Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Brigitt, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: crème de cassis, narancsvirág, sós csokoládé, tejkaramella

Avon Far Away Rebel EDP 10 ml
Ár: 500 Ft +pktg , Eladó: Kodi
Állapot: 2 fújás hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Ár: Csere , Eladó: chiba
Állapot: Használt , Helyszín: Békéscsaba , fizetés: Posta
Kincsike04

2020. február 17.

Imádom ezt a parfümöt, nagyon kellemes és viszonylag tartós is. Kedvezménnyel pedig szuper áron be lehet szerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 17.

Kremcica

2020. február 16.

Már a megjelenésekor megvettem. Megtetszett a dörzsölős illat és lila üveg (minden ami lila jöhet ráadásul tényleg nagyon szép metszésű). Finom illata van (bár nem lett kedvencem) nem mondanám Avonnak ha nem tudnám, de ahhoz képest mennyire intenzív kifújáskor nem túl tartós. Leszáradásában azért már érződik a tipikus Avon "szag" is. Őszre (az igazi hűvös, füstös őszre jó lesz szaladgálós, hétköznapi parfümnek. Kategóriájában jó (katalógus-drogériás illatok). Egy valamit nem értek, hogy ez hogy lehet rebel=lázadó?!? Számomra nem az, nincs benne semmi polgárpukkasztó. Eperbomba narancsvirággal édes karamellás hátterrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Blackxentric

2020. február 3.

Avon parfümhöz képest finom és egyedi illat. Az üveg és a név remekül illik hozzá. Tetszene, ha nem csak tíz percig tartana rajtam az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

jajanna

2020. február 1.

Édes és kicsit "vad" illat, én szeretem. Ami nem tetszik, hogy rajtam nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Kodi

2020. január 30.

Édeskés, húzós, bogyós parfüm. Fejillatában határozottan megjelenik a feketeribizli, vagy annak inkább a szintetikus reinkarnációja. Szívillatában kizárólag narancsvirágot érzek, végig jelen is marad, persze egyre gyengülő módon, csak a leszáradásban belép mellé egy kis karamellás vonulat. Nem lepődnék meg, ha népszerű lenne, mert baromi tartós illat, még másnap is éreztem magamon. Leginkább talán a régi Playboy Play it Rock-hoz tudnám hasonlítani, az volt ilyen vérszegény Hypnose hasonmás. A Fragranticán sok szavazatot kapott arra, hogy a Black Opium edt és a Loverdose edt-re hasonlít. Talán inkább mégis az utóbbira hasonlít jobban. Kicsit olyan, mintha a Loverdose, Black Opium és Hypnose lenne vegyítve kicsit vérszegény módon. Értékelem a tartósságát az olcsóságához képest, de sajnos ez az illatvilág abszolút nem az esetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

msz

2020. január 30.

Nagyon jó illata van, anyukám is szereti. Egész tartós is. Tanácsadói kedvezménnyel szuper áron lehet hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

sweetnika77

2020. január 23.

Nagyon imàdom isteni.Rajtam elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

Nagyon imàdom isteni.Rajtam elég tartós.

destiel

2020. január 21.

Különleges, finom, fiatalos illat. Az ára is kedvező, csomagban sokszor nagyon megéri, a kis testápolójával tökéletes párost alkotnak. Tartós, elég keveset fújni belőle, sok mindenkinek tetszik rajtam az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Pancsi92

2020. január 19.

Szeretem, mert nagyon tartós, kellemes illat, viszont nem ez a legnagyobb szerelem. Az viszont nagyon érdekes, hogy kb 3-4 illatot használok felváltva, viszont ha ezt fújom magamra reggel, akkor tutira megdícsérik több helyen is. A többivel ennyi dícséretet nem kaptam még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

catyst

2020. január 9.

Barátnőm fújta be magát, mikor megkérdeztem hogy wow, mi ez az isteni parfüm? Őszintén szólva nem annyira kedvelem az Avonos parfümöket, így meglepődtem, azóta be is szereztem és imááádom! Erős, de kellemes, női illat! Ami még nagyon fontos, hogy sokáig érződik! Mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 9.

Színezék. Lila színű.