Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: pmarcsi, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Limitált kiadás

Ragyogó szín, mely kiemeli a bőrt.

onessin

2014. június 24.

Remek! Mást nem tudok mondani, csillámos, jól látható, építhető, tartós, hatalmas kiszerelés... mi kell még?! :) Én halványabb kreolos bőrű vagyok (így nyár elején) és még az én bőrömön is remekül kijön a színe! Persze csillámos, ezért csak azoknak ajánlom, akik szeretik az ilyesmit!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

redheadvrouw

2014. április 16.

Nagyon jó termék, megszerettem.Az én hófehér bőrömet nagyon üdévé teszi ez a barack szín, és külön tetszik, hogy lehet építeni. A többi Avon pirosítóval/highlighterrel óvatosan kellett bánnom, mert alig érintettem hozzájuk az ecsetet, brutálisan fogtak, de ez nem ilyen. Szolidan fénylő arany csillámok, semmi diszkógömb hatás. Kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Husiii

2014. február 23.

Hát ez valami eszméletlen szép felkenve. Tegnap kaptam meg és egyből ki is próbáltam az új avonos pirosítóecsettel. Nagyon üde lesz tőle az arcom. Ahhoz képest, hogy ez egy highlighter szerintem jobban megállja a helyét mint pirosító. Azt hiszem most ez a kedvenc.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

nagy.nikike

2013. július 15.

Szép rózsaszínes árnyalat, enyhén csillog. Az én bőrömnek túl sötét szóval inkább pirosítóként alkalmazom annak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

pmarcsi

2013. április 10.

Nagyon szép szín, bár még csak most tesztelgetem magamon, hogy is lenne az igazi. Tetszik ez a barackos árnyalat, ez az első ilyen színű highlighterem. Örülök, hogy elcsábultam, és megrendeltem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

shara88

2013. március 15.

Ez az egyik legjobb tavaszi highlighter-pirosító, amit valaha láttam. Könnyű vele dolgozni és szépen kiemeli az arc vonalát. A barackos színben apróbb csillámok vannak, amik üde bőrt kölcsönöznek az arcnak. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.