Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrica, az összetevőket feltöltötte: mspotts, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-zöld

Fejillat: birsalma, borostyán, vadszeder

Szívillat: lótuszvirág, bazsarózsa, pillangóliliom

Alapillat: ibolya, pézsma, vanília

AKCIÓ: kettőt fizet hármat vihet
Ár: 3 szuper parfi együtt 6000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: új celofános, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Ár: 2000 , Eladó: rami0816
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, 3., 4., 13. kerület, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges
Lory

2019. április 25.

Érdekességét a fanyarsága adja.Alapjaiban gyümölcsös-virágos illatkategória de mégis a háttérben egy kis friss-fanyar mellékzönge is lapul.
Nagyon akciósan jutottam hozzá,vakon vásároltam a lótusz miatt de ennyit nekem megért.Elhasználom hétköznapi,nyári illatnak.Úgyis bajban vagyok mindig,mert a nehezebb,füstösebb vagy édesebb illatokat kedvelem de azok nyáron pihennek :))Sajnos a tartósságával is vannak bajok.Én 1-2 óra múlva nem érzem magamon és érdekes de mások sem mondják,hogy milyen jó illatom lenne.Mert van hogy megszokja az orrom de néha 1-1 kollegina akár nap végén is meg tudja jegyezni,hogy "de fini a parfümöd",akkor oké,csak én nem érzem.Sajnos ezt a kis lótuszost még nem emlegette senki...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

lacrymosa88

2019. április 25.

A tartóssága miatt mínusz egy csillag, 4-5 óra és sajnos elillan. Viszont baromira kellemes, igazán nőies kis virágcsokor. És egyik régebbi Avonos illatra emlékeztet gyerekkoromból, de meg nem tudnám mondani, hogy melyikre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Ncsk

2019. április 18.

Imádom !! Különleges kissé fanyar illat számomra, egyáltalán nem átlagos. Az egyetlen negatívum az üvege, amiből egy idő után elég nehezen lehet kipréselni az illatot. Az illat tartósságát nem tudom megítélni, de lehet, hogy lehetne jobb is. Az illata viszont szebbé teszi a reggeleimet és ez mindenért kárpótol .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

kjancsa67

2019. április 9.

Finom gyümölcsös-virágos illat, tavaszra ideális választás. Szerintem egy az egyben Chanel Tendre, ami rólam ugyanolyan gyorsan elillan mint ez a parfüm. A különbséget csak a vételárban érzem, ezért +1 pont az AVON javára, még ha napközben újra is kell fújnom a parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

Verocs0702

2019. március 21.

Nagyon tetszik az illata, nekem ez a tavasz illata :)
Szerintem tartós is, igaz én a ruhàmra fújom.
Egyszerűen jó kedvem lesz tőle és nekem ennyi elég! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Nagyon tetszik az illata, nekem ez a tavasz illata :)
Szerintem tartós is, igaz én a ruhàmra fújom.
Egyszerűen jó kedvem lesz tőle és nekem ennyi elég! ;)

Yubiri

2019. március 21.

Többek között én leszek az ünneprontó, de nekem ez egyáltalán nem jó illat. Sokat segítene, ha inkább máson érezném, nem magamon,de katyvasznak érzem az illatot. Ilyen áron már normálisabb illatot is kapok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Gigi140

2019. március 21.

Az illatát szeretem, de egyáltalán nem tartós, pár óra után semmenyire nem érzem. Nagyon sajnálom, mert ha 6-8 órát tartana, állandó darabja lenne a polcomnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Lifeforce

2019. február 27.

Már akkor megszerettem amikor először megszagoltam és kipróbáltam. Finom, nőies, visszafogott, különleges. A tartósságával is elégedett vagyok, mert 6-7 órán keresztül érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 27.

PinkMcFreeze

2019. február 6.

Az illata nagyon tetszik! ❤💋 Friss, könnyed tavaszi illat, amely kissé édes, de kellemes viselni 🙂 Ami számomra negatìvum, hogy egyáltalán nem tartós! Kb. fél óráig éreztem utána rettenetesen elhalványul és majdnem teljesen eltűnik a kifújt területről. Anyukámnak fogom ajándékozni, mert régebben megvolt neki az alapillat, azt nagyon szerette, hátha nála jobban fog szuperálni 😉🙃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Enne

2018. december 26.

Update
Az illat továbbra is fenomenális! De: annyira "halovány", hogy 5 fújást sem érzek igazán magamon. Ettől függetlenül lehet, hogy mások érzik, nem tudom... emiatt viszont el kell vennem egy csillagot.
2018. 12. 07.
Most érkezett. Tetszik! Határozottan. Édeskés, de nem gejl, nőies és egészen kifinomult. Szerintem elnézhető/szagolható márkás parfümnek is, egyetértve az előttem szólókkal. Úgy érzem, jó barátok leszünk. Az üvege nagyon különleges, nincs kalapja, csak középen kell megnyomni. Lehet, hogy az eredeti is ilyen, de olyanom nincs. Rózsaszín és színátmenetes, nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Update
2018. 12. 07.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.