Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hidratáló olaj lábmasszázshoz és lábáztatáshoz. levendulakivonattal, mely közismert bőrpuhító, nyugtató és fertőzésgátló hatásáról.

• hidratálja a bőrt
  • segít puhábbá tenni a durva és száraz bőrt (lábáztatóként használva)
  • relaxáló masszázshoz is jó választás

Lolychan

2021. március 10.

A kiszerelés 50 ml, ami számomra kevés. Egy 100, vagy 250 ml-es terméknek jobban örülnék, mert gazdaságosabb lenne. Az ára határeset. Kellemes levendula illata van a terméknek, nem tolakodó. A vízben azonnal feloldódik, a lábam puhaságát elősegíti, de szerintem szappannal vagy tusfürdővel is hasonló hatást érnék el. Erős közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Angelique

2020. október 31.

Fürdés után jól bekenem vele a lábaimat és úgy borotválom le. Ha borotvahabot vagy bármi mást használok erre a célra, akkor már másnap viszket a lábszáram, illetve megjelennek a kis piros pöttyök. Ez a termék viszont nagyon jól megnyugtatja és fertőtleníti a borotvált területet, mert utána sosincs problémám. Egyetlen hátránya, hogy teljes áron elég drága a mennyiségéhez képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

cuppoyjka

2020. augusztus 31.

Kellemes érzés. Heti egyszer használom, közvetlenül a lábamba masszírozva. Felfrissít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Diamond26

2020. április 23.

Lábmasszázshoz használtam, hosszú gyaloglós/edzős napok után. Valóban nyugtató hatása van, de olyan kellemtlenül akadozva "siklik" a lábon, ami nem túl jó érzés, és más olajnál ilyet nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

jetroh

2019. október 3.

Beleszoktam masszirozni a lábamba, de semmit nem használt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Beleszoktam masszirozni a lábamba, de semmit nem használt.

foltospanda

2019. július 9.

Lábmasszázshoz nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Lábmasszázshoz nagyon jó.

Eszteerke

2019. május 28.

Szeretem az olajokat így akciósan megvettem. Én a lábáztatás során szoktam haszálni, a vízbe teszek egy picit belőle. Jobb illatú tőle a víz így persze a lábam is mikor kiveszem, de semmi extrát nem vettem észre, de nem is vártam tőle többet, nekem kellemes érzetet ad🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Timi970120

2019. március 2.

A lábápolás során használom. A fertőzésgátló hatásáról nem tudok mit mondani, sosem volt ilyen problémám. Azonban meg merem azt kockáztatni, hogy jobban esett a lábáztatás, mióta ezt használom, mint azelőtt.
Akciósan vettem, azért újravenném, de a teljes árát azért sokallanám érte, azért nem egy csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

dynah13

2018. július 28.

En is a labamat kenegettem vele, fokent akkor vettem elo, amikor nagyon megterheltem a labaimat a nap folyaman (pl tancos bulik utan, varosnezos nap vegen). Nem mondom, hogy a fajdalom elmult, de megnyugtatta a labaimat, ezert nekem mar megerte! Akciosan vettem en is, nagyon sokaig eleg egy flakonnal, ha kenegetem vele a labaimat. Az egyetlen hatranya szamomra, hogy ha elvittem magammal nyaralasra, tanctaborba, akkor kifolyt, hiaba zarom vissza a tetejet. Alapbol zacsko(k)ba teszem mindig, de emiatt levonok egy csillagot, mert a kis merete miatt praktikus lenne, hogy az ember magaval vigye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

viviennoo

2018. május 19.

Lábáztatásra vásároltam, meglepődtem az illatán, nagyon kellemes. Szeretem használni. Az eredeti árát kicsit soknak tartom, akciósan megérte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Emolliensek: Isopropyl Myristate, Canola Oil, Octyl Stearate, Diethylhexyl Fumarate
Emulgeálószerek: Laureth-4, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Tisztítószerek: Laureth-4, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylparaben

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.