Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrica, az összetevőket feltöltötte: mspotts, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-zöld

Fejillat: birsalma, borostyán, vadszeder

Szívillat: lótuszvirág, bazsarózsa, pillangóliliom

Alapillat: ibolya, pézsma, vanília

Ár: csere , Eladó: Pudlipollipotty
Állapot: Próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Foxpost
Ár: 2 ezer plusz szállítás , Eladó: bvlgari pour femme
Állapot: 50 ml 3 fújás hiánnyal , Helyszín: Egerszalók, fizetés: Utalás beérkezése után 2 munkanapon belül küldöm, vagy személyes átvétel Egerszalók.
Szimbike

2019. november 10.

2500 ft értékben kaparintottam meg. Először a testápolója volt meg, amibe beleszerettem. De fülig. Általában a mélyebb, édesebb illatokat preferálom, de ez a Lotus megzabolázott. Annyira könnyed, ártatlan és friss. Szakasztott a lótuszvirág szirmának az illata.
Az üvege nagyon aranyos, sokakkal ellentétben nekem szimpatikus ez a gömb forma.
Nagy előnye, hogy rajtam és a ruháimon nagyon tartós. Egész nap kitart, sőt másnap is.
Maximális pontot kap tőlem.

Update: fogalmam sincs, elsőre hogy éreztem, hogy tartós ez az illat. Sajnos korántsem az. Ez viszont -2 csillagocskát vesztett az értékéből. Kár, mert maga az illatkompozíció szerintem nagyon ütős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Maximális pontot kap tőlem.

Adrienn1024

2019. október 24.

Nyárra tökéletes.Friss virágos gyümis, üdítő.Lehetne hosszabban tartó, de amikor akciós, akkor érdemes beruházni rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Ncsk

2019. október 12.

Imádom !! Különleges kissé fanyar illat számomra, egyáltalán nem átlagos. Az egyetlen negatívum az üvege, amiből egy idő után elég nehezen lehet kipréselni az illatot. Az illat tartósságát nem tudom megítélni, de lehet, hogy nem annyira gyenge, mert tobben mondtak mar napkozben, hogy nagyon jo az illat rajtam. Viszont szebbé teszi a reggeleimet és ez mindenért kárpótol .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Gemma25

2019. október 10.

Illatát szerettem nyáron, de rajtam nem túl tartós. Ruháim viszont szeretik hordani :) , így igyekszem nem csak a bőrömre fújni. Ha elfogy, a tartóssága miatt nem veszem újra, a lepontozás is csak annak szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

Gabria

2019. október 2.

Nagyon aranyos az üveg tényleg. :) Szeretem nagyon az illatát, bár sajnos részletesen írni róla nem nagyon tudok, nem vagyok parfümszakértő. A lótuszvirághoz köze van, az biztos, mert az újságokban nagyon ezt reklámozzák. Én is akciósan kaparintottam meg, volt hozzá egy kézkrém és egy arcmaszk is, így szinte ajándék volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

szszabina27

2019. szeptember 7.

Viszonylag olcsón jutottam hozzá, de nem is bántam meg, kellemes illata van nagyon, annyi baj van vele, hogy nem annyira tartós, ezért -1*!
Tetszik az üvegje is, ezért ha ki is fogy, meghagyom "dísznek"!😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Tetszik az üvegje is, ezért ha ki is fogy, meghagyom "dísznek"!😃

Ddududu

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 5.

Mikor megrendeltem a szettben alig vártam, hogy megérkezzen
Kiraktam a polcomra, annyira tetszik az üvegcséje xd, az illata pedig pont olyan jó, nem túl erős, de azt hittem tartósabb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Mikor megrendeltem a szettben alig vártam, hogy megérkezzen

lacrymosa88

2019. július 30.

A tartóssága miatt mínusz egy csillag, 4-5 óra és sajnos elillan. Viszont baromira kellemes, igazán nőies kis virágcsokor. És egyik régebbi Avonos illatra emlékeztet gyerekkoromból, de meg nem tudnám mondani, hogy melyikre.
Update: Utóbbi 2 alkalommal kibírt fél napot, szóval megadtam neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

bia93

2019. július 23.

Megrendeltem én is magamnak, mert szettben nagyon kedvező áron jutottam hozzá. Imádom az illatát, nagyon kellemes, nőies illat. Igaz nem a legtartósabb illat, de ennyi pénzért, amennyiért én hozzájutottam, szívesen újrafújom többször is a nap folyamán. Nem azt mondom, hogy mindig újra fogom venni, de ha megint jó akcióban lesz, biztos beruházok rá. Jó kis irodai illat, ami nem zavar senkit. A tartóssága miatt 4 csillagot adnék neki, de az ára miatt ötöt, így öt csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Piedra

2019. július 20.

Az üvegcse nagyon tetszik és az illat is, -1 csillag, mert szerintem lehetne tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.