Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,94 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macspamacs, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2015. július 27.

Kiszerelés:   0,94 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Avon Glow kétvégű szemceruza segítségével remekül kiemelhetjük barnaságunkat.

• a két szín egymással harmonizál
  • kiemeli a tekinteted és a barna bőröd
  • puha és sima

2 árnyalatban kapható: Emerald és Golden Nude

Fabi95

2017. május 3.

Nyárra vettem. Golden Nude árnyalatát,szolíd nyárias szín. Van nála jobb szemceruza, de ez is megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

mazsoletta

2017. április 3.

Warm sand. A sötét fele nagyon jól pigmentált, közepesen puha heggyel, amivel szépen lehet dolgozni. Hegyezéskor nem forgácsolódik szét a fa, nem lesznek szúrós kiálló részek. A világosabbik vége selyemfényű, kevésbé pigmentált a vízvonalba tökéletes. A tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

NovErke

2015. november 1.

Avon irodában próbáltam ki nemrég. Kicsit bánom, hogy nem rendeltem belőle a nyáron, mert most már benne sincs a katalógusban. Jó puha a hegye és rendesen pigmentált, így könnyű vele dolgozni, és nagyon szép színei vannak. Egy pontot viszont le kell vonjak, mert nagyon nem tartós.. Egyet viszont akkor is szívesen beszereznék, mert tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

anna13

2015. október 8.

Nekem a zöld arany változat van meg, a színe gyönyörű és szerintem nagyon jól passzol a kettő, jól mutat alul az az arany.Az állaga nekem nagyon puha, bár lehet hogy csak a nyári hőség tette, de nekem konkrétan elhajlott a ceruza hegye miközben húztam a vonalat. Szintén probléma hogy eléggé kenődős, szinte mindig a szemhéjam felső felére kerül egy része, valamit gyakran alul is jól elkenődik. Sajnálom mert nagyon tetszik a színe, szerintem megpróbálok majd jobb minőségből 2 ugyanilyen színt keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 8.

farkasgaboc

2015. szeptember 20.

Nekem a Goden Nude árnyalat van meg. Tetszik a színe, szépen el tudom dolgozni és a helyén marad egész nap.
Egy csillagot levontam az összetevők miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Egy csillagot levontam az összetevők miatt.

Dea

2015. augusztus 26.

Nekem nagy csalódás volt ez a ceruza.Golden Nude árnyalatban van meg,a sötétebb színnel rajzoltam tusvonalat a szemhéjamra és miután elindultam akkor vettem észre,hogy a szemhéjam felső részére átragadt a vonal,gondolom,mert pislogtam,de velem szemceruza még nem csinált ilyet.A világosabb szín pedig mintha ott sem lenne,nem érte meg a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

agi.greendaygirl

2015. július 13.

emerald árnyalatban rendeltem
minden rendben van vele, könnyen használható, rendesen pigmentált és nem kenődik, tartós. szóval elégedett vagyok teljesen ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

emerald árnyalatban rendeltem

Antioxidánsok: BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.