Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

A hűsítő spary revitalizálja, hűsíti és dezodorálja a felhevült, fáradt lábfejet.

dundicat

2018. június 20.

A termék valóban csak arra jó, hogy hűsítse a lábat, bár szerintem ezt megteszi egy kis vízpermet is. Ennek ellenére használgatom néha, mert kellemes az illata, és a nagy melegben jól esik rásprickolni a lábfejemre. Nem fogom újra venni, ha tovább tartana az illata talán, de így inkább választok olyan terméket a Foot Works kínálatából akkor már, ami ugyan ilyen jó illatú spray, de még dezodoráló hatása is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Lizu

2018. június 11.

nagyon jó illata van, lefekvés előtt befújom a talpam és könnyebben elalszom:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

nagyon jó illata van, lefekvés előtt befújom a talpam és könnyebben elalszom:))

vidus3

2017. november 29.

Nagyon szeretem az illatát. Nyáron használom. Mellesleg az Avon összes foot termékét szeretem :) :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Ewcsi

2016. október 23.

Nyáron szoktam használni, a nagy melegbe kellemesen hűsít és szuper az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Nyáron szoktam használni, a nagy melegbe kellemesen hűsít és szuper az illata!

dorcus89

2016. augusztus 13.

Inkább nyáron használtam ezért a tavalyi most fogyott el. Kellemes illata van, de igazából nem egy nagy durranás. Én inkább a hűsítő érzés miatt fújkodtam el, de az illata annyira nem tartós. Én párszáz forinttért vettem, ennyit megér a kellemes érzés, de újra venni nem fogom, mert áttértem egy bio termékre. szívesebben használok olyan terméket amiben kevesebb mű összetevő van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

0bikbik0

2016. július 15.

Nekem az illata nagyon nem jön be, nagyon műanyag...cserébe nem tartós :-) Viszont kellemesen hűsít, naponta többször kapom azon magam, hogy automatikusan fújkálom. Avon tanácsadónőtől kaptam ajándékba, de annyira nem volt jó, hogy újravegyem (főleg ahogy az árát elnézem..., nekem ennyit nem ér)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

nemethdorcy

2016. július 11.

Finom illata van, kellemesen hűsít, a nagy melegbe naponta többször is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

esztii08

2016. június 26.

Nagyon finom illata van.:) Tökéletes a nyári melegben.. Én szettben vettem meg, így megérte végülis, de ha csak nem lesz akciós, nem veszem újra, 1000 körül szerintem picit drága lenne.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

Baabbii95

2016. április 19.

Nyáron szoktam használni. Kellemesen hűsít. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

Nyáron szoktam használni. Kellemesen hűsít. Az illata nagyon jó.

panneszka

2016. február 24.

Nyár óta használom, frissítő érzést ad, bár az illata nekem mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Nyár óta használom, frissítő érzést ad, bár az illata nekem mű.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG-6