Avon

Ár:   2449 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ronavolgyifanni, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2021. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Avon Femme parfüm könnyed változata elegáns üvegcsében

bogi7867

2018. szeptember 25.

Ajándékba kaptam. Tipikus tucatillat, nem venném újra. Nem rossz, viszont semmi különleges nincs benne. Ezt használom mindennapokra, csak hogy mégis legyen valami, de nemsokára leváltom. Nálam nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

tátombák

2018. február 21.

Meglepően tartós az illat, délig simán bírja. Nekem ez a mindennapi 'legyen rajtam valami' illat. Először túl Far away, aztán szépen lecsitul. A fújója nagyon jó, lassan fogy a cucc. Újravenni nem fogom, de ezután bátrabb leszek az Avonos parfümpermetekkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

AnnaR

2017. november 11.

Nagyon jó. Csak így egyszerűen nagyon jó. Nem túl hivalkodó az illata, egész nap megmarad, télen-nyáron jó választás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

rtteszvesz

2017. október 15.

Nagyon tetszett a katalógusban az illata, végül addig szemeztem vele, amíg megvettem. SAjna az üvegből egy másik illat jön vagy én nem tudom, de ez egyáltalán nem tetszik, elfújkálom, de nem veszem meg még egyszer az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Barbizero

2017. október 4.

Nekem kicsit édes de amúgy szerintem semmi baj nincs vele. Végül a nővéremnek adtam mert nem nagyon használtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

miti08

2017. június 30.

Annyira utálom, hogy azt le sem tudom írni. Nagyon erőteljesen érződik ez a büdös illat. Pontosan nem tudom meghatározni milyen illat is ez. Pedig úgy szeretném szeretni :( A tartóssága aránylag jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

Evelin123

2017. március 24.

Annyira büdös, egyszeri használat után vissza is küldtem. Egyáltalán nem olyan, mint az újságban és tartós sem volt, bár ez ennyi pénzért nem zavart volna. (Én akciósan 1000-ért rendeltem) Az itt kiírt árát nem érné meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

inimini

2016. november 1.

A testápolóval együtt kaptam ezt az illatot...nem kellett volna. Az én bőrömön rendkívül harsány, émelyítően cukorkás és édes. Amint lehet túladok rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Frumus

2016. október 9.

Kellemes, virágos illat. Sajnos tényleg igaz, hogy nem valami tartós, napközben többször kell belőle fújkálni. Szeretem az illatát, akciósan szerintem megéri az árát, teljes áron lehet, hogy inkább kihagynám... szerencsére sokszor akciós :D

Újra vettem, ez lett az egyik kedvenc, most a testápolóval együtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

Újra vettem, ez lett az egyik kedvenc, most a testápolóval együtt használom.

Wiki

2016. szeptember 29.

Imádom az illatát, nagyon bejön. 1000 ft-ért bőven megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Imádom az illatát, nagyon bejön. 1000 ft-ért bőven megéri!

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.