Avon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"A női ideál illata, azé, aki után mindenki megfordul, rászegeződnek a szemek, mindig középpontban van. Kívül-belül ragyog, ő az ízig-vérig igazi NŐ."

Illatkategória: virágos-fás

Fejillat: piros gyümölcsök (málna és szárított eper)

Szívillat: írisz, rózsa

Alap: pézsma, pacsuli

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Képen látható, Helyszín: Budapest, Tápióság, Keleti-Szolnok vonal, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3200 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
PinkMcFreeze

2019. január 31.

Az illata sajnos nem tetszik, pedig a leírás illetve az illatjegyek alapján, akár tetszhetne, de nem így alakult. Lehet az alapjegyek elegye miatt, nem tetszik, de mostanában valahogy nem jönnek be az Avonos illatok, szóval lehet pihenőt tartok belőlük és más vizekre evezek átmenetileg (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Kamerion

2018. március 4.

Frissen felfújva édes, fűszeres, nőies. Elég hamar elmúlik ez a fázis, helyette valami trópusi jellegű gyümölcsillat jelenik meg. Leszáradáskor kesernyés, meghatározhatatlan gyümölcsillattá válik. Közepesen tartós, másokat szerintem nem zavar a viselője közelében, de rajtam nem finom.
Nagyon szeretem a rózsa és a pacsuli illatát, de ebben semmit nem éreztem ezekből a jegyekből. Málna, eper, írisz: szintén semmi. Pézsma: érezhető, tipikus avonos alapillat.
Nyilván bőrfüggő, de rajtam ez a parfüm nem működik. Tud az Avon jobbat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Nyilván bőrfüggő, de rajtam ez a parfüm nem működik. Tud az Avon jobbat is.

mancus2

2017. augusztus 16.

Ajándékba kaptam, de nem tudtunk megbarátkozni, viszont a barátnőmnek nagyon tetszett, úgyhogy nem veszett kárba :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

RyahOneY

2017. július 31.

Nővéremtől kaptam ajándékba anno, máig az egyik kedvenc Avon-illatom. :) A Femme-hez hasonlóan ezt is páromhoz tudom kötni, az első heteinkhez, hónapjainkhoz együtt, akkoriban gyakran használtam ezt a parfümöt is. :) Talán az emlékek miatt is, de azóta is előszeretettel használom, és az augusztusi katalógusból már ki is néztem egy újabb üveggel belőle... :)) (Az üvege mellesleg nagyon csini, és szuperül kézre is áll.)
Élénkebb, feltűnőbb illat, mint a Femme, a nevéhez hasonlóan ő is egy ikon, nem képes meghúzódni a háttérben, de részemről ez jól is van így. :) Tartósságával sincs bajom - egész jól bírja, de én így is azért napjában néhányszor még 1-2 fújásnyival szoktam rajta segíteni útközben.
Ha engem kérdeztek: jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Ha engem kérdeztek: jár az 5 csillag.

Pamcsilla

2017. június 24.

Ajándékba kaptam. Magamnak nem rendeltem volna meg.... és másnak sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Ajándékba kaptam. Magamnak nem rendeltem volna meg.... és másnak sem.

zdoreebaba

2017. június 6.

Az én illatvilágomtól teljesen eltér ez az illat, de annak idején annyira le volt értékelve, hogy meg kellett rendelnem. Úgy voltam vele, ha nem is használjuk el, ajándéknak is tökéletes lesz! Korábban egy illatmintát kaptam a tanácsadómtól és így sikerült megismerkednem az illattal. Számomra túlságosan virágos, rózsás, pacsulis illat. Elvileg málna és szamóca is van benne, de ezeket a jegyeket nem véltem felfedezni. Tipikusan az az illat, amiben a rózsa, a pacsuli, a pézsma és az írisz dominál (ezeket a jegyeket fel lehet benne ismerni). Rajtam egyáltalán nem volt tartós és a leszáradás után nem tetszett amit kaptam. Úgy határoztam, hogy nemsokára jön édesanyám unokatestvérének a névnapja és ő meg fogja kapni, mert szereti a rózsás, élénk virágos illatokat és rajta akár el is tudnám képzelni. A csomagolása teljesen lenyűgözött, olyan dívás, reflektorfényben tündöklő, csillogás jut az eszembe, amit még sosem volt részem átélni. Ez az illat nem azt adja vissza számomra, amit a csomagolás és a külső ígér. Mondja a szólás is: Nem minden arany, ami fénylik, azaz nem minden értékes, nem minden jó, ami annak látszik. Erre a termékre ez biztosan igaz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

zahraa

2017. április 4.

Eroteljes, kozepesen tartos. Nem az en illatom, ettol fuggetlenul kellemes. :)
Hetkoznapokra tudnam elkepzelni, penztarcabarat, bar szerintem parfumnek eleg olcso..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Eroteljes, kozepesen tartos. Nem az en illatom, ettol fuggetlenul kellemes. :)

szakszil

2017. március 4.

számomra nagyon tartós az illata is , ajándékba kaptam nem 100% ig az én illatom de kellemes hétköznapra elhasználom azért nemtolakodó de finom, újra nem veszem mivel úm nem én vagyok teljesen de vmi hasonló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Damayanti

2017. február 27.

Hivalkodó, másképp fanyar mint az "anya illat", de ez olyan nem szimpi értelemben vett pazarság... Nem bejövős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

DianaS

2016. július 28.

A sima Femme-t nagyon szeretem, ezért is szereztem be ezt, gondoltam, hogy ha közük van egymáshoz csak nem lehet rossz, de sajnos nagyon nem olyan mint amire számítottam. Ez azért töményebb, karaktere nincsen, egy olcsó illathoz tudnám hasonlítani. Ha valaki mégis ki szeretné próbálni van egy darabom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol