Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csicsy22, Módosítva: 2021. február 15.

Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: jázmin, írisz, praliné

2500 Ft új Avon Herstory Love Inspires EDP
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva
Avon Herstory Love Inspires szett
Ár: 2999 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom

spavanilly

2021. március 22.

Minta alapján véleményezem:
Hiányzik belőle az anyaillat erős karaktere, ez egy szelíd, ámde nem kislányos! változat.
Nekem több praliné kellene bele, hogy megfogjon, így sajnos beáll a tucat illatok közé.
Nagymama korú nőkön tudom elképzelni, hogy elegáns hatású lehet ez az illat, rajtam közönségesen viselkedik, és leszáradás után eskü! - 10 évvel idősebbnek érzem magam.
Maradok is öregecske, amíg le nem mosom magamról - mint a velem nem kompatibilis illatok általában, így ez is rendkívül ragaszkodó.
Tartósnak tehát tartós.
Nem rossz flanker, csak nem én vagyok a célkorosztály.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

Minta alapján véleményezem:
Tartósnak tehát tartós.
Nem rossz flanker, csak nem én vagyok a célkorosztály.

vanillacaramella.sweet

2021. március 17.

10 ml-sem vam belőle, de sosem fog elfogyni. Intenzív, mégis számomra nem kellemes illat. Felsorolt illatjegyeket szeretem pedig, de itt valahogy nagyon nem jó valami. Orrom szerint több összetevős, mint a leíràsa. Praliné nincs, de sokviràgos, íriszes, jâzminos, édeskés egyveleg van, csipet fàssàg is.
Nagyon hasonlít egy Avonos drágàbb testàpolóra, nem jut eszembe a neve, vmilyen Spa volt. Üvege és szín jó lenne, ha passzolna az illathoz, de ehhez inkàbb lila,vagy barna, szürke szín illene, szerintem.

Kiegészíteném tegnapi véleményem: Katalógus papírján púderesebb, kifújva édesebb, kevésbé poros. Van édessége bőven, de nem olyan tipikus pralinés. A jázmin sokat javít az összahatáson számomra, legyen akkor 3*
megjegyzés: Rajtam semmi köze a Puma -Jamaica illathoz, az erősen citrusos-gyümis-szantálos-pézsmás illat volt, ég és Föld a két illat, persze ki hogy érzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.