Avon

Ár:   1700 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Incandessence: ragyogás, boldogság, bűvölet.
A virágos illatjegyek kompozíciója (orchidea, tulipán, bazsarózsa).

Avon Incandessence Parfüm 50ml
Ár: 1000 , Eladó: noricza
Állapot: új, de a doboza leharcolt, Helyszín: Petőfibánya, fizetés: átutalás, személyes átvétel és postázás lehetséges
Avon Incandessence Parfüm 30ml
Ár: 1500 , Eladó: Esztuci
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vivi29

2022. március 16.

Örök kedvenc.Mindig van itthon belőle,nagyon szeretem.Kellemes,letisztult illat.Mindig egy gyönyörű virágcsokor jut eszembe róla.Én inkább tavasszal szeretem használni.Viszonylag tartós is.Remélem az avon nem akarja kivonni a forgalomból még jó ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

CandyShimmer

2021. július 27.

Engem a világból ki lehet kergetni vele, úgy utálom. Erős szúrós tolakodó, nem kedves illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Marina89

2021. július 3.

Régi motoros parfüm az Avon parfümök között. Tinikorom illata. Ma napig szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Fiszuli

2021. június 6.

Nagyon sok 10 ml-es parfümöt rendeltem az AVON-tól, kipróbálásra. Amikor ezt elkezdtem használni, akkor egyből beugrott, hogy én ezt az illatot kismillió évről ismerem, csak nem tudtam, hogy ez az. Valószínűleg kicsi koromban használhatta idősebb női rokon, esetleg anyukám, mert van benne valami megfoghatatlan nosztalgia számomra. Ennél többet nem is tudok elmondani erről az illatról. Használgattam, próbálgattam, de lefokoztam rohangálós illatnak. A tulipán és a bazsarózsa miatt vártam a csodát, de semmi sem történt. Kellemes az illata, aránylag tartós is, ez a tavaszból nyárba átmenő időszak pont megfelelő a viselésére. Engem viszont semmilyen szinten nem fogott meg. Fújkálom bőven, így a 10 ml kiszerelés gyorsan fogy. Egynek elment, de nem fogom újra venni, nem az én illatom, nem tudok vele egy hullámhosszra kerülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

d.anett89

2021. május 24.

Uhh,kaptam de el is adtam. Nagyon de nagyon nem jött be. De fura mert ebből a fajtából egyik sem az én illatok. Ettől kifejezetten émelygek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Bridge29

2021. május 24.

Sokat használtam. Ez volt az illatom régen. Még az esküvőkön is ez volt rajtam. Nekem még a régi üveges van még. Imádtam. Ma már ritkán nyúlok hozzá,inkább ha nosztalgiázni.akarok. tartós.illat. inkább a hűvösebb időjárás kedvez neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

noricza

2021. május 7.

Kaptam belőle egy üveggel, igazából a nagymamám ajándékozta nekem annak idején (kb 20 éve) Hát nem lett szerelem. Volt egy fura mellék illata és az összes ruhámat megfogta. Ez olyan nem is tudom, kifújod kellemes de utána valami nagyon dolgozik benne ami nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

biaszabo1

2021. február 24.

Ez a parfüm is egy jó emlék. Azt hiszem még most is van belőle itthon egy két dobozzal. Kellemes, virágos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

fioretta

2020. december 14.

Alapvetően kellemes parfüm, de az én illatvilágomhoz nem teljesen passzol. A viselése alatt volt olyan "arca", amivel jól tudtam azonosulni, azonban néha olyan illat csapott meg belőle, ami távol áll tőlem. Keveset is elég fújni belőle (max. 2: egy a nyakra, egy a hajra), különben erős, pacsuli jellege van.
Kifújáskor két dolog jut róla az eszembe: kifinomult tisztaságillat és tavasz.
Nem tartom sem romantikusnak, sem csábítónak, sem elegánsnak, sem lázadónak; egyszerűen egy kellemes, simogató, szerethető illat, amely a legtöbb szituációban, helyen és időpontban megállja a helyét, legyen az munka az irodában, randevú, vacsora a barátokkal vagy shoppingolás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

Kifújáskor két dolog jut róla az eszembe: kifinomult tisztaságillat és tavasz.

Bellana

2020. szeptember 29.

Nagyon kellemes illat, kicsit erősebb, így nem is kell belőle sokat fújni, viszont inkább hűvösebb napokra ideális szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)