Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barczyagi, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

bianka670

2016. május 26.

Számomra hihetetlenül ragacsos, nehezen szívódik be. Egyedül ami tetszik benne az az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

szivecske

2015. december 11.

Ez a lábkrém egyszerűen brutálisan fenomenálisan jó! Mind az illata, mindpedig a hatása... már most imádom, csodapuha lábakat eredményez nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

crystalline

2015. október 13.

Nagyon szeretem a Foot Works lábápolókat. Konkrétan ezt a balzsamot nem napi szinten, S.O.S. helyzetekre használom. Nagyon ritkán szárad ki a sarkam, de olyankor csodákat művel vele. 2-3 esti bekenés csak a sarok bőrébe és azonnal rendbe rakja. :) Mindennapra azért nem ajánlom, mert nehezen, vagy egyáltalán nem szívódik be. Az illata semleges, de nem is ezért szeretjük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

JudithBeauty

2015. június 7.

Már új csomagolása van (lábnyomok vannak rajta), de a balzsam ugyanaz. Kellemes tengeri illatú, és felfrissíti a lábat, de nem hűsít. Hidratál, viszont egy ilyen gélszerű balzsam nem tünteti el a bőrkeményedéseket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 7.

trisztan

2014. október 5.

Második kísérletem Avonos lábápolóval (az Oriflame ebben sokkal jobb szerintem), és olyan közepes, nem rossz, de nem rohanok majd újra venni. Viszonylag nehezen szívódik fel, igaz én általában este használom, így reggelig rá ér, de kellemes, puha érzet marad utána a bőrön. Van egy jellegzetes illata, de nem vészes. Egynek elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 5.

Enca

2014. július 28.

Teli van szilikonnal, ha bekenem a lábam, nem szívódik fel, ragacsos marad nagyon sokáig, reggel fura ragadós réteg marad a lábfejemen, a talpamra ragad minden szösz... Az illata sem a kedvencem, de ez nem visz el pontot. A ragadósság, nem-beszívódás, pénzkidobás viszont igen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

zdoreebaba

2014. március 1.

A képen ábrázolt krém már külsőleg megváltozott. A neve ugyanaz, ami nekem itthon van, csak a kinézetét változtatta meg az Avon, ami nem meglepő.
Személy szerint nem használom, mert nem vagyok rászorulva. Szerencsére nem rossz a járásom és nem alakul ki sem a sarkamon, sem a talpamon bőrkeményedés, aminek nagyon örülök. Anyum nagy előszeretettel kenegeti vele a lábát. Igazán szereti és mára a kedvenc lábápoló balzsamává vált. Az illatát mindketten nagyon megszerettük. Ha meg kéne határozni: frissítő tengeri zuhany illata van... Gyorsan beszívja a bőre és reggelre csoda puha lesz a lába. Legjobban a bőrkeményedés eltávolítása után szereti felkenni.
Minden bőrkeményedéssel, esetleg száraz sarkú lábbal rendelkező egyénnek ajánljuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

sabrirory

2013. június 18.

Szeretem ezt a lábápolót. Az illata és az állaga is jó, rendesen hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Szeretem ezt a lábápolót. Az illata és az állaga is jó, rendesen hidratál. :)

coconut70

2013. június 15.

Nagyon szeretem az illatát.Az állaga nyálkás.nagyon jól hidratál.A színét is imádom.megvagyok elégedve vele.Ár/érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Adnilem

2013. június 5.

Nagyon jól hidratál és kellemes az illata is. Kicsit nehezen szívódik be, úgyhogy nem elindulás előtt kell felkenni (kivéve ha az ember zoknit is húz). Éjjelre szoktam jól bekenni vele a lábamat, rá a zoknit és reggelre csodásan puha és hidratált lesz tőle. 5-nél is több csillag! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Algae Extract

Színező anyag. (Zöld)