Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrica, az összetevőket feltöltötte: mspotts, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ár: 2000 , Eladó: farkasdorii98
Állapot: 2 fújás hiányzik, Helyszín: Szombathely, fizetés: foxpost, posta
Avon Incandessence Lotus
Ár: 1500 , Eladó: lacrymosa88
Állapot: kép szerinti, Helyszín: Tar/Pásztó, fizetés: személyes átvétel Tar/Pásztó vagy posta/Foxpost

p.cseresznye

2020. október 31.

Érdekesen "ütött" be. A katalógusban egyből beleszerettem. Aztán amikor legelőször kipróbáltam, valahogy nem éreztem az illatát, és elkönyveltem, hogy ez egy semmilyen parfüm, egyáltalán nem tartós. Hónapokig hanyagoltam, mígnem a napokban gondoltam egyet, és reggel ezzel fújtam be magam. Később a munkahelyen amerre jártam, folyton éreztem valami kellemes, finom illatot, és egyszer csak leesett a tantusz, hogy ez rajtam van! :) Nagyon meglepődtem, nagyon finom, kellemes illata van, enyhe, de mégis ott van és körüllengi az embert, és még ráadásul a nap végén is éreztem magamon. Abszolút beleszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 31.

Lifeforce

2020. október 12.

Már akkor megszerettem amikor először megszagoltam és kipróbáltam. Finom, nőies, visszafogott, különleges. A tartóssága miatt csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 12.

nagyzsuzso

2020. május 16.

Az általam próbált legjobb avon parfüm, mintha nem is avonos lenne. :) Aki szereti a bvlgari omnia cristallinet vagy a chanel chance eau tendrejét, annak ez egy jó kis kombó lehet. Lótusz, és birsalma. Kellemes, komfortos nem tolakodó biztonsági illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Anthaval

2020. május 12.

Meglepően kellemes illat! Sokkal rosszabbra számítottam, de éppen le volt értékelve én meg gondoltam, próba szerencse. Igazából "karatén" időszakra, itthonra kerestem illatot. Naponta legalább 3x kell fújni, hogy valamit érezzen is belőle az ember, ennek ellenére tényleg kellemes tisztaság illat. Igaz, az elején nagyon erős az alkoholos aroma. Nem rossz, de nem veszem újra, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Naomi26

2020. május 12.

Az Avon katalógusban láttam meg és a lapon található teszt, teljesen felvillanyozott, főleg miután itt a Krémmánián utána néztem van -e róla info és többen is írták ,hogy enyhe Chanel Eau Tendre zöngét vélnek benne felfedezni.Szóval megvettem és nem csalódtam!
Igazi könnyed tavaszi -nyári fujkálós parfüm,illékony de én nem bánom, mert melegben nem szeretem a tömény tartós illatokat.
Ruhára fújva hajaz nekem a fentebb említett drága társra, bőrre fújva viszont nagyon is egyedi, rajtam pl. először virágos verzió, nem tolakodó, és órák múlva amikor enyhül krémessé válik.Ebéd után próbáltam ki de este is éreztem az illatot, nagyon enyhén, könnyedén.
Még nem tudom ,csak fellángolás-e az új iránt vagy újravenném , mire kifogy az üveg kiderül , ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

bibike2000

2020. április 15.

Lenge kis tavaszi/nyári illatocska, nagyon kellemes. Rajtam nem tartós,3 óráig érződik. Az ára kicsit sok 50 ml-ért. A pumpás megoldás sokkal jobb, mint az előző változatban. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Demke

2020. február 25.

Nagyon érdekes illat. Ha befújom magam pár óra alatt elmúlik, de a kabátom ha a nap végén felveszem még tartja a reggeli illatot. Elteszem nyárra, mert ez a napközben újra fújós kategória. Kellemes nem túl erőteljes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 25.

E2i99p

2020. január 27.

Lehet, hogy nem a legtartósabb, de az illata mindent visz nálam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Lehet, hogy nem a legtartósabb, de az illata mindent visz nálam :)

Szimbike

2019. november 10.

2500 ft értékben kaparintottam meg. Először a testápolója volt meg, amibe beleszerettem. De fülig. Általában a mélyebb, édesebb illatokat preferálom, de ez a Lotus megzabolázott. Annyira könnyed, ártatlan és friss. Szakasztott a lótuszvirág szirmának az illata.
Az üvege nagyon aranyos, sokakkal ellentétben nekem szimpatikus ez a gömb forma.
Nagy előnye, hogy rajtam és a ruháimon nagyon tartós. Egész nap kitart, sőt másnap is.
Maximális pontot kap tőlem.

Update: fogalmam sincs, elsőre hogy éreztem, hogy tartós ez az illat. Sajnos korántsem az. Ez viszont -2 csillagocskát vesztett az értékéből. Kár, mert maga az illatkompozíció szerintem nagyon ütős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Maximális pontot kap tőlem.

Adrienn1024

2019. október 24.

Nyárra tökéletes.Friss virágos gyümis, üdítő.Lehetne hosszabban tartó, de amikor akciós, akkor érdemes beruházni rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.