Avon

Ár:   1700 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Incandessence: ragyogás, boldogság, bűvölet.
A virágos illatjegyek kompozíciója (orchidea, tulipán, bazsarózsa).

Ár: 1300 , Eladó: Diana2
Állapot: Párszor próbált., Helyszín: Bonyhád, fizetés: Előreutalás esetén postázom vagy személyes átvétellel lehetséges Bonyhádon,Szekszárdon esetleg környékükön.
Avon Incandessence Parfüm 30 ml
Ár: 1500 , Eladó: Esztuci
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Mia0602

2019. november 24.

1000 forint körüli áron jutottam a 30ml-es kiszereléshez. Ennek már több mint fél éve. Most fogyott el, de még most sem tudom mit írhatnék róla. Lágy virágos illat: orchideák, rózsa. Mindíg más arcát mutatja. Évszaktól, napszaktól, érzelmektől változik. Nem tudod melyik arcát mutatja épp aznap mikor használod.
Volt hogy tetszett, most épp nem. Pár óra alatt elillant a bőrömről, de ruhán még másnap is érzem. Nem kellemetlen, nem tolakodó, de nem is kiemelkedő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.

GrabdeBelvedere

2019. október 31.

Hejj, ez is nagy kedvenc volt 20-22 éve.
Ezt azt hiszem, hogy inkább alkalmakra fújtuk, mert karakteres volt. Hozzám akkoriban biztosan nem illet, de ezzel nem foglalkoztunk. Nagyon nőies, gazdag és tartós. (volt régen)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Hejj, ez is nagy kedvenc volt 20-22 éve.

Adrienn1024

2019. október 24.

Kb. 20 éve próbáltam először, azóta nemrégiben. Akkoriban is minden órában más arcát mutatta ahogy emlékszem, most is. Szinte a hangulatommal változik:-)Próbáljátok ki, nem mindennap találkozni ilyen illattal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Kobold

2019. szeptember 9.

Nekem nagy csalódás volt, túl intenzív az illata, a fejem megfájdul sajnos tőle. Tartós, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

coramie

2019. szeptember 4.

Már tinikorom óta az egyik kedvenc illatom. Minden évszakhoz csodásan illik
Tipikus sárga, meleg,női energiákat erősítő illat, amely változik a nap folyamán, és annak függvényében is, milyen lelki/fizikai állapotban van.
Szerintem reggel a legfenségesebb magadra fújni, olyan mintha a felkelő nap csókolna meg minden egyes cseppjében. Nálunk a szorgos hétköznapi reggelek illata.
Közepesen tartós, újra szoktam fújni napközben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Már tinikorom óta az egyik kedvenc illatom. Minden évszakhoz csodásan illik
Közepesen tartós, újra szoktam fújni napközben.

nncsrny

2019. augusztus 14.

Nagyon szeretem az utóillatát, ez akár fél napig is tart és kellemesen édes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Nagyon szeretem az utóillatát, ez akár fél napig is tart és kellemesen édes.

Sziszikee58

2019. július 3.

Nagyon finom, nőies illata van.
Én elég sokáig érzem magamon. Az egyik legjobb Avonos parfüm szerintem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Nagyon finom, nőies illata van.
Én elég sokáig érzem magamon. Az egyik legjobb Avonos parfüm szerintem:)

Hygi

2019. június 11.

Nagyon kellemes kis parfüm, sajnos hamar elillan az illata. Nem tipikusan tiniknek való illat, ez inkább a felnőtt korosztalyhoz illik jobban. A hétköznapokra teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

NovErke

2019. május 29.

Nagyon tartós az illata és folyamatosan változik a nap folyamán. Még ennyire változatos parfümöt nem próbáltam, nem is tudom hogyan írjam le a illatát, mindig más és gondolom ez is másképpen működik mindenkin. Ezt ki kell próbálni, jó, a többit is, de ezt legfőképp. Csak kipróbáltam egyszer, nem rendeltem még. De nekem tetszett csak mindig van ami jobban megtetszik, ettől függetlenül ezt is egy nagyon jó, érdekes és egyedi parfümnek tartom csak valahogy mégsem az enyém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Levaine92

2019. március 26.

Nagyon friss kellemes illata van, inkább tavaszinak mondanám. És nagyon tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Nagyon friss kellemes illata van, inkább tavaszinak mondanám. És nagyon tartós

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.