Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: Bogg, Módosítva: 2017. július 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hámlasztó hatású, leradírozza a lábat és puhábbá, simábbá varázsolja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Imadoktesztelni

2020. július 15.

Az illata mű kókusz, a rádiózás egy 10-es skálán 5 maximum. Nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Az illata mű kókusz, a rádiózás egy 10-es skálán 5 maximum. Nem újra vevős.

Mona29

2018. június 4.

Háááát..... Az illata kellemes, de nem erős és nem is marad meg (mondjuk kókuszt nem találtam benne). A radírozó hatása nekem a 0-val volt egyenlő, lábon semmit sem használt, így hetente 2-3 alkalommal a kezemen használtam el. Akciósan vettem, így nem volt túl drága. Biztos, hogy nem veszem újra, van ennél sokkal jobb ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

viviennoo

2018. május 19.

Megvagyok vele elégedve, igaz, a kókuszra engem se emlékeztet az illata, de jól radíroz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

nagydora911

2017. július 3.

A radírozó hatásával ugyan meg vagyok elégedve, de az illata nagyon irritál. A kókuszt nyomokban sem fedezem fel benne pedig direkt ezért választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Racka

2017. június 24.

Kellően radíroz, utána könnyebben beszívódik a hidratálója, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Hidratálók: Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.