Avon

Ár:   949 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   949 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő a fényűző orhidea illatával.

Mona29

2021. március 4.

Átlagos Avonos habfürdő. Kellemes illat, nagy hab, nem szárít, nem irritál. Akcióban jó áron van. Igaz az illata nem nagyon marad meg a bőrön, de egy ilyen árú habfürdőtől nem is várok többet. Amúgy gyakran újra és újra vásárolok belőle, mert érték-ár arányban verhetetlen és az illatokat gyakran váltogatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

dunaimano

2020. november 30.

Nagyon intenzív az illata, virágfelhőbe burkolózhatunk a habjai között. Az Avon habfürdők minőségét szeretem, könnyen és jól habzanak, és még csak nem is kell hozzá az egész tubust kinyomni. Azt mondjuk nem értem, hogy miért van ilyen sok nyári illat, bár én is választhattam volna valami ősziesebb-téliesebb hangulatút. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

BlutterflyGirl92

2020. október 18.

Nagy csalódás :(
Annyira intenzív az illata hogy befulladtam és megfájdult a fejem... még használgatom de nagyon vigyázva...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Nagy csalódás :(

AngelHeart80s

2020. augusztus 29.

Szeretem az Avon-nak ezt a fajta habfürdőit! Szinte minden illatból rendeltünk az évek alatt! Jól habzik, sokáig kitart, kiváló illatok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Olív

2020. április 29.

A legborzalmasabb habfürdő, amivel eddig találkoztam. Rettenetes szaga van, még folyékony szappanként sem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

annabella9203

2020. január 8.

Az illata túl erős, érdekes. Hajaz inkább egy olcsó tusfürdőre. Elhasználjuk, mert kidobni sajnálom, de nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Mia0602

2019. július 31.

Az illat egyáltalán nem kellemes, tartósság is nulla. Szárítani nem szárít, de van ennél sokkal jobb. 399Ft-ért mondjuk egy próbát megért. Kézmosóként végezte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.