Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hidratáló olaj lábmasszázshoz és lábáztatáshoz. levendulakivonattal, mely közismert bőrpuhító, nyugtató és fertőzésgátló hatásáról.

• hidratálja a bőrt
  • segít puhábbá tenni a durva és száraz bőrt (lábáztatóként használva)
  • relaxáló masszázshoz is jó választás

jetroh

2019. október 3.

Beleszoktam masszirozni a lábamba, de semmit nem használt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Beleszoktam masszirozni a lábamba, de semmit nem használt.

foltospanda

2019. július 9.

Lábmasszázshoz nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Lábmasszázshoz nagyon jó.

Eszteerke

2019. május 28.

Szeretem az olajokat így akciósan megvettem. Én a lábáztatás során szoktam haszálni, a vízbe teszek egy picit belőle. Jobb illatú tőle a víz így persze a lábam is mikor kiveszem, de semmi extrát nem vettem észre, de nem is vártam tőle többet, nekem kellemes érzetet ad🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Timi970120

2019. március 2.

A lábápolás során használom. A fertőzésgátló hatásáról nem tudok mit mondani, sosem volt ilyen problémám. Azonban meg merem azt kockáztatni, hogy jobban esett a lábáztatás, mióta ezt használom, mint azelőtt.
Akciósan vettem, azért újravenném, de a teljes árát azért sokallanám érte, azért nem egy csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

dynah13

2018. július 28.

En is a labamat kenegettem vele, fokent akkor vettem elo, amikor nagyon megterheltem a labaimat a nap folyaman (pl tancos bulik utan, varosnezos nap vegen). Nem mondom, hogy a fajdalom elmult, de megnyugtatta a labaimat, ezert nekem mar megerte! Akciosan vettem en is, nagyon sokaig eleg egy flakonnal, ha kenegetem vele a labaimat. Az egyetlen hatranya szamomra, hogy ha elvittem magammal nyaralasra, tanctaborba, akkor kifolyt, hiaba zarom vissza a tetejet. Alapbol zacsko(k)ba teszem mindig, de emiatt levonok egy csillagot, mert a kis merete miatt praktikus lenne, hogy az ember magaval vigye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

viviennoo

2018. május 19.

Lábáztatásra vásároltam, meglepődtem az illatán, nagyon kellemes. Szeretem használni. Az eredeti árát kicsit soknak tartom, akciósan megérte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Kadrienn

2017. november 10.

Nagyon szeretem.
A levendulás lábkrém használata után szoktam még bekenni ezzel a lábam és zokniba bugyolálva hagyom egész éjszaka hatni, utána reggel már jelentős a változás.
Nagyon kevés is elég belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Nagyon szeretem.
Nagyon kevés is elég belőle

Cremelove

2017. szeptember 15.

Imádom az olajokat, talán jobban is mint a hidratáló krémeket ezért vettem meg mindössze 400 Ft-ért akciósan. A levendula nem a kedvencem, nem is igazán emlékeztet az illata a levendulára viszont nagyon kellemes, utána csak felhúzom a kozmetikai zoknit és egész éjszakára úgy hagyom. Reggelre nagyon sima és puha lábakkal ébredek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Lilium

2017. augusztus 20.

Lehet, hogy csak nekem ilyen extrém száraz a talpam, de kb semmit nem használ. Szeretem a levendula illatát, viszont ennek köze nincs hozzá, nagyon gagyi utánzat. Mindig keresem a legjobb lábápolókat, és ez múltkor kb semmibe nem került, úgyhogy megrendeltük, hátha. Én azt hittem, hogy jó lesz, és még azon izgultam, hogy hamar elfogy... Nem lett jó, és baromi lassan fogy. Pedig már minden nap belemaszírozom a talpamba, csak hogy minél gyorsabban fogyjon. Persze, még így sem használ, reggelre már tök száraz a lábam, muszáj bekennem krémmel is. Nekem nagyon nem. Szenvedek vele. 😒😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Fabi95

2017. július 16.

Csak akciósan éri megvenni, mert pofátlanul drága! 😃 Én lábáztatásra használom, nagyon szeretem az illatát, és kevés is elég belőle. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Emolliensek: Isopropyl Myristate, Canola Oil, Octyl Stearate, Diethylhexyl Fumarate
Emulgeálószerek: Laureth-4, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Tisztítószerek: Laureth-4, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylparaben

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.