KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3199 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3199 Ft

Incandessence: ragyogás, boldogság, bűvölet.
A virágos illatjegyek kompozíciója (orchidea, tulipán, bazsarózsa).

Ár: 3199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 800 ft , Eladó: Ennie86
Állapot: háromnegyedig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Avon Incandessence Mini Parfüm
Ár: 400 , Eladó: peppi
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy postai úton előre utalással

bkata33

2018. november 19.

Régen nagyon szerettem ezt az illatot, ezért többször újra rendeltem. Azonban a legtöbb Avon parfüm hátránya, hogy az illatuk nem tartós, ezért nem tudok rá 5 csillagot adni.

bkata33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

marysidehouse95

2018. november 12.

Korai avon élmény ez is 13 évesen használtam elöszőr. Nagyon szerettem régen is, és most is.
Mindig van belőle legalább egy 30ml-s változat itthon.
Hétköznapi, vidám illat.
Avonhoz képest elég tartós is.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Mindig van belőle legalább egy 30ml-s változat itthon.
Hétköznapi, vidám illat.
Avonhoz képest elég tartós is.

Esztuci

2018. október 23.

Ma már klasszikusnak számító Avon illat. Azon kevesek egyike, amit nem vontak ki a forgalomból, talán annak köszönhetően, hogy sikeres az idősebbek körében. Annak ellenére, hogy valószínűleg nem én vagyok a célközönség, valamiért mindig visszatérek hozzá bizonyos időközönként, mert számomra az édeskés illata beragyogja a napomat, és egyszerűen csak jobb kedvem lesz tőle. Számomra ez az illat fényt hoz a borúsabb időkben. Tartóssága nem tökéletes, de ár-érték arányban, főleg ha akciós, teljesen megéri.

Esztuci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 23.

bulunsky

2018. október 4.

Egy kedves ismerősöm reggel magára fújta és indultunk is, nem kérdeztem mi ez az finom illat rajta, hiszen előttem használta!
Délután és este teljesen megváltozott az illat. Rögtön akartam ilyet és eldöntöttem hogy veszek! Vettem amikor akciós volt, felesben tesómmal akinek szintén tettszett!
Akinek jól áll annak nagyon jól áll, tehát magával ragadó vonzóbbá teszi használóját, tartós finom illat!
Változtatja az illatát és mégis mindig finom nőies marad!
Ez nem az én illatom de mégis valahogy lenyűgözött!

bulunsky
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Változtatja az illatát és mégis mindig finom nőies marad!
Ez nem az én illatom de mégis valahogy lenyűgözött!

Annacska25

2018. szeptember 28.

Ajándékba kaptam, így az illatot nem én választottam, nekem nem a kedvencem azonban ezért nem vonok le csillagot, hiszen mindenkinek más tetszik. A tartóssága viszont a többi parfümömhöz képest nem a legjobb. Így emiatt nem tudom tökéletesre értékelni.

Annacska25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

jazmera

2018. szeptember 18.

Szerintem a Far Away után a legjellegzetesebb Avonos illat. Kaptam, így elhasználom, de pénzt nem adnék érte. Pedig jó illat, de valahogy nem az enyém.

jazmera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

MissSybil

2018. július 30.

Nem rossz, nem rossz...igazi klasszikus. Nyárra szerettem volna valami könnyű kis illatot ami nem jellegtelen de nem is zavaró. Pontosan megfelel a célnak, tipikus Avon-illat igaz,de a jobbik fajta. Kicsit lakkosan kezd...de tartós, akcióban megéri megvenni esetleg szettben. Kimondottan virágos illat, de nem domborodik ki sem a tulipán sem a bazsarózsa. Nem túl édes. Egynyári illat lesz belőle. 4 csillagos.

MissSybil
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 30.

bobherceg80

2018. június 17.

Az Incandessence golyós dezodornak csodás,finom krém illata volt.Gondoltam,szuper lesz a parfüm,de más,mint a golyósa.Pacsuli szagú,tolakodó illatú.A tartósságára viszont nem lehet panasz.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

Amanda97

2018. május 18.

Hugom kedvenc parfüme, rajta nagyon tetszik az illat ha megérzem, de magamon már nem annyira jó. Ezt leszámítva jó és tartós parfüm. 😊

Amanda97
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Jeanne

2018. május 1.

Szeretem, az egyik kedvenc Avonos parfümöm, többször használtam már az évek során, az én bőrömön tartós is. Egyszer sajna eltörtem egy üveggel, mikor kicsúszott a kezemből, ezen az egyen változtathatnának, hogy biztonságosabb fogása legyen. 🤗 Egyébként kellemesen körbeölel az illata és van neki hatósugara is, finom, nőies illatka, nem tudom megunni. Munkahelyre is kiváló választás, nem lehet az őrületbe kergetni vele senkit magunk körül. Mindig újraveszem. 😊💜🎀

Jeanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.