Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Mediterrán olívaolajjal hidratálja a bőrt, segít selymesen puhává és sima kinézetűvé varázsolni a kezeidet.

• azonnal hidratálja a bőrt
  • visszaállítja kezek selymes puhaságát és simaságát
  • segít megtartani a bőr hidratáltságát

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Ez az olivás család jól sikerült szerintem. Kellemes illata van (már, aki szereti). Ez a kiszerelés nekem sokkal praktikusabb volt, amíg használtam. Nem vagyok egy nagy kézkrémes, a nagyobb kiszerelések kihasználatlanul a kukában vagy adományban végzik. Ez viszont pont annyi mennyiség, amit mire meguntam, el is fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

berenisz

2020. augusztus 26.

A régi munkahelyemen használtuk közösen a kolleganőimmel, jó volt kenegetni, valamicskét segített talán, de nem költenék rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Mandi19

2017. december 31.

Kipróbáltam ezt is, a testvérei mind tetszettek (barna argán olajos, kék levendulás, shea vajas) de ennek olyan szaga volt mint a hajfestéknek gyorsan el is ajándékoztam mert nem tudtam elviselni, alapból a termék család jó és a többi avonos krém is, de ennek a hajfesték szaga elviselhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 31.

prussycat

2017. december 22.

Csoda! Praktikus kis keszerelésű, így mindenhova viszem magammal. Nagyon jól hidratál és az illata is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

illeskitti

2017. november 26.

Jó az illata, jól hidratál, a kis kiszereléshez képest meglepően sokáig bírja! Számomra mégis a fő pozitívum, hogy VÉGRE van egy kézkrémem ami nem folyik bele alattomosan a táskámba MINDENT összekenve!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Micc

2017. augusztus 22.

Ő éppen most készül nálam elfogyni. Kedvelem a planet spa kézkrémjeit. Hiába kicsi a kiszerelés, nekem nem kellett belőle sok, és nagyon hatékony volt. Finom illat, szép a csomagolás. Ragacsosság nincs, csak puha kezek és fényes körmök. Legközelebb a treasures of the desert krémjét próbálom ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

szatmari.mariann

2017. április 14.

Jó illatú,jól hidratàl.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Jó illatú,jól hidratàl.

auberginecat

2017. január 9.

ajándékba kaptam, így örülök neki, mivel nálam a kézkrém fogyóeszköz. magamtól nem rendeltem volna meg, nekem ebből a kategóriából a treasures of the desert annyira bejött, hogy nem kívántam újabb darabbal kísérletezgetni, így viszont remekül össze tudom őket hasonlítani. a treasures of the desert kézkrémnek nagyon-nagyon jó az illata, és az ápoló hatásával is elégedett voltam, viszont ez az olívás a hidratálást tekintve bőven kenterbe veri. egész hétvégén koszos, poros könyveket pakoltam kesztyű nélkül, így félóránként szappannal mostam a kezem, és egyébként is kiszáradásra és ekcémára hajlamos a bőröm, szóval vasárnap estére a sírás határán voltam, annyira fájt a véresre repedezett kezem. azóta kentem vagy háromféle krémmel, de nem különösebben hozott enyhülést egyik sem. ez viszont seperc alatt rendbe tette, úgyhogy 5*, viszont az illata szerintem rémes, de emiatt most nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

hdori23

2017. január 7.

Annyira örülök hogy rátaláltam! Decemberben rendeltem egy Avon csomagot abba volt benne,gondoltam majd csak elhasználom.. de erre nem számítottam! A hatása csillagos tízes nálam! Nem igazán szeretem a márkát de erről a termékről órákat tudnék beszélni, a véresre repedezett bőrt 2 nap alatt helyrehozta! Biztosan újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Sundiboszi

2016. november 22.

Kedvenc, mindig újra fogom rendelni! Imádom a tiszta krém illatát, azonnal beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, viszont elképesztően puha és selymes lesz tőle a kezem. :) Örülnék ha lenne nagyobb kiszerelés belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Steareth-20 ti I eu 2 1

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.