Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: nkatika, az összetevőket feltöltötte: Gabria, Módosítva: 2019. november 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Illatjegyek: kakaóvaj, szantálfa, bőr

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 1500 Ft + postaköltséget a vevő fizeti , Eladó: Nyuszimanias
Állapot: képen látható hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás, postán, Packeta, GLS, Foxpost, illetve Budapesten 20. kerületben személyesen

Dea0609

2023. december 25.

Nahát ez egy nagyon nagy NEM! Iszonyat erős,tömény, számomra büdös. Egyáltalán nem olyan illata van mint a katalógusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 25.

MissQuen

2023. december 18.

Illatminta formáljában próbáltam ki. Erőteljesebb illat, főként őszi - téli időszakra. Egyáltalán nem tartós sajnos, többször újra kellett frissítenem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 18.

lexah

2022. augusztus 10.

Nagyon szeretem, nagyon finom illata van, de sajnos nem olyan tartós ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 10.

pirospipacsocska

2022. január 7.

Szép az üvege,jók az összetevői.Kifújáskor elég tömény alkohol szaga van,de szerencsére pár perc múlva ez elillan.Édes,krémes,tömény,tartós illat egyébként, a kakaóvajat érzem belőle leginkább a bőrömön..Elég reggel 3 fújás belőle,és egész nap érzem a bőrömön!Nyáron lehet,hogy kicsit sok lesz,de mindenképpen kipróbálom majd akkor is.Most télen teljesen tökéletes számomra.50 ml 2000 Ft,tehát ár-érték arányban is szuper! 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.

Zuri001

2021. december 8.

Mostanában egyre jobban keresem a kávés, kakaós meleg illatokat ezért gondoltam teszek vele egy próbát. Bár ne tettem volna..
Talán, mondom talán felsejlik benne valami enyhe kávé de abból is inkább csak a zacc része. Borzasztó! Túl pacsulis számomra, semmi lágy gyengédség, semmi szexi dög csupán csak az akar lenni. Csak erölködik hogy valami legyen belőle. Ezt senkinek nem tudom ajánlani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

CandyShimmer

2021. október 3.

Ez egy szuper kölni az Avontól. Tartós, igazi őszi téli illat. Ruhán a legtartósabb, de bőrön, hajon is sokáig lehet érezni. Kedvencem lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 3.

Effi

2021. április 19.

Nekem ez az esős napok illata, télen-nyáron. Bekuckózós, kockástakarós, olvasgatós, teázós. Nem tolakodó, sejtelmes, nőies illat, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

pinupnicky

2021. március 29.

Először nem voltam biztos benne, hogy megvegyem, mert nem tudtam, milyen lesz az én bőrömön, hogy fog kipárologni. Egyáltalán nem bántam meg! Imádom! Tartós az illata és megunhatatlan. Nyárra már erős lenne, de ősztől tavaszig simán viszi a prímet! Ár arány értéke is szuper, mivel viszonylag olcsón nagyon finom illatot kapunk, gagyi mellékillat nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

b5bea

2021. március 21.

Karakteres illat, kicsit talán vadabb is mint, az edeteti. Én ezt a keleties vonalat is szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 21.

Mia0602

2021. február 6.

2020. Január 26.
Tél, jégvirág az ablakon. Párizsi Moulen Rougeban kán-kán-t táncoló lányok. Piros-fekete ruhájuk libben ahogy a magasba emelik a lábuk.
Érzéki, buja illat. Erős, tartós megunhatatlan.

2021.február 6.

Tegnap fogyott el a maradéka annak az üvegnek amit tavaly véleményeztem. Tavasz óta nem használtam. Sajnos nem tett jót neki az állás. Már nem volt semmi pezsdítő az illatban. Mintha a táncoslányok kimerültek volna.
Van még egy üveggel, következő szezonban újra megpróbálkozom vele. Azért egy csillaggal kevesebb, mert egy parfümnek másfél év alatt nem kéne elfáradnia.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 6.

2020. Január 26.
Érzéki, buja illat. Erős, tartós megunhatatlan.

2021.február 6.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.