Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikie7300, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Ellenállhatatlan illat és gazdag habok kitűnő ötvözete; nagyszerű választás az esti fürdőzéshez.

• csokoládé- és narancsillattal
  • puhává teszi a bőrt
  • segít ellazítani a fáradt izmokat
  • felfrissíti az egész testet

PinkMcFreeze

2019. november 17.

Nem is értem ezt a sok pozitív hozzászólást komolyan... az illata kb. semmi sincs, csak valami harmatgyenge kakaós felejthető illatnak sem nevezném.. A bőröm rettenetesen viszketett tőle, szóval két próbálkozás utan feladtam a termék megszeretésést, értem én ha nem, az nem. 😕 Sajnálok bármit is kidobni, ezért az elajándékozás mellett döntöttem 🙄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Ensisa

2019. február 1.

Az illata nekem is a zselés szaloncukrot idézi fel :) flakonba elég erőteljes, de a vízben már kellemesen lágy szerintem. A bőrömet picit szárítja, a habot közepesen tartósnak mondanám, attól is függ, hogy mennyit rakok a vízbe. Összeségében egész jó, de nem biztos, hogy újra venném, talán majd karácsonykor. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

zentaidora

2019. január 24.

Isteni csoki illata van, ennivalóan finom! Tartós az illata, a habja! Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Isteni csoki illata van, ennivalóan finom! Tartós az illata, a habja! Szeretem.

iloveyoued

2019. január 24.

Nagggyon jó!😍 imádom tusikban ezeket a nagyon édes illatokat, őt is nagyon szeretem! Maga az Avon márkával nem vagyok kibékülve, de ez az egyetlen termék (illetve a habfürdők) amiket szeretek tőlük! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Bettina1984

2018. november 3.

Az illata isteni, mint a zselés szaloncukor, de viszketek tőle!!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 3.

Az illata isteni, mint a zselés szaloncukor, de viszketek tőle!!!!!!

Yubiri

2018. október 9.

2018. szeptember 18. Tusfürdőként használom, így arról nem tudok véleményt írni, hogy a kádban mekkora habot képez.
Kellően sűrű állagú, átlagos "tusfürdőnek" tartom, mivel az orchideás társa messze lekörözi ezt.
Ennek nem érzem fürdés után az illatát. Nem szárított és nem irritálta a bőrömet. Az összetevői csúnyák.
2018. október 9. Habfürdőként is használtam, tartós habja van, de tusfürdőként sem varázsolt el az illat, és van valami mellékillata, ha nem is füstös, de valami hasonló, ami zavar benne. Néha addiktív illat, de nem fogom újravásárolni. - 1 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

szerintem nagyon jók az avonos habfürdők, különösen az illatuk miatt. krémes, jól habzik, ad egy plusz érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

unoemi16

2018. augusztus 10.

Az összes Avonos habfürdőt szeretem, nagyon jó árban vannak és nagyon finom az illatuk. Rengeteg illatból lehet választani és ez a csokis illat lenyűgözően finom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Vivike2141

2018. május 31.

Nagyon jó illata van és nagyon jól habzik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Nagyon jó illata van és nagyon jól habzik

Csutak

2018. május 30.

Tavaly volt sláger nálunk ez, különösen én szerettem nagyon. :D Az illata egy az egyben zselés szaloncukor, ami az egyik nagy kedvencem. Még azt se bántam, hogy szárította a kezem. Amíg tartott, csak ezzel mostam kezet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Színező anyag. (Piros)