Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nkatika, az összetevőket feltöltötte: Gabria, Módosítva: 2019. november 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: kakaóvaj, szantálfa, bőr

Ár: 1500 Ft + pk , Eladó: aalexaa
Állapot: Pár fújás hiánnyal, dobozzal, Helyszín: Debrecen, fizetés: Debrecenben személyesen átvehető, más esetben előreutalás után postázom

Palma215

2020. augusztus 19.

Imádom. Ez már a második üveg, de az elsőt a felénél elcsaklizták előlem. Nekem ez egy olyan finom, nőies, nem hivalkodó illat, kicsit édes is, nagyon nagyon szeretem. Nekem a tartósságával sincs semmi problémám, szerintem teljesen rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

pirospipacsocska

2020. augusztus 15.

Szép az üvege,jók az összetevői.DE!Ez már megint csak egy újabb névvel kiadott régi Avon kreálmány.Nekem az Avon Free For Her illat jut eszembe róla.Számomra ugyanaz a két illat.Tehát nincs új a Nap alatt... 😔Édes,krémes,tömény,tartós illat egyébként, a kakaóvajat érzem belőle leginkább a bőrömön..Elég reggel 3 fújás belőle,és egész nap érzem a bőrömön!Több fújástól szerintem már megfájdulna a fejem,most nyáron,ebben a melegben!De télen újra próbálom majd mindenképp,mert azért nem hagy nyugodni ez az illat!1200 Ft-ért vettem egyébként,szóval ennyiért ajándék volt. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

nikolett

2020. július 5.

Nem birok szo nelkul elmenni amellett az apro nuansz mellett, hogy trehany modon ragasztottak ra az uvegre a matricat (ja, matrica... de mindegy is). Szoval nem egy igenyes kivitel, az illat is kb. fel oraig tart, tipikus elfujkalos, munkas parfum, ujra 100 szazalek, hogy nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Dori1976

2020. június 16.

Az egyetlen parfüm az Avontól, amit újra rendeltem. Édes és tartós, nem szeretem a túl fűszeres, nehéz illatokat, de a nagyon friss kis semmi illatokat sem. Mindenki dicséri rajtam, ráadásul már másodjára rendeltem meg 1500 Ft-ért. Csak azért használok mást is, mert megunom az illatokat, télen-nyáron tökéletes számomra. Tartóssága közepes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

bogyoesbaboca

2020. március 29.

A katalógusban nagyon nagyon tetszett az illata. Na de mikor Meg érkezett és magamra fújtam uh a gyomrom felforul tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Mia0602

2020. január 26.

Tél, jégvirág az ablakon. Párizsi Moulen Rougeban kán-kán-t táncoló lányok. Piros-fekete ruhájuk libben ahogy a magasba emelik a lábuk.
Érzéki, buja illat. Erős, tartós megunhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 26.

Érzéki, buja illat. Erős, tartós megunhatatlan.

PSM

2019. november 27.

Szeretem az erős, 'férfias' parfümöket, mióta női öntudatomra ébredtem ilyeneket használok, de ez valamiért zavar. Rajtam szúrós, kellemetlen az illata. A kezdeti édes vonalat felváltja valami savanykás, kesernyés szag. Nem tudtam elhasználni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

vanillacaramella.sweet

2019. november 13.

Nagy reményekkel voltam irànta, de sajnos csalódás, nem tetszik, zavar a szúróssága.
Rajtam olyan, mintha ribizlivel kevert szúrós, fás illat keveredne kis bőrös beütéssel. Az elixír verzióra hasonlít.
Kakaóvajnak semmi nyoma rajtam és a megszokott szantàlfának sem.
Összességében gyümölcsös-fás, szúrós, erős. Tartóssága 4-5 óra. Majd kitalàlom, mit tegyek az üveggel. Túl markàns ez a szúrósság benne, férfiassá teszi, de nem mondanám férfi illatnak azért, a gyümölcsös vonala nőies oldalra húzza.
A parfümfolyadék világosabb, mint itt a képen. A kupak gagyi, de jól illeszkedik, a többi verziónál is ugyanilyen. Az üveg és a matrica minta végülis jó, ez a lilás szín megy hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Kakaóvajnak semmi nyoma rajtam és a megszokott szantàlfának sem.

Gabria

2019. október 31.

Megrendeltem, mert nagyon tetszett a katalógusban az illata. Remélem rajtam is tartós lesz, kíváncsi leszek rá. Nagyon megtetszett az illat is, az üveg is, nagyon jó ez a fekete, lila és arany párosítás. Ráadásul most akciós is, szóval teljesen megérte. Ha valami nem fog tetszeni, amikor megjön és próbálgatom, akkor jövök lepontozni. Addig is 5 csillag, nekem teljesen rendben van. :)

Szerk.: Ugyan nem ennyire vagány élőben, a képen sokkal jobban tetszik, de ez mit sem változtat azon, hogy nagyon jó illata van, nagyon tartós rajtam. Szeretem, marad az 5 csillag. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

infinitypurple

2019. október 14.

Mint ahogy más Avonos parfümöket, ezt is féltem megrendelni, mert általában ritka az a parfüm ami passzol is az illatmintához a katalógusban, de ezt nem tudtam ki hagyni, annyira megtetszett az illata. Nem is csalódtam, a második kedvencem a szintén Avonos Far Away Rebel után. Nagyon elegáns, édeskés illata van, nem kell belőle sokat fújni hogy érződjön. Tartóssága szempontjából is kiválóan teljesít, kellő mennyiséggel nem kelt pacsuli hatást és egy napot is szuperül kibír. Plusz pont hogy nagyon passzol hozzám az illat, ezt többen is megjegyezték már.
Összességben egy nagyon jó parfüm, teljesen megéri az árát. Kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Összességben egy nagyon jó parfüm, teljesen megéri az árát. Kedvenc!

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.