Avon

Ár:   750 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kesudio, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Intenzív bőrpuhító krém bőrkeményedésre. Segít puhább érzetűvé tenni a megkeményedett, száraz bőrt.

Mona29

2018. július 17.

Nagyon szerettem, többször újravettem. Gyorsan beszívódott, ennek ellenére jól kezelte a sarkam, talpam szárazságát. Általában esténként szoktam használni, reggelre pihe-puha lett a lábam. Kevés is elég volt belőle, így viszonylag sokáig tartott. Kár, hogy ebben a formában már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

orsheee

2017. április 14.

Ajándékba kaptam évekkel ezelőtt egy hűsítő spray társaságában. Ezt a krémet igyekeztem hrti többször is használni, és még így is sokáig elég volt. Érdemes az ágyban felkenni, mert nem szívódik be egyhamar és jobb ha nem mászkálsz utána. Nekem nagyon jól működött egyébként, nagyon puha lett és maradt a lábam vele. Mivel már nem gyártják egy másik avonos lábkrémet kezdek használni majd most, remélem legalább ennyire jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Kremcica

2017. február 25.

Féláron kiárusítva jutott el hozzám. Az illata nem a legjobb, de mivel a lábamon van ez nem zavar. Tömény glicerines-szilikonos krém, kicsit nehéz emiatt kenni. Sarokreszelés után ezt használom már kb egy hete és teszi a dolgát. Nem a legjobb az avonos lábkrémek közül de korrekt használható krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Kesudio

2017. január 7.

Lábápolókban jobban szeretem a mentolos jellegű, frisses illatot, de ennek az illat. Ennek is ilyen illata van. A tubusba szimatolva tetszik, de felkenés után valamiért orrfacsaró, és nem szeretem. Valóban puhít erre nem lehet panasz, de nekem túl sűrű, kicsit mintha túl sok lenne benne a glycerin, ezért nehezen szívódik be. Ez nem a termék hibája, csak az én "ízlésem", jobban szeretem az azonnal beszívódó krémeket, türelmetlen vagyok és nem bírok várni. :) Egynek jó volt, elhasználom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.