KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrica, az összetevőket feltöltötte: mspotts, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-zöld

Fejillat: birsalma, borostyán, vadszeder

Szívillat: lótuszvirág, bazsarózsa, pillangóliliom

Alapillat: ibolya, pézsma, vanília

10 ml Avon Incandessence Lotus Parfüm
Ár: 900+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: foxpost, postán maradó, személyes átvét
Avon Incandessence Lotus EdP
Ár: 900Ft+pk , Eladó: Scent
Állapot: 10ml küldés előtt átfújva., Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Posta,Foxpost,személyesen Székesfehérváron.

Ennie86

2018. november 8.

Tényleg nagyon finom, nőies, lédús illat! Köszönöm karakumsivatag-nak, hogy enyém lehet ez a csodás illat! :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

RyahOneY

2018. november 8.

Engem is az illatosított oldal győzött meg először, ráadásul az ára sem volt vészes, így megrendeltem. :) Nagyon szeretem, az egyik aktuális kedvenc illatom, csak sajnos rajtam valamiért annyira nem tartós, pontosabban én alig érzem magamon, villámgyorsan hozzászokik az orrom :/ (mások viszont érzik, mert már többször megjegyezték, hogy milyen finom illata van a parfümömnek, mikor ez volt rajtam :) ).
Púderes, szolid, elegáns kis nőcis illat (a birs-szeder kombó valóban eléggé kiérzik belőle, emiatt finom édeskés-friss gyümölcsös beütése is van), biztosan újra fogom majd venni. :)

RyahOneY
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

dora0504

2018. november 6.

Egyből megrendeltem, az illatminta megvfogott :)Egyszerűen imádom az illatát .Friss, édes de nem túlzottan. Nagyon tartós, órák után is érződik a kellemes illata.

dora0504
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

nagyheni92

2018. október 29.

Árához képest tökéletes! Számomra őszi/ tavaszi illat! A kolleganőim közül sokan dícsérik! Amúgy nagyon finom illata van! Nem bántam meg, hogy megrendeltem! Mindenkinek ajánlom!

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Budapest77

2018. október 26.

Nagyon klassz illat. Egyből megrendeltem.

Budapest77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 26.

Nagyon klassz illat. Egyből megrendeltem.

Jucus85

2018. október 14.

Az egész elfogyott újrarendeltem,tényleg lacoste pour femmejere hajaz.

Majdnem elfújtam felét!Nagyon bejött nekem.😊
Nem tipikus avon illat.Tuti újraveszem.

Jucus85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Az egész elfogyott újrarendeltem,tényleg lacoste pour femmejere hajaz.

Majdnem elfújtam felét!Nagyon bejött nekem.😊
Nem tipikus avon illat.Tuti újraveszem.

mariann33

2018. október 14.

Használva már azt mondanám,hogy kifújáskor Chanel Tendre,leszáradásában zöldalmás,de hosszú évek óta az első olyan Avon illat,ami egyáltalán említést érdemel.Azt csak mellékesen jegyzem meg,hogy ezt az Oriflame még minőségibben csinálta volna,ettől függetlenül végre már egy jól sikerült illat a cégtől!
A négy csillag az Avonnak szól,mint parfüm,csak két csillag.

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

A négy csillag az Avonnak szól,mint parfüm,csak két csillag.

karakumsivatag

2018. október 11.

Minta nélkül, prospektus illatosított oldal alapján egyből kettőt rendeltem. Nekem ezt tisztára Lacoste Pour Femme.

karakumsivatag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 11.

fdorottya

2018. október 11.

Huu valami hihetetlen jó illata van: Nem tudok betelni vele! Könnyű, friss illat. Relatiíve egész tartós.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

melica

2018. október 8.

Most vettem egy üveggel. Eddig nagyon tetszik az illata, egyáltalán nem a megszokott Avonos tömeglötyi! A tartósságát még nem tudom, remélem jó sokáig fogom majd érezni magamon! Virágos, mégis könnyed illat. Az üvege is csodás!

melica
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.