Avon

Ár:   779 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2017. október 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Borsmenta olajjal hűsíti és élénkíti a fáradt, sajgó lábakat és lábfejeket.

zdoreebaba

2018. szeptember 22.

Hihetetlen gyorsasággal felszívódik, mintha nem is lenne a lábamon. Tetszik a géles állaga és az illata is jó mentolos amit én nyáron kimondottan szeretek. Szuperül hűsíti a láb bőrét, bár szerintem a hidratálással vannak gondjai ennek a gélnek. Engem mintha egy picit szárítana is használat után, bár én könnyen beképzelek hasonlóakat. Leértékelve 400 forintos áron megérte, nyáron jó, de a hűvösebb, szárítósabb időkben szerintem csődöt mond. Nekem teljesíti amit kell: hűsít, frissít és megkönnyíti a lábaimat a hosszú napok után. 4 csillag, mert kis hiányérzetem van vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

CrazyKid

2017. július 19.

Nem lehet vele túl jól masszírozni, és nem az a friss amire vágytam, alig érezni a mentolt. Kissé hamar rászárad a lábamra, ezért is nem alkalmas nagyon talpmasszázsra. Elhasználgatom,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

viviennoo

2017. május 27.

Mikor 12 órázom, nap végén ezzel kenem be a lábaimat. Mintha újjászületnének :D Azoknak ajánlom, akik szintén sokat rohangálnak egész nap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Yubiri

2017. március 11.

Az állaga, illata jó.
Nagyon hamar elfogyott ez a mennyiség.
Lábamra sem volt különösebben jó hatással.
Az összetevői pedig nem tetszenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Az állaga, illata jó.
Nagyon hamar elfogyott ez a mennyiség.
Lábamra sem volt különösebben jó hatással.
Az összetevői pedig nem tetszenek.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Színező anyag. (Zöld)