Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumiukko, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

(A képen jobb híján a Foot Works család egy másik spréje.)

Hecate

2018. május 10.

Emlékszem rá. Ajándékba kaptam. Gyorsan száradt, szagtalanított és frissítette a fáradt lábat. Ennyit ígért a leírása és ezt hozta is. Tényleg üdített. Az illatát elég férfiasnak találtam, igen alkoholos-borsmentás volt. Hasonlóan jó termékek vannak a piacon, így nem vettem meg, ám amit kaptam elhasználtam. Én az Avon termékeiből amúgy se szeretek rendelni, mert ha meg is szeretem, nem tudni legközelebb már kapható-e.... Ahogy - így utólag - elnézem kíméletesebb összetevőkkel is készíthették volna. :o(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Klettika

2016. február 25.

Nekem olyan volt mintha semmi nem történt volna, hiába fújkáltam.. És még büdös is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

lumiukko

2012. szeptember 12.

Az illatáért nem vagyok oda, de tény, hogy frissíti a lábat. Egy egész napos rohangálás előtt/után nagyon jól tud esni, de ennyi a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Hidratálók: PEG-6