Avon

Ár:   919 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. március 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Segít ellazulni az eper gyümölcsös illatával.

eperturmix

2017. április 12.

Ritka egy büdös darab.Kaptam,de mivel zuhanyzóm van tusfürdőként használtam,persze annak is hót komolytalan.Ha lenne kádam,és ha még jól is esne a habtenger néha,hát ennek az illata totál kiábrándító.Hol van ebben eper vagy tejszín?Mégha szintetikusan is,de hol van??..oké,akkor ne legyen,de azért ilyen kellemetlen szaggal eladni vmit..ez nem jött össze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Nime

2017. április 11.

Finom az illata, szokásos módon szárít, jól habzik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Finom az illata, szokásos módon szárít, jól habzik :)

szabogabri

2015. november 21.

Büdi :( Sajnos nem ilyenre gondoltam én sem, azt hittem megromlott, de látva a kommenteket másnak sem ízlik :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

blilla91

2015. augusztus 16.

Imádnivaló epresrágó illat. A funkcióját ellátta végülis, nem szárított jobban mint más fürdők. Egynek jó volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

amarillu

2015. június 10.

Én imádtam! Nagyon sajnálom, hogy csak kis kiszerelésben volt, és hogy egyet vettem belőle. A hab ilyen puha volt, és édes, és krémes. Jó nem haraptam bele, de imádtam! A csomagolás is szuper :D Ha lenne, biztos újra venném!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

Dea

2015. május 18.

A katalógusban kellemes illata volt és ráadásul,amikor megrendeltem,csak 99 Ft volt,gondoltam ennyiért megéri. :) Azonban amikor megjött és beleszagoltam rosszul lettem tőle,annyira büdösnek éreztem,ráadásul a vízben nem is habzott fel rendesen és úgy sem lett sokkal jobb az illata.Biztos nem venném meg még egyszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Renus12

2015. március 15.

Ahogyan én tudom,a katalógusban jobb az illat mint élőben.hát ennél igaz! nem tudom miért vettem meg,mert a katalógusban is ilyen szúrós,émelyitő epres gyógyszer illata van!:/ és amikor beleöntöm a vizbe még rosszabb illata van!:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

agi.greendaygirl

2015. március 1.

nagyon tuti, én mondjuk inkább pezsgős eper illatúnak mondanám de mindenesetre nagyon fincsi :3 Amúgy a megszokott avon habfürdő minőség- nagy vastag habtakaró ami sokáig megmarad, kellemes lágy víz és fürdés közben végig érezni a finom illatot ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

dorabora

2015. február 28.

Kis csoda :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Kis csoda :)

kacibog83

2015. február 17.

Csak pozitív dolgokat tudok róla mondani. Már a csomagolása is nagyon aranyos, a kis gömböcskén aranyos virág- és eper minták vannak. Pont elfér a tenyeremben, olyan jó érzés kézbe venni. :) Az igazi funkcióját tekintve is levett a lábamról. A katalógus illatosított oldalán rágógumi illatúnak éreztem, aztán a kupakot lecsavarva is ugyan azt éreztem. Egyszerűen imádni való, finom kis gyümölcsös illata van. Kevés is elég belőle, mert nagyon jól habzik, a kis kiszerelése ellenére elég lesz egy darabig. Néhány használat után elmondhatom, hogy nem irritálja és nem szárítja a bőrömet, igaz, nekem még nem is volt ilyen jellegű problémám egyik fürdő termékkel sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.