogy Avonos, elveszett az érdeklődés.

És ezt azért is sajnálom, mert pl. Zara vagy Women' s secret simán ajándékozható, pedig kb. egy árkategória...az Avon meg ciki ( már egy pár éve)...

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

2018.08.29.
Én az Outspoken party! by Fergie méltó utódját vélem felfedezni benne.
Krémes, puha lágy szuper nőies illat.
(Ruhán tartósan illatozik.)

Nem vonok le csillagot, remek flanker született!

Up.:2018.09.29.

Off.:
A szerintem pazar illat ellenére- így, hogy Avonos, elveszett az érdeklődés.

szivecske

2018. szeptember 25.

Érdekes illat, nekem abszolút őszies.. de nem ez lesz a kedvencem valahogy... kicsit nekem túl kemény, nem érzek benne sok különlegességet... ha nagyon gonosz lennék vele, akkor azt mondanám, h locsolóparfümre hajaz... de a tartóssága plusz pont

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Zsaklin09

2018. szeptember 23.

Nagyon különleges, édes, nem a megszokott avonos tucatparfüm. Tetszik benne, hogy parfüm, ezáltal tartós, bár lehetne még tartósabb, én kb fél napig érzem magamon. A minijét a táskámban hordom és délután fújok belőle 1-2-őt ha már nem érzem. Igazán fiatalos, vagány, és felejthetetlen illat, jelenleg a kedvencem. Bármilyen évszakban el tudom képzelni magamon.

Zsaklin09
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Bernus

2018. szeptember 20.

Nagyon kíváncsi voltam rá..Vettem egy minit.Hát meg kell hogy mondjam, semmi köze a sima Far away-hez! Nagyon finom illat, igaz a mai trendi illat felhőt követi...de finom.Az én bőrömön Lancome tresor nuit.Eesetleg Black opium...La vie est belle...kavalkad.De hordható.

Bernus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

KittiKat68

2018. szeptember 17.

Nagyon szeretem az illatát :)

KittiKat68
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Nagyon szeretem az illatát :)

Színezék. Lila színű.