Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: panneszka, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2016. július 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bermagott, fehér megnólia, vetiver

Ár: csere , Eladó: Pudlipollipotty
Állapot: Próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Foxpost
•CSERÉLEM IS• Avon Incandessence Glow
Ár: 3000.-plusz pk , Eladó: mnikc
Állapot: Új, Helyszín: Pilisvörösvár, fizetés: Posta
tyutyu

2019. február 11.

Szerintem ez egy szuper jó illat és nagyon "alul van pontozva"! Az anyaillatot is ismerem de ez annál finomabb!! Az eredeti Incandessence zavaróan zöld!! A Glow igazán kellemes és meglepődtem, mert sokan lepontozzák, pedig ez egy virágos, de nem túl édes, nőies illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

6vilag

2019. február 9.

Ajándékba kaptam,nem ismertem korábban korábban, sem ezt sem az "anya"illatot, hozzám abszolút újdonságként került.
Hát...már párszor megfogadtam, nem veszek parfümöt e márkától...és eleget is tudtam ennek a fogadalomnak tenni, nem használok jó ideje Avonos parfümöt.
Komfort illatnak jó lesz, elugrani vásárolni, vagy ilyesmi helyekre.
Az illat maga nekem az elmegy kategória, de semmi extra. A besorolás szerint virágos fás illat, rajtam, inkább fás, és kissé száraz, emiatt inkább tavaszinak mondanám. Nem kellemetlen, és nem büdös, de olyan kis semmilyenke.
A tartósságáról annyit, hogy a hűvösben botrányosan gyenge. Hamar elfogom fújkálni a hétvégi bevásárlásaim alkalmával, mert ebből a két fújás a nullával egyenlő. Nem baj, hamarabb elfogy és kipróbálhatok mást is legalább.
Nem bántja semmilyen összetevője sem az ízlésem, sem az orrom, de tényleg könnyen felejthető illat. Nem vártam tőle sokat, sőt, még ennyit sem, úgyhogy simán túlteljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 9.

Komfort illatnak jó lesz, elugrani vásárolni, vagy ilyesmi helyekre.

PerfumePippi

2018. május 27.

Ne már! Csak ennyi és ily lehangoló vélemény? Ez az Avon egyik rejtett kincse! Mondom én, aki a citrusos és zöld illatoktól ódzkodik. Erre az illatra előbb mondanám, hogy nyanyás, mint hogy katalógusillat. Pedig csak klasszikus, finom, elegáns vonalvezetésű, de a citrusos-fanyarsága miatt egyáltalán nem ódivatú. Én először a bergamottot és az almát érzem benne, ami később átalakul egyfajta viaszos rózsába (ezen az illatpiramison nincs feltüntetve, de van benne rózsa!); még később picit lágyul, de nem édesedik be. Egyfajta fanyar alapja van, ami soha nem hagyja leülni ezt az illatot. Nekem sokkal jobban bejön, mint az anyaillat, és ha csak avonos illatokból kellene parfüm-ruházkodnom, akkor bizony ő lenne az egyik egyik, akit megvennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

kittialetta

2018. február 16.

A sárga után vettük kipróbálásra... kár volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

A sárga után vettük kipróbálásra... kár volt.

Erika80

2017. október 10.

Az anyaillatot nagyon szeretem. Finom, nagyon nőies parfüm amiből kevés is elég mégis sokáig tart, remek szillázzsal. Nem sok Avon parfüm tudhatja ezt a tulajdonságot a magáénak. Ellenben ez a Glow... húú nagyon nehezemre esik jellemezni. Jelentéktelen, botrányosan hamar elillanó illat. Egyáltalán nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

lacrymosa88

2017. április 27.

Nem túl fantáziadús, felejthető illat. Az üvege jól néz ki, ezért a 2 csillag, de az illat egyszerűen semmilyen, 12 egy tucat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Yubiri

2016. július 24.

Kiérzem belőle az anyaillatot és ez pont az az illat, ami elől menekülök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

Kiérzem belőle az anyaillatot és ez pont az az illat, ami elől menekülök.

magdus.kis

2016. július 5.

Megint egy csalódás! :( A katalógusban annyira ígéretesnek tűnt. Meg is rendeltem. Úgy gondolom, hogy köszönő viszonyban sincs az eredeti azzal az illattal, ami a katalógus lapjain volt. Az üvege nagyon csábító, de semmi több. Sajnálom, hogy egyre kevesebb jó illatot adnak ki. Azt gondolom, hogy még mindig a törzsillatok(perceive, far away, incandessence) miatt van forgalma az Avon-nak. Ezeket a variánsokat nem kéne erőltetni, mert látszik, hogy nem megy. Inkább ritkábban, de minőségi illatokat szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Lgina

2016. július 5.

Nem akarom bántani Avonékat, bár már igencsak megérdemelnék. Ez a tipikus, hogyan adjunk el valami újdonságot a kíváncsi embereknek?- illat. Szerencsére nem voltam annyira kíváncsi, hogy teljes kiszerelést vegyek, elég volt egy pici minta. Teljesen felesleges picit citrusos-fás-virágos semmiség. A tartóssága meg sem közelíti az anyaillatot, legalábbis a bőrömről iszonyatos gyorsasággal tűnt el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 5.

Damayanti

2016. június 22.

Katalógusban szagoltam, középszerű semmiség, nem méltó az anya illathoz... nappalra kicsit talán sok így nyáron, estére meg nem elég ütős, nem elég szexi, simán felejtős... Ha nem tudnak egy minimum az anya illat szintjét megütő tovább variált változatot kreálni, akkor inkább nem kéne kísérletezni, ami nem megy azt kár erőltetni, a minőség rovására megy hogy az avon minden kampányban minimum 2 új illatot ki akar hozni, csak épp egyik sem jó... Nem a mennyiségre kéne teperni, hanem inkább ritkábban minőségit és különlegeset kihozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.