Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Segít puhább érzetűvé tenni a megkeményedett, száraz bőrt.

Mia0602

2019. október 5.

Mivel a 3. helyen AHA savat tartalmaz, rendkívül jól hámlaszt és hidratál. Igaz, hogy nem szívódik be hamar, de a hatás ezt feledteti. Nekem nagyon hasznos. Kenem este vagy reggel, amikor szükséges. Van dolga és maradéktalanul eleget tesz ennek a kihívásnak. Ár-érték arányban a legjobb!

Nem ajánlom az ilyen sűrű használatát, nekem valóban lehámlott tőle a bőröm. Szerintem heti 1-2 alkalommal elég használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 5.

gedozs

2019. augusztus 9.

Nagyon szeretem. Mióta használom, bátran hordok szandálokat, papucsot, mert tudom, nem csúnya a sarkam. Intenzív mentolos illata van. Nem használom naponta, de így is hatásos. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

danyadi77

2019. július 16.

Kellemes mentolos kis krém. Nem mondanám intenzív puhítónak, de mindennapos ápolásra megteszi. Nem használok túl sokat egyszerre, így egész jól beszívja a bőröm. Nekem kicsit a szilikon dominál benne.Az AHA miatt vettem, meg, de különösebben nem vettem észre a hámlasztó hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Fairy0124

2019. június 1.

Nekem nem jön be. Azt hittem majd hűsít a mentoltól, hát nem, sőt annyira zsíros érzésű,mintha izzadna a lábam. Nem szívja be. Én biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

lendjelnoora

2018. október 5.

Nagyon szeretem az illatát, és a smirgli sarkamat is szépen kezdi rendbe hozni. Rendszeres használatot követően hidratált érzetet biztosít. Főként éjszakárra használom, de nyáron előfordult, hogy reggel is bekentem vele a sarkamat. Tényleg mélyről indultam a lábápolást illetően, elképesztően viseltes a lábfejem és sarkam, ami kitartó ápolást igényel. Minőségre sokat javított a helyzeten, muszáj újravennem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

laszlobrigi04

2018. szeptember 11.

Szerintem a célra tökéletes, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Szerintem a célra tökéletes, szeretem.

pattelin

2018. augusztus 11.

Elég jól puhít, persze a dúrva bőrkeményedéssel nem tud mit kezdeni. Nem is arra van! Az illata engem nem zavar, általában a lábkrémeknek ilyesmi. Beépítettem a lábápolási rutinomba. Általában éjszakára kenem föl. Szeretem, mert puha lesz tőle a lábam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

megyerig

2018. július 10.

Egy ideje nagyon rákattantam a lábápolásra és több terméket is beszereztem az Avontól. Nagyon szeretem ezt a krémet! Az itteni és tanácsadónőm véleménye alapján vettem meg akciósan. Az illata valóban kicsit émelyítő egy idő után, de nagyon puha lesz tőle a lábam. Nem bántam meg és újra veszem, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Mona29

2018. április 6.

Nagyon jó kis krém. Kicsit tömény, kicsit sűrű, emiatt nehezen szívódik be, de a hatása nagyon jó! A durván kiszáradt bőrt biztos, hogy nem tudja helyrehozni, de szinten tartásra szuper! Akciósan pedig nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

xfxff349

2017. november 20.

Csodakrém. Alig pár napos rendszeres használat után már hihetetlen puha bőrt varázsol. Le nem cserélném semmire!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.