Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ForestNymph, az összetevőket feltöltötte: PBetti, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Feledkezz bele a relaxáló pillanatokba és kényeztesd érzékeidet az ibolya illatával. Habfürdő, mely kellemes illatot kölcsönöz a bőrnek.

Renamena

2019. február 11.

Még a kézmosó szappanadagolójába se vagyok hajlandó beletölteni. Ha az ibolyának ilyen illata lenne, akkor bizisten kidöglött volna szomorúságában. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

zdoreebaba

2017. február 5.

A gyöngyvirágos változattól egy fokkal jobb az illata. Nekem ez is légfrissítő szagú, nem tehetek róla. Túlságosan gagyi. Nyilvánvaló, hogy ár-érték arányban megfelelő, de nagyon szárítja a bőrt. Egy jó tulajdonsága, hogy tökéletesen habzik és extra tartós az illata. Ha habfürdőként nem is használom el kézmosónak, tisztítószernek jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

bmth

2016. július 4.

nagyon jol habzik, viszont nekem az illata nem jott be annyira : / alig vártam hogy elfogyjon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

Kendralinx

2016. április 9.

Ibolya illat ezerrel de szárítja a bőrőmet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Ibolya illat ezerrel de szárítja a bőrőmet

lorik.laura

2016. március 1.

Nekem egy deka habot nem csinált sajnos. Se ez, se a rózsás változat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Nekem egy deka habot nem csinált sajnos. Se ez, se a rózsás változat.

catyst

2016. február 2.

Hú én ezt nagyon imádom. Szuper az illata. Először ajándékba kaptam, azóta többször ujravásároltam, most pedig akciós a februári katalógusba, ráadásul a nagy flakonos változat. Alig várom hogy ideérjen.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 2.

maja54

2015. július 26.

Nem igazán kedvelem a virágillatokat, inkább a gyümölcsösöket kultiválom, de ez kifejezetten tetszik. Nem az a tömény virág illat, tényleg lágyabb, és az az ami igazán megfogott a termékben. Nem valószínű, hogy újrarendelem, mert szeretnék más illatúakat is kipróbálni, mivel az Avonnak az összes habfürdője csudijó. Az összetevői viszont nem annyira tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 26.

bugosgizi

2015. június 18.

Ezzel a termékkel mindig megszívom. Megindítom a vizet és teszek bele ebből. Pár percre elhagyom a fürdőszobát és mire vissza megyek a víz még nem tart sehol de a hab akkora hogy mászik ki a kádból. xD
Amúgy nem rossz kis habfürdő párom is nagyon szereti ám nekem kicsit tömény az illata. Az irritáló anyagok aránya kicsit sok benne ami zavaró annak fényében hogy ebben áztatom magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Wildflow

2015. május 8.

Nagyon finom virágillat, nagy habbal, az egyik kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Nagyon finom virágillat, nagy habbal, az egyik kedvencem!

Scatty

2014. október 18.

Elég jól habzik, az illata kellemes, de olyan semmi extra összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Elég jól habzik, az illata kellemes, de olyan semmi extra összességében.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.