Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2017. január 16.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: szilva, rózsaszín grapefruit, ibolya,

Szívjegyek: jázmin, orhidea, magnólia,

Alapjegyek: ámbra, barack, fás jegyek, pézsma.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Képen látható, Helyszín: Budapest, Tápióság, Keleti-Szolnok vonal, fizetés: Személyes átvétel
Avon Femme EDP gyári minta eladó
Ár: 250 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
macooka

2019. április 26.

Kellemes, nőies, kissé erőteljes illat. Én kedvelem magamon és szívesen is használom mostanában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

magyaredina

2019. április 17.

Áh, nem szerettem.
Irgalmatlan, és amennyire rossz, annyira ragaszkodó is, pedig Avonos.
Virág egy kis virággal.
Jajj nem, köszönöm.
Az üvege elmegy, az ára jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Áh, nem szerettem.
Irgalmatlan, és amennyire rossz, annyira ragaszkodó is, pedig Avonos.
Virág egy kis virággal.
Jajj nem, köszönöm.
Az üvege elmegy, az ára jó.

katica1988

2019. február 11.

Nekem ez a kedvenc avonos parfümöm. Nagyon kellemes, nőies illata van. Imádom. Tartós is és árba is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

OrosziEszti

2019. január 2.

Ajándékba kaptam, de magamtól sose rendeltem volna meg. Borzalmas pacsuli illata van, egész nap fájt tőle a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

mlexa

2018. december 13.

Fantasztikusan jó illata van, és kellően tartós is avonos parfümökhöz képest. Én szeretem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

marysidehouse95

2018. november 12.

Régebben sokat használtam. Egyik legtartósabb avonos illat. Nőies, és kellemes.

Azért nem rendeltem végül 3. alkalommal újra, mivel meguntam, de ettől függetlenül ez 5/5

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Régebben sokat használtam. Egyik legtartósabb avonos illat. Nőies, és kellemes.

sophiie

2018. szeptember 4.

Kellemes illat, szerettem, 2 üveggel elhasználtam belőle. Most egy kicsit más vizekre evezek parfümök terén, így búcsút veszek tőle egy időre. Az illata virágos, hosszan tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Babika20

2018. július 11.

Nekem a táskába dobós verzió van meg, akciósan 700 Ft volt talán? Nagyon szerettem, de nem mindig kapható a katalógusban. Nekem tartós viszonylag, az ilata fincsi nőies :) szerintem ár-érték kategóriában jó választás, főleg, hogy lehet belőle kis kiszerelést is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Guenwhyvar

2018. június 25.

Az én bőrömre nehéz megfelelő parfümöt találni, mivel a másokon kellemes illatok rajtam a borzalmas kategóriába esnek. Ez az illat azonban nagy kedvencem. Több üveggel elhasználtam már. Rajtam tartós, kellemes, nem tolakodó, nem édes, inkább gyümölcsös-virágos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

ALettah

2018. május 30.

Update: Újra piacra dobták új néven, most mint Eve Elegance fut. Kiábrándító, és az illatot is meguntam.

Ritkán történik meg, hogy egy parfüm annyira kedves legyen nekem, hogy másodszor is megvegyem, hiszen annyi csodás illat van, amit ki szeretnék még próbálni! Ezen kevesek egyike a Femme - azt szeretem benne, hogy egy nagyon sokoldalú parfüm. Nőies (nem kislányos!) és virágos, de nem harsány, nem ő akar érvényesülni a viselője helyett. Hordtam munkába, bulizáshoz, esti eseményre, állásinterjúra - mindenütt megállja a helyét, talál hozzám, kiegészít és jókedvre derít.
Tartóssága Avonon belül jó, egyébként közepes. Hátránya, hogy a kupak nem stabil egyáltalán, nem lehet táskában hordani, mert állandóan leesik.
Szeretem a csinos, egyszerű de elegáns üvegét is, mint egy szép, rózsaszín kristály.
A legtöbb Avon illatra jellemző szúrós "avonszag" lecsengés itt is jelen van, de nem annyira feltűnően.
Most pont nincs belőle itthon, de ha lesz valami jó kis akció, akkor talán a harmadik üvegre is benevezek, ami aztán tényleg ritkaság lenne nálam :))
PS. mivel végre ott tartok, hogy egy-egy drágább parfümöt is megengedhetek magamnak néhanapján, az avonos-oriflames kollekcióm kezd megcsappanni, de ha valaki megajándékozna megint egy ilyennel, elhasználnám, de el én :) Jó illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.