KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrica, az összetevőket feltöltötte: mspotts, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-zöld

Fejillat: birsalma, borostyán, vadszeder

Szívillat: lótuszvirág, bazsarózsa, pillangóliliom

Alapillat: ibolya, pézsma, vanília

Avon Incandessence Lotus Parfüm 10 ml fújós
Ár: 1400 Ft , Eladó: silver
Állapot: 1-2 próbafújás hiányzik belőle / 10 ml fújós, Helyszín: --, fizetés: utalást követően ajánlott postával vagy Foxpost automatába
Akció! Avon Incandessence Lotus Parfüm
Ár: 3000 ft, a postát én állom! , Eladó: h.ancsi89
Állapot: 50 ml/ csak kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Ajánlott posta
Enne

2018. december 26.

Update
Az illat továbbra is fenomenális! De: annyira "halovány", hogy 5 fújást sem érzek igazán magamon. Ettől függetlenül lehet, hogy mások érzik, nem tudom... emiatt viszont el kell vennem egy csillagot.
2018. 12. 07.
Most érkezett. Tetszik! Határozottan. Édeskés, de nem gejl, nőies és egészen kifinomult. Szerintem elnézhető/szagolható márkás parfümnek is, egyetértve az előttem szólókkal. Úgy érzem, jó barátok leszünk. Az üvege nagyon különleges, nincs kalapja, csak középen kell megnyomni. Lehet, hogy az eredeti is ilyen, de olyanom nincs. Rózsaszín és színátmenetes, nagyon szép.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Update
2018. 12. 07.

Kise

2018. december 4.

Friss, könnyű illat, ami tényleg hajaz a Chanel Chance eau Tendre parfümre, úgyhogy megvett kilóra. Nem tudom miért írta pár véleményező, hogy édeskés illat, merthogy egyáltalán nem az hál' istennek. Gyümölcsös, kellően fanyar, tartós parfüm.
Az üvege nem tetszik nekem, nehézkes a használata. Most télen is kellemes, de szerintem igazi tavasz- nyári illat. Csak a csomagolása miatt négy csillag, amúgy menne az öt.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

NikolettSzabo

2018. november 28.

Az Incandessence parfümcsaládból ez a kedvencem. Nagyon finom, nőies, tartós illat. Teljes mértkben a lótuszvirág dominál, és maga az illatkompozíció édes. Imádom, megérte megvenni. A testápolójával együtt használom.

NikolettSzabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

JudithBeauty

2018. november 26.

Engem teljesen megvett ez a parfüm! Egyébként is imádom az Incandessence-t, bár az "anyaillat" sokkal intenzívebb, és azt főleg ősszel és télen használom. De ez a Lotus szerintem évszak- és napszak független, bármikor jókedvre derít. Úgy tűnik, hogy az Avon berkein belül most bejönnek nálam ezek a rózsaszín üveges, bájos, csajos illatok. Először a Luminata, most pedig a Lotus. Kellemes, virágos, enyhén púderes illat, de nem olyan zavaróan púderes, mint az Oriflame Volare. Rajtam elég tartósnak is bizonyul, az ára is kedvező, az üvege pedig a szokásos, kerek alakú Incandessence forma, csak halványrózsaszínben.
Szóval újabb kellemes csalódás, és remélem, hogy még sokáig nem vonják ki a forgalomból, mert ez az illat most nagyon jól sikerült az Avonnak. Csak így tovább! Megérdemli Nálam az 5 csillagot!

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Ennie86

2018. november 8.

Tényleg nagyon finom, nőies, lédús illat! Köszönöm karakumsivatag-nak, hogy enyém lehet ez a csodás illat! :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

RyahOneY

2018. november 8.

Engem is az illatosított oldal győzött meg először, ráadásul az ára sem volt vészes, így megrendeltem. :) Nagyon szeretem, az egyik aktuális kedvenc illatom, csak sajnos rajtam valamiért annyira nem tartós, pontosabban én alig érzem magamon, villámgyorsan hozzászokik az orrom :/ (mások viszont érzik, mert már többször megjegyezték, hogy milyen finom illata van a parfümömnek, mikor ez volt rajtam :) ).
Púderes, szolid, elegáns kis nőcis illat (a birs-szeder kombó valóban eléggé kiérzik belőle, emiatt finom édeskés-friss gyümölcsös beütése is van), biztosan újra fogom majd venni. :)

RyahOneY
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

dora0504

2018. november 6.

Egyből megrendeltem, az illatminta megvfogott :)Egyszerűen imádom az illatát .Friss, édes de nem túlzottan. Nagyon tartós, órák után is érződik a kellemes illata.

dora0504
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

nagyheni92

2018. október 29.

Árához képest tökéletes! Számomra őszi/ tavaszi illat! A kolleganőim közül sokan dícsérik! Amúgy nagyon finom illata van! Nem bántam meg, hogy megrendeltem! Mindenkinek ajánlom!

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Budapest77

2018. október 26.

Nagyon klassz illat. Egyből megrendeltem.

Budapest77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 26.

Nagyon klassz illat. Egyből megrendeltem.

Jucus85

2018. október 14.

Az egész elfogyott újrarendeltem,tényleg lacoste pour femmejere hajaz.

Majdnem elfújtam felét!Nagyon bejött nekem.😊
Nem tipikus avon illat.Tuti újraveszem.

Jucus85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Az egész elfogyott újrarendeltem,tényleg lacoste pour femmejere hajaz.

Majdnem elfújtam felét!Nagyon bejött nekem.😊
Nem tipikus avon illat.Tuti újraveszem.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.