Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: henifekete, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Segít puhábbá és simábbá tenni a lábak bőrét, valamint eltávolítani a bőrkeményedéseket.

• természetes habkővel, dióhéjjal és babérolajjal
  • segít puhábbá tenni a bőrt
  • eltávolítja a megkeményedett részeket

Ár: 300 Ft , Eladó: davincsike
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, Kecskemét, fizetés: személyesen bárhol
Kmtina

2018. augusztus 22.

Tavaly vettem meg, nekem bevált. Jól leradírozza a bőrömről a keményedést és puha lesz tőle a talpam. Ami negatívum, hogy kellemetlen használni, nekem kicsit durva a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Aadrii

2018. augusztus 11.

Jó erős radírozó szemcséi vannak, és teljesen puha lesz tőle még a sarkam is. Igazi csodaszer :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Dumitutoj

2017. július 22.

Lábáztatás és bőrkapirgálás után szoktam vele jól átdörzsölni a bőröm, majd rajta hagyom pár percig, lemosom, és átkenem a lábam lábápoló krémmel. Olyan puha és finom tapintású lesz tőle a lábfejem (a sarkam is!), mint a babapopsi. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 22.

dorkaww

2017. május 7.

Nagyon szeretem mivel intenzíven radíroz, az illata is kellemes és szép puha lesz tőle a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Yubiri

2017. március 11.

Enyhébb bőrkeményedésem van csak, de ez nem igazán távolítja el, ellenben kellemesen radíroz (megfelelően durvák a szemcséi).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

dorikatapal00

2017. március 11.

Esküszöm, hogy még reszelés nélkül is sokkal puhább a lábam. Néhányszor, kb 5x használtam, nagyon kellemes, erős radírozás, mentholos illat. Vélhetően hatásosabb lenne lábradírozással egyetemben használni, de nekem anélkül is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

buzavirag

2016. december 10.

Akciósan jutottam hozzá, így még inkább meg vagyok vele elégedve (kb. 300 Ft volt). Erős radírozó krémről van szó, ezért tényleg csak lábra ajánlott! Én néha még a könyökömre is szoktam használni, a hatása ott sem marad el. Én zuhanyzás után használom, miután szárazra töröltem a lábam. Csak úgy hatásos, ha száraz bőrfelületre visszük fel.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Noah27

2016. szeptember 22.

Anyummal használjuk felváltva.Az én lábamat nagyon simára és puhára varázsolja,anyuét is,de csak akkor,ha viszonylag sokáig-nagyobb mennyiséggel radírozom neki a sarkát...szval a komolyabb bőrkeményedéssel is elbánik,ha előtte jól beáztatod a lábat,majd jó pár percig dörgölöd.
Ha nem tudok venni Scholl lábradírt,akkor ezt szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Ha nem tudok venni Scholl lábradírt,akkor ezt szoktam.

OCsilla

2016. július 23.

Eddig nem sok értelmét láttam a lábradíroknak, de ez a darab megváltoztatta a véleményemet. Én is száraz lábon használom heti 1-2 alkalommal. Gyorsan puha lábakat varázsol és a kezeimnek is jót tesz. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

gramonaeszter

2016. június 28.

Most rendeltem, már kétszer kipróbáltam és nagyon bevált! Puha lábat varázsol már az első használat után! fontos, hogy száraz lábat radírozzunk, ne nedveset! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Steareth-2
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Steareth-2
Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.