Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trixyyhprincess, Módosítva: 2022. május 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás, 2021. karácsonyi kollekció része

"A meleg szerecsendiót és az édes vaníliarudat ötvöző tusfürdő tökéletes kiegészítője a reggeli rutinnak."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TokyoGirl

2022. április 16.

Felemás élmény volt. Karácsonyi csomagban kaptam meg, hol volt hozzá hangulatom, hol nem, mert nagyon erős, jellegzetes, gyömbér (talán néhol égetett cukrot is éreztem benne) illata van ennek a termékcsaládnak. Vagy nagyon szeretik vagy utálják a körülöttem lévők. A szappanja gyorsan elment, a tusi valamivel már lassabban, az erősebb illat miatt, a testpermetből még mindig lapul 1 és kb fél üvegcse a fiókban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

mozartkuglof

2022. február 4.

Pont olyan illata van, mint a mézeskalácsnak :D de hát ez pontosan olyan dolog, amit ízlése válogatja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

Puszedli83

2022. január 20.

Nagyon mellé lőttem vele, sajnos. Borzasztó szaga van, nem is nevezem illatnak. Nem tudom mire fogom elhasználni,mert borzalom vele a tusolás.
Ráadásul még jó tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 20.

Ráadásul még jó tartós is.

pviviana

2022. január 18.

Nekem nagyon tetszik. Karácsonyi hangulatot tökéletesen meghozta. Szerintem az illata inkább hasonlít zserbóra, mint mézeskalácsra, de mindenesetre finom illatú. Az állaga annyira nem tetszik, mert elég sűrű, nehéz emiatt felhabosítani, csak csúszkál a tenyeremben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

trixyyhprincess

2022. január 18.

Szeretem ezt a tusfürdőt, tökéletes hangolódás volt az ünnepekre.
Az állaga kicsit furcsa, leginkább a pudingra emlékeztet, amikor előszőr nyomtam a kezembe, és próbáltam a combomra kenni, konkrétan lecsúszott róla az egész, és ment a lefolyóba. 😅 Viszont, nagyon fincsi mézeskalács illata van, ami az én legnagyobb örömömre elég tartós (a flakonból szagolva, elsőre brutálisan töménynek, és erősnek hat, de zuhanyzás közben enyhül.), fürdés után órákkal is érezni lehetett a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 18.

Szeretem ezt a tusfürdőt, tökéletes hangolódás volt az ünnepekre.

tátombák

2022. január 17.

Ez tényleg nagyon nem sikerült. Szúrós szaga van, a műanyag mézeskalácshoz sincs semmi köze. Kézmosáshoz is fogcsikorgatva használtuk el. Remélem ebből nem lesz visszatérő karácsonyi illat.
Anya vette valakinek karácsonyi ajándékba, de végül a nyakunkon maradt, annyira vállalhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

spavanilly

2022. január 17.

Borzasztó.
Büdös.
Pedig végre krémtusi jött ki Karácsonyra! /Sajnos a Divine Time nem kapható, általában az az ünnepi időszakos tusim/
Annyira kellemetlen, hogy használhatatlan még kézmosásra is.
Még jó, hogy csak 2 embernek szántam a kari-ari mellé. Mondanom sem kell, NEM volt képem hozzá. Ilyen borzadály, katyvasz, édesen savanyú biológiai fegyvert az ellenségeinek sem ajándékoznék.

Sajnálom.

Ja! És a kupak s szokásos lerobbanthatatlan verzió a kinyitást illetően...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 17.

Borzasztó.
Büdös.
Annyira kellemetlen, hogy használhatatlan még kézmosásra is.

Sajnálom.

Ja! És a kupak s szokásos lerobbanthatatlan verzió a kinyitást illetően...

netcicus01

2022. január 14.

Szerintem borzasztóan büdös! Örültem neki, hogy valami karácsonyi, finom, édes-fűszeres illat, de egyelőre áll a sarokban. Még kézmosóba sem szívesen tölteném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Niuska

Ment a kukába nagyon büdös 🤢

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

Ment a kukába nagyon büdös 🤢

MissScorpio

2022. január 14.

Igazi, édes mézeskalács illatú, bár flakonból szagolva tömény, fűszeres illat volt, ami nem tetszett. Jó karácsonyi tusfürdő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.