Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Brigitt, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: crème de cassis, narancsvirág, sós csokoládé, tejkaramella

Ár: Csere , Eladó: chiba
Állapot: Használt , Helyszín: Békéscsaba , fizetés: Posta
Ár: 500 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 10/8 ml, Helyszín: Budapest, 17-ker, Örs, Köki, fizetés: személyesen, postai úton

SzTamm

2020. július 17.

Nekem az egyik kedvenc parfümöm. Finom illata van és tartós is, maximum egyszer szoktam újra fújni a nap folyamán. Számomra egy olyan illat ami a hétköznapokon és eseményeken is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Nobilis

2020. július 4.

Egyik kedvenc parfümöm, számomra egy hétköznap viselős, mégis vagány, izgalmas illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Fairy0124

2020. július 3.

Nagggggyon kellemes, finom, tartós Avon illat, a Rare Pearls és ez a Far away Rebel a két Avonos kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Kingus23

2020. június 27.

Az újságba nagyon tetszett az illat ,így megrendeltem.Pár fújás erejéig magamon is kellemes volt ,a fejillat ami megfogott ,de utána szinte rosszul voltam magamtól.Nálam nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Dorothy22

2020. június 23.

Megtetszett az illata az újságban, rendeltem is több mint egy éve. Azóta meg van, az elején jó illata van de hamar megszokja az ember és annyira nem tartós. Egyszer ki lehet próbálni, mondjuk csak az akciós árat fizetném meg érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Bonzee

2020. június 3.

Meglepő, de szeretem. Rajtam az eredmény kellemes, vagány illat, ami viszonylag sokáig is tart, de ha mégis elhalványul, nem félek újrafújni, mert jó kölcsönhatásban vagyunk egymással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

Zuri001

2020. április 23.

Szeretem ezt az illatot. Először egy baratnőmön éreztem és már akkor is nagyon tetszett.
Finom, édeskés és nőcis abszolút nem az a fűszeres nehéz illat. Lehetne tartósabb is, kb 1x utána kell fújni a nap folyamán.
Egy próbát mindenképpen megér! (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Egy próbát mindenképpen megér! (:

Bonnieoo7

2020. március 24.

Azon illatok közé tartozik, ami először a fülledt, izgalmas kategória, de mire kimerül teljesen megváltozik és gyagyi lesz. Kibírhatatlanul fura szaga lesz, emiatt nem szívesen használom, mert csak arra tudok gondolni, hogy most még jó... de mi lesz estére? Remélem addigra már senki nem érzi rajtam - éppen elég az is, hogy én érzem! A nap végét csak 1 illatjegy éli túl, ami egy mű vaníliás jellegű akkord. Ráadásul 2x10 ml van belőle itthon, de szerintem a bontatlantól megválok amint lesz alkalom elajándékozni. 🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

Barbacsek

2020. március 7.

Egyik kedvenc hétköznapi illatom. :) Nagyon szeretem, tartós is az illata. Eleinte én vaníliás illatot érzek, majd átalakul karamellás illattá. Sokan dícsérik milyen jó, mit használok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

molnarviki1209

2020. február 22.

Az illata nagyon megtetszett az újságban, rendeltem is egyet.
Első pár használatnál szerettem, viszont ha tartósan használom nagyon erősnek érzem az illatát. Tartóssága sem az igazi.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Az illata nagyon megtetszett az újságban, rendeltem is egyet.
Nem veszem újra.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.