Avon

Ár:   779 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2017. október 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Borsmenta olajjal hűsíti és élénkíti a fáradt, sajgó lábakat és lábfejeket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

TimyeK

2021. november 7.

Számomra akkor jelentett csodaszert, amikor a kereskedelemben dolgoztam és álló munkát végeztem. Este felkentem a lábaimra, a mentol kellemesen hűsített, és nagyon nyugtatólag hatott. Gyorsan felszívódó, géles állagú, isteni finom mentol illatú termék, finom pihe-puha lábakat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

abicicaaa

2020. április 5.

Fogalmam sincs hogy kerult a hazba, magamtol nem vennek hasonlo termeket :D
Nem hidratal, ellenben olyan jol husiti es ellazitja a labakat. Orom hasznalni egy hosszu nap utan (najo, minden nap utan). Szerintem ujra veszem, ha nem talalok hozza hasonlot a drogerias sajat markas termekek kozott. Ha nem muszaj, nem tamogatom az Avont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 5.

Fogalmam sincs hogy kerult a hazba, magamtol nem vennek hasonlo termeket :D

zdoreebaba

2018. szeptember 22.

Hihetetlen gyorsasággal felszívódik, mintha nem is lenne a lábamon. Tetszik a géles állaga és az illata is jó mentolos amit én nyáron kimondottan szeretek. Szuperül hűsíti a láb bőrét, bár szerintem a hidratálással vannak gondjai ennek a gélnek. Engem mintha egy picit szárítana is használat után, bár én könnyen beképzelek hasonlóakat. Leértékelve 400 forintos áron megérte, nyáron jó, de a hűvösebb, szárítósabb időkben szerintem csődöt mond. Nekem teljesíti amit kell: hűsít, frissít és megkönnyíti a lábaimat a hosszú napok után. 4 csillag, mert kis hiányérzetem van vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

viviennoo

2017. május 27.

Mikor 12 órázom, nap végén ezzel kenem be a lábaimat. Mintha újjászületnének :D Azoknak ajánlom, akik szintén sokat rohangálnak egész nap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Yubiri

2017. március 11.

Az állaga, illata jó.
Nagyon hamar elfogyott ez a mennyiség.
Lábamra sem volt különösebben jó hatással.
Az összetevői pedig nem tetszenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Az állaga, illata jó.
Nagyon hamar elfogyott ez a mennyiség.
Lábamra sem volt különösebben jó hatással.
Az összetevői pedig nem tetszenek.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Színező anyag. (Zöld)