Avon

Ár:   1700 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Incandessence: ragyogás, boldogság, bűvölet.
A virágos illatjegyek kompozíciója (orchidea, tulipán, bazsarózsa).

Ár: 500+posta , Eladó: BTimi81
Állapot: néhányszor próbált miniparfüm (10/9), Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Avon Incandessence Parfüm limited edition
Ár: 1000 , Eladó: Bambesz
Állapot: uj, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

biaszabo1

2021. február 24.

Ez a parfüm is egy jó emlék. Azt hiszem még most is van belőle itthon egy két dobozzal. Kellemes, virágos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

fioretta

2020. december 14.

Alapvetően kellemes parfüm, de az én illatvilágomhoz nem teljesen passzol. A viselése alatt volt olyan "arca", amivel jól tudtam azonosulni, azonban néha olyan illat csapott meg belőle, ami távol áll tőlem. Keveset is elég fújni belőle (max. 2: egy a nyakra, egy a hajra), különben erős, pacsuli jellege van.
Kifújáskor két dolog jut róla az eszembe: kifinomult tisztaságillat és tavasz.
Nem tartom sem romantikusnak, sem csábítónak, sem elegánsnak, sem lázadónak; egyszerűen egy kellemes, simogató, szerethető illat, amely a legtöbb szituációban, helyen és időpontban megállja a helyét, legyen az munka az irodában, randevú, vacsora a barátokkal vagy shoppingolás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

Kifújáskor két dolog jut róla az eszembe: kifinomult tisztaságillat és tavasz.

Bellana

2020. szeptember 29.

Nagyon kellemes illat, kicsit erősebb, így nem is kell belőle sokat fújni, viszont inkább hűvösebb napokra ideális szerintem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Maricaaa3131

2020. szeptember 10.

Édesanyukám kedvenc illata! Nagyon szereti! Teljesen az ő illata, amelyet évek óta használ. Nagyon kellemes, nőies illat és viszonylag sokáig érződik rajta. Praktikus a kis üvegcsés változata, ami akár egy pici ritikülben is elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Dori1976

2020. június 18.

Fiatal koromban nagyon szerettem ezt a parfümöt, kedvencem volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Fiatal koromban nagyon szerettem ezt a parfümöt, kedvencem volt.

Naomi26

2020. május 12.

Főiskolás koromban egy olyan lányon éreztem először, akit nem igazán kedveltem, így a parfüm sem lett a kedvencem. Most 20 évvel később vettem egy üveggel, mert elkezdtem új illatokkal kísérletezni, és mivel ez a parfüm igazi virágos ragyogó illat, célszerű volt ebben a tavaszi langyos időben kipróbálni. Először fura volt , ez a harsányság, magamon nem ezt szoktam meg , de nem bántotta az orromat,így maradhatott, viszont nem lesz nagy kedvenc, ezt már most tudom, hogy a szezont elfujkálom vele és nem lesz kényszerem újravásárolni, ezért csak négy csillagot kaphat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Barbacsek

2020. március 7.

Régi nagy kedvenc parfümöm..... 15 éves koromtól kezdve csak ezt használtam egészen 25 éves koromig. Sose untam meg, mindig éreztem magamon az illatát, imádtam. Most 27 éves vagyok, anyuka... Valahogy nem érzem már a magaménak ezt az illatot. Attól függetlenül van egy teli üvegem belőle, majd óvatosan elfújkálom, de mégegyszer nem fogom rendelni. Ez az illat inkább a fiatal lányoknak való szerintem. :) Egy szuper, intenzív illat. Más az illata reggel, más napközben és más este. Fantasztikus parfüm. Sajnálom hogy már nem az én illatom... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

jankah

2020. január 28.

Nem szeretem az édes parfümöket, ez nagyon kellemes, nőies illat, régi kedvencem. Ha fehér/világos ruhadarabot viselek igyekszek odafigyelni, hogy véletlenül se fújjak rá, mert volt rá példa hogy besárgult a ruha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Gigike

2020. január 14.

Finom, kellemes, virágos, nem tolakodóan édes.. Ennyit tudok róla írni, meg sajnos azt hogy a tartóssága ennek a parfümnek sem a legjobb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Mia0602

2019. november 24.

1000 forint körüli áron jutottam a 30ml-es kiszereléshez. Ennek már több mint fél éve. Most fogyott el, de még most sem tudom mit írhatnék róla. Lágy virágos illat: orchideák, rózsa. Mindíg más arcát mutatja. Évszaktól, napszaktól, érzelmektől változik. Nem tudod melyik arcát mutatja épp aznap mikor használod.
Volt hogy tetszett, most épp nem. Pár óra alatt elillant a bőrömről, de ruhán még másnap is érzem. Nem kellemetlen, nem tolakodó, de nem is kiemelkedő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.