Avon Frissítő, Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre Aloe Verával és Kamillakivonattal

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Gabria, az összetevőket feltöltötte: MissScorpio, Módosítva: 2021. április 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• tonizál, tisztítja a bőrt
  • eltávolítja a felesleges faggyút, mattítja az arcbőrt
  • láthatóan kondicionálja és tisztítja az arc bőrét

AncsiXoXo

2021. április 9.

Kiszáritja a bőröm és nem vettem észre h bármit is segíten

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Kiszáritja a bőröm és nem vettem észre h bármit is segíten

egyno

2020. június 7.

Párom háta hajlamos pattanásokra, arcra soha nem, de hátra rendszerint használjuk. Sokáig elég neki, és szépen elmúlnak a pattanások. 4 csillag, azért amiért arcra nem oké.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Eowynie

2020. február 27.

Katasztrófa :( Csíp és feszül tőle a bőröm és még az illata is borzalmas 2x vagy 3x használtam, tehát ez csak pénzkidobás volt. Nem ajánlom senkinek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Gabria

2019. november 6.

Egyetlen egy szóval tudnám ezt a terméket jellemezni, az pedig egy hatalmas nagy NEM! lenne. Annyira borzasztó számomra, hogy el nem tudom mondani. Először, mikor az arcomhoz ért, azt hittem azért csíp egy kicsit, mert legalább használ. Aztán teltek múltak a másodpercek [!] és elkezdett annyira égetni, hogy legszívesebben az arcomat lekapartam volna. Borzalmas volt és sajnos, hogy biztos legyek a dolgomban másodszor is megpróbáltam, ugyanazzal a sikerrel. Nem tudom jó-e valakinek, de akinek egy kicsivel is érzékenyebb a bőre ne vegyen egyáltalán ilyet, nem éri meg a szenvedés. Egyébként semmi hasznát nem láttam, de lehet csak elvakított a fájdalom. Szóval összegezve tényleg csak azt tudnám mondani, hogy ez egyértelműen a NEM kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-6
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.