Avon

Ár:   1700 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Incandessence: ragyogás, boldogság, bűvölet.
A virágos illatjegyek kompozíciója (orchidea, tulipán, bazsarózsa).

Ár: 800 Ft , Eladó: macooka
Állapot: Kép szerint, használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta/Foxpost
Ár: 3000 (+Foxi) , Eladó: googles
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest (4., 15.), Göd, Fót, Dunakeszi körzet, fizetés: személyesen vagy Foxpost

Dori1976

2020. június 18.

Fiatal koromban nagyon szerettem ezt a parfümöt, kedvencem volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Fiatal koromban nagyon szerettem ezt a parfümöt, kedvencem volt.

Naomi26

2020. május 12.

Főiskolás koromban egy olyan lányon éreztem először, akit nem igazán kedveltem, így a parfüm sem lett a kedvencem. Most 20 évvel később vettem egy üveggel, mert elkezdtem új illatokkal kísérletezni, és mivel ez a parfüm igazi virágos ragyogó illat, célszerű volt ebben a tavaszi langyos időben kipróbálni. Először fura volt , ez a harsányság, magamon nem ezt szoktam meg , de nem bántotta az orromat,így maradhatott, viszont nem lesz nagy kedvenc, ezt már most tudom, hogy a szezont elfujkálom vele és nem lesz kényszerem újravásárolni, ezért csak négy csillagot kaphat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Barbacsek

2020. március 7.

Régi nagy kedvenc parfümöm..... 15 éves koromtól kezdve csak ezt használtam egészen 25 éves koromig. Sose untam meg, mindig éreztem magamon az illatát, imádtam. Most 27 éves vagyok, anyuka... Valahogy nem érzem már a magaménak ezt az illatot. Attól függetlenül van egy teli üvegem belőle, majd óvatosan elfújkálom, de mégegyszer nem fogom rendelni. Ez az illat inkább a fiatal lányoknak való szerintem. :) Egy szuper, intenzív illat. Más az illata reggel, más napközben és más este. Fantasztikus parfüm. Sajnálom hogy már nem az én illatom... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

jankah

2020. január 28.

Nem szeretem az édes parfümöket, ez nagyon kellemes, nőies illat, régi kedvencem. Ha fehér/világos ruhadarabot viselek igyekszek odafigyelni, hogy véletlenül se fújjak rá, mert volt rá példa hogy besárgult a ruha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Gigike

2020. január 14.

Finom, kellemes, virágos, nem tolakodóan édes.. Ennyit tudok róla írni, meg sajnos azt hogy a tartóssága ennek a parfümnek sem a legjobb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Mia0602

2019. november 24.

1000 forint körüli áron jutottam a 30ml-es kiszereléshez. Ennek már több mint fél éve. Most fogyott el, de még most sem tudom mit írhatnék róla. Lágy virágos illat: orchideák, rózsa. Mindíg más arcát mutatja. Évszaktól, napszaktól, érzelmektől változik. Nem tudod melyik arcát mutatja épp aznap mikor használod.
Volt hogy tetszett, most épp nem. Pár óra alatt elillant a bőrömről, de ruhán még másnap is érzem. Nem kellemetlen, nem tolakodó, de nem is kiemelkedő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.

GrabdeBelvedere

2019. október 31.

Hejj, ez is nagy kedvenc volt 20-22 éve.
Ezt azt hiszem, hogy inkább alkalmakra fújtuk, mert karakteres volt. Hozzám akkoriban biztosan nem illet, de ezzel nem foglalkoztunk. Nagyon nőies, gazdag és tartós. (volt régen)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Hejj, ez is nagy kedvenc volt 20-22 éve.

Adrienn1024

2019. október 24.

Kb. 20 éve próbáltam először, azóta nemrégiben. Akkoriban is minden órában más arcát mutatta ahogy emlékszem, most is. Szinte a hangulatommal változik:-)Próbáljátok ki, nem mindennap találkozni ilyen illattal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Kobold

2019. szeptember 9.

Nekem nagy csalódás volt, túl intenzív az illata, a fejem megfájdul sajnos tőle. Tartós, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

coramie

2019. szeptember 4.

Már tinikorom óta az egyik kedvenc illatom. Minden évszakhoz csodásan illik
Tipikus sárga, meleg,női energiákat erősítő illat, amely változik a nap folyamán, és annak függvényében is, milyen lelki/fizikai állapotban van.
Szerintem reggel a legfenségesebb magadra fújni, olyan mintha a felkelő nap csókolna meg minden egyes cseppjében. Nálunk a szorgos hétköznapi reggelek illata.
Közepesen tartós, újra szoktam fújni napközben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Már tinikorom óta az egyik kedvenc illatom. Minden évszakhoz csodásan illik
Közepesen tartós, újra szoktam fújni napközben.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.