Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nkatika, az összetevőket feltöltötte: Gabria, Módosítva: 2019. november 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: kakaóvaj, szantálfa, bőr

Ár: 2 500 Ft , Eladó: Nushi
Állapot: Csak pròbafùjt 50 ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Utalás után foxpost

CandyShimmer

2021. október 3.

Ez egy szuper kölni az Avontól. Tartós, igazi őszi téli illat. Ruhán a legtartósabb, de bőrön, hajon is sokáig lehet érezni. Kedvencem lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 3.

Effi

2021. április 19.

Nekem ez az esős napok illata, télen-nyáron. Bekuckózós, kockástakarós, olvasgatós, teázós. Nem tolakodó, sejtelmes, nőies illat, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

pinupnicky

2021. március 29.

Először nem voltam biztos benne, hogy megvegyem, mert nem tudtam, milyen lesz az én bőrömön, hogy fog kipárologni. Egyáltalán nem bántam meg! Imádom! Tartós az illata és megunhatatlan. Nyárra már erős lenne, de ősztől tavaszig simán viszi a prímet! Ár arány értéke is szuper, mivel viszonylag olcsón nagyon finom illatot kapunk, gagyi mellékillat nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

b5bea

2021. március 21.

Karakteres illat, kicsit talán vadabb is mint, az edeteti. Én ezt a keleties vonalat is szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

Mia0602

2021. február 6.

2020. Január 26.
Tél, jégvirág az ablakon. Párizsi Moulen Rougeban kán-kán-t táncoló lányok. Piros-fekete ruhájuk libben ahogy a magasba emelik a lábuk.
Érzéki, buja illat. Erős, tartós megunhatatlan.

2021.február 6.

Tegnap fogyott el a maradéka annak az üvegnek amit tavaly véleményeztem. Tavasz óta nem használtam. Sajnos nem tett jót neki az állás. Már nem volt semmi pezsdítő az illatban. Mintha a táncoslányok kimerültek volna.
Van még egy üveggel, következő szezonban újra megpróbálkozom vele. Azért egy csillaggal kevesebb, mert egy parfümnek másfél év alatt nem kéne elfáradnia.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 6.

2020. Január 26.
Érzéki, buja illat. Erős, tartós megunhatatlan.

2021.február 6.

Agnes91P

2021. február 1.

Az illatjegyei nagyon felkeltették az érdeklődésemet. Szantálfa, bőr, kakaóvaj, gondoltam, ez valami nagyon érdekes, szexi illat lesz. Ööö.... nem. Gyomorforgatóan erős és édeskés pacsuliszag (megesküdtem volna, hogy az is van benne), pedig csak egyet fújtam. Egy darabig próbáltam hozzászokni, mert volt már, hogy nem azonnal szerettem meg egy parfümöt, de végül le kellett mosnom, mert egyszerűen zavart magamon. Engem is emlékeztet más Avonos parfümökre, talán valamelyik Far away is ilyen volt, azt is eladtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

GreatE8

2021. január 4.

Párom választotta nekem, nagyon szuper illat! Már harmadjára vásároltam meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

Párom választotta nekem, nagyon szuper illat! Már harmadjára vásároltam meg.

Fairy0124

2020. november 26.

Nagyon szuper illata van, párom nagyon szereti rajtam. Különleges illat, éppen ezért a kedvencem lett, nagyon sokat használom. Ha ruhára fújom, akkor sokkal tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Kusika

Korcsoport: >54
2020. november 6.

Az illatjegyei alapján felkeltette az érdeklődésemet majd megszimatoltam a katalógusban,
az első sokk amikor megérkezett és kibontottam a dobozból az üveg köszönőviszonyban
sincs a fenti képpel igénytelen a műanyag kupak és matrica..
De ezen túltettem magam,kifújás után nagyon erős alkoholos felhő vett körül,
szerencsére hamar elillant és utána egy enyhe kakaóvajas-szantál illat maradt.
Javára az írható,hogy nyoma sincs annak a fejfájdítóan émelyítő titkos
összetevőnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 6.

sincs a fenti képpel igénytelen a műanyag kupak és matrica..
De ezen túltettem magam,kifújás után nagyon erős alkoholos felhő vett körül,
szerencsére hamar elillant és utána egy enyhe kakaóvajas-szantál illat maradt.
Javára az írható,hogy nyoma sincs annak a fejfájdítóan émelyítő titkos
összetevőnek.

Palma215

2020. augusztus 19.

Imádom. Ez már a második üveg, de az elsőt a felénél elcsaklizták előlem. Nekem ez egy olyan finom, nőies, nem hivalkodó illat, kicsit édes is, nagyon nagyon szeretem. Nekem a tartósságával sincs semmi problémám, szerintem teljesen rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.