Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrica, az összetevőket feltöltötte: mspotts, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-zöld

Fejillat: birsalma, borostyán, vadszeder

Szívillat: lótuszvirág, bazsarózsa, pillangóliliom

Alapillat: ibolya, pézsma, vanília

2200 Ft ÚJ Avon Incandessence Lotus Parfüm
Ár: 2200 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás , Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva
2200 Ft Avon Incandessence Lotus Parfüm
Ár: 2200 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

NatureBeauty

2021. október 27.

Mivel először katalógusban szaglásztam meg, féltem hogy nem olyan lesz, mint vártam, de amikor megérkezett kellemesen csalódtam. Nagyon finom, fiatalos illat, első fújásra megtetszett! A tartósságát illetően rajtam pár órát (kb. 3) bír ki, de nem is várom el tőle ennyi pénzért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

Gorbox

2021. október 27.

Kellemes, könnyed, számomra kifejezetten tavaszt idéző illat. Az Incandessence sorozatból a legjobb. Hétköznapi, szaladgálós, komfortillat, ráadásul meglepően tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 27.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Kellemes, nőies, virágos és nem túl harsány, a tartósságával sincs baj. Éri az árát bőven

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

vanillacaramella.sweet

2021. április 13.

Update: Marad az 5*, csak beszereztem üvegesen is. :) 3-4 órát tart ki, nem egy brutális aurát okozó illat, de jegyeit tekintve én nem is ezt vártam tőle. Leszáradáskor jobban közelít a Chanel Eau Tendre-hez, de fenntartom korábbi vélemyénemet, ez édesebb annál, ez csak kiegészítés. Szeretem! Árát nagyon megéri,amennyiért én vettem (1600-), az üvege nekem kissé fura, de végülis a színe oké hozzá, na meg az Incandessence sorozatra ugye ez az üveg a design.

2021. március 16. :
Milyen meglepetés, rosszabbra szàmítottam,kellemes csalódàs! Ez az illat rajtam édes-gyümölcsös-virágos illat.

Alma, szeder, vanília mind jól érződik és édesítik, de ugyanúgy helyet kap a viràgos oldala, főleg a rózsa, ibolya, lótusz.
Én a borostyànt nem érzem,a pézsmàt sem, de még tesztelgetem.

Régebben olvastam róla,hogy a Chance Tendre-hoz hasonlítottàk. Nos ez sokkal édesebb, viràgosabb annàl és finomabb szàmomra, de azt is kedvelem.
Nekem nagyon tetszik, kis kellemes tavaszi-nyári illat! Biztosan nem tolakodó sehol sem, irodabarát (màr ha vki nem Home Officeban van ugyebár).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

2021. március 16. :

Én a borostyànt nem érzem,a pézsmàt sem, de még tesztelgetem.

CameLia

2021. március 8.

Nekem Ő a téli illat. Szeretem benne a lótuszt, simogatja a lelket. Nekem ez már egy erős illat, de mégsem tolakodóan cédás. Napokig érezni a sálakon, ruhaneműn, a bőrön pedig egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

anillam

2021. március 4.

Nagyon kellemes illata van, nem túl erős.
Virágos, tavaszias illat. Már a 3. Üveggel használom. Nekem tartós, nem illan el hamar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Nagyon kellemes illata van, nem túl erős.

Dori1976

2021. február 22.

Kellemes illat, hétköznapi, inkább a tavaszt idézi. Tartóssága nincs is, sokat kell fújni és gyakran, de ez engem nem zavar, inkább mint hogy fullasztó legyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 22.

p.cseresznye

2020. október 31.

Érdekesen "ütött" be. A katalógusban egyből beleszerettem. Aztán amikor legelőször kipróbáltam, valahogy nem éreztem az illatát, és elkönyveltem, hogy ez egy semmilyen parfüm, egyáltalán nem tartós. Hónapokig hanyagoltam, mígnem a napokban gondoltam egyet, és reggel ezzel fújtam be magam. Később a munkahelyen amerre jártam, folyton éreztem valami kellemes, finom illatot, és egyszer csak leesett a tantusz, hogy ez rajtam van! :) Nagyon meglepődtem, nagyon finom, kellemes illata van, enyhe, de mégis ott van és körüllengi az embert, és még ráadásul a nap végén is éreztem magamon. Abszolút beleszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 31.

Lifeforce

2020. október 12.

Már akkor megszerettem amikor először megszagoltam és kipróbáltam. Finom, nőies, visszafogott, különleges. A tartóssága miatt csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 12.

nagyzsuzso

2020. május 16.

Az általam próbált legjobb avon parfüm, mintha nem is avonos lenne. :) Aki szereti a bvlgari omnia cristallinet vagy a chanel chance eau tendrejét, annak ez egy jó kis kombó lehet. Lótusz, és birsalma. Kellemes, komfortos nem tolakodó biztonsági illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 16.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.