KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Incandessence: ragyogás, boldogság, bűvölet.
A virágos illatjegyek kompozíciója (orchidea, tulipán, bazsarózsa).

Ár: 800 ft , Eladó: Ennie86
Állapot: háromnegyedig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Avon Incandessence Mini Parfüm
Ár: 400 , Eladó: peppi
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy postai úton előre utalással
edinalencses

2019. január 4.

Az újságban nagyon tetszett, megrendeltem magamnak, de nem érzek belőle semmit, ha meg igen akkor hamar el is illan... Majd még újra próbálkozom vele később, lehet csak nekem van bedugulva az orrom😃

edinalencses
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

cintijjja

2019. január 2.

Szeretem az illatát, nagyon nőies. Sajnos nem tartós, így kb. 1,5-2 óránként fújnom kell, hogy érezzem.

cintijjja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

eeeee

2018. december 14.

Anyukám illata, nagyon szeretem, ha bárkin megérzem mindig ő jut eszemve.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Anyukám illata, nagyon szeretem, ha bárkin megérzem mindig ő jut eszemve.

NikolettSzabo

2018. november 28.

Igazi, klasszikus AVON parfüm. Nőies, virágos illat. Nem mondanám különlegesnek, de a hétköznapokra tökéletesen megfelel.

NikolettSzabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

bkata33

2018. november 19.

Régen nagyon szerettem ezt az illatot, ezért többször újra rendeltem. Azonban a legtöbb Avon parfüm hátránya, hogy az illatuk nem tartós, ezért nem tudok rá 5 csillagot adni.

bkata33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

marysidehouse95

2018. november 12.

Korai avon élmény ez is 13 évesen használtam elöszőr. Nagyon szerettem régen is, és most is.
Mindig van belőle legalább egy 30ml-s változat itthon.
Hétköznapi, vidám illat.
Avonhoz képest elég tartós is.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Mindig van belőle legalább egy 30ml-s változat itthon.
Hétköznapi, vidám illat.
Avonhoz képest elég tartós is.

Esztuci

2018. október 23.

Ma már klasszikusnak számító Avon illat. Azon kevesek egyike, amit nem vontak ki a forgalomból, talán annak köszönhetően, hogy sikeres az idősebbek körében. Annak ellenére, hogy valószínűleg nem én vagyok a célközönség, valamiért mindig visszatérek hozzá bizonyos időközönként, mert számomra az édeskés illata beragyogja a napomat, és egyszerűen csak jobb kedvem lesz tőle. Számomra ez az illat fényt hoz a borúsabb időkben. Tartóssága nem tökéletes, de ár-érték arányban, főleg ha akciós, teljesen megéri.

Esztuci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 23.

bulunsky

2018. október 4.

Egy kedves ismerősöm reggel magára fújta és indultunk is, nem kérdeztem mi ez az finom illat rajta, hiszen előttem használta!
Délután és este teljesen megváltozott az illat. Rögtön akartam ilyet és eldöntöttem hogy veszek! Vettem amikor akciós volt, felesben tesómmal akinek szintén tettszett!
Akinek jól áll annak nagyon jól áll, tehát magával ragadó vonzóbbá teszi használóját, tartós finom illat!
Változtatja az illatát és mégis mindig finom nőies marad!
Ez nem az én illatom de mégis valahogy lenyűgözött!

bulunsky
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Változtatja az illatát és mégis mindig finom nőies marad!
Ez nem az én illatom de mégis valahogy lenyűgözött!

Annacska25

2018. szeptember 28.

Ajándékba kaptam, így az illatot nem én választottam, nekem nem a kedvencem azonban ezért nem vonok le csillagot, hiszen mindenkinek más tetszik. A tartóssága viszont a többi parfümömhöz képest nem a legjobb. Így emiatt nem tudom tökéletesre értékelni.

Annacska25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

jazmera

2018. szeptember 18.

Szerintem a Far Away után a legjellegzetesebb Avonos illat. Kaptam, így elhasználom, de pénzt nem adnék érte. Pedig jó illat, de valahogy nem az enyém.

jazmera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.