Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Relaxáló habfürdő fehér teával és édes jázminnal.

Fabi95

2017. május 3.

Kellemes az illata, jól habzik. Még van belőle egy bontatlan flakonnal. Remélem még találkozok vele a katalógusban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Sipor

2016. december 29.

Nagynénémtől kaptam ajándékba (már kétszer). Nem szeretem a kádban fecsérelni az időm, úgyhogy tusfürdőnek használom, úgy is tökéletes, csak jó folyékony :) Az illata csodálatos, nagyon kellemes! Szomorúan olvastam másik kommentelőnél, hogy kivonták. Mondjuk még van több mint fél literem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Dius1991

2016. október 30.

Nagyon sajnálom, hogy kivonták, mert mi nagyon szerettük. Kellemes illata van, nagy habokat csinál. Remélem, hogy egyszer még visszahozzák! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

janvidia

2016. augusztus 18.

Szépen habzik, kellemes az illata, de semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Szépen habzik, kellemes az illata, de semmi több.

pilolilo

2016. április 20.

Tökéletes illat, tökéletes habzás:) Egyetlen gondom, hogy nem érzem túl sokáig utána a bőrömön, pedig annyira kellemes :) Ettől függetlenül 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

aniita

2015. november 24.

A tökéletes habfürdő. Illata *100000 és jól habzik. Az egész fürdőt bejárja a mennyei illata. Vigyázni kell vele egy picit, mert csúszik a kád tőle, óvatosan a be és kiszállással. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

nettike

2015. augusztus 4.

Az illata nagyon jó ..és nagyon tartós is ..a habzása közepes! Számomra tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Dea

2015. július 1.

Anyukám és én is használjunk,ő egyszerűen imádja az illatát.Mi tusfürdőként használjuk,de habfürdőként is megállja a helyét.Habzik és jó illata van,az én bőrömet nem is szárítja,ennyi nekem elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Ada

2015. június 21.

Szuper!És az illata....gyermekkoromat idézi,mikor tesómmal pancsoltunk a nagy habok közt a kádban.Teljesen olyan az illata, mint az akkori habfürdőnknek.Na de mindezektől függetlenül is újraveszem,mert tartós az illata,naaaaagy habot csinál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 21.

hdia

2015. április 21.

Nagyon szeretem, nagyon jó illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Nagyon szeretem, nagyon jó illata van :)

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.