Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Incandessence: ragyogás, boldogság, bűvölet.
A virágos illatjegyek kompozíciója (orchidea, tulipán, bazsarózsa).

Ár: 1500 , Eladó: Diana2
Állapot: Párszor próbált., Helyszín: Bonyhád, fizetés: Előreutalás esetén postázom vagy személyes átvétellel lehetséges Bonyhádon,Szekszárdon esetleg környékükön.
Avon Incandessence Parfüm 30 ml
Ár: 1500 , Eladó: Esztuci
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Levaine92

2019. március 26.

Nagyon friss kellemes illata van, inkább tavaszinak mondanám. És nagyon tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Nagyon friss kellemes illata van, inkább tavaszinak mondanám. És nagyon tartós

Csicsi2017

2019. február 10.

Nyáron rövid ideig érződött csak rajtam, majd félretettem. Most télen elővettem, és nagyon tartós lett, még este is érzem magamon. Az illata pedig isteni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

edinalencses

2019. január 4.

Az újságban nagyon tetszett, megrendeltem magamnak, de nem érzek belőle semmit, ha meg igen akkor hamar el is illan... Majd még újra próbálkozom vele később, lehet csak nekem van bedugulva az orrom😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

cintijjja

2019. január 2.

Szeretem az illatát, nagyon nőies. Sajnos nem tartós, így kb. 1,5-2 óránként fújnom kell, hogy érezzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

eeeee

2018. december 14.

Anyukám illata, nagyon szeretem, ha bárkin megérzem mindig ő jut eszemve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Anyukám illata, nagyon szeretem, ha bárkin megérzem mindig ő jut eszemve.

NikolettSzabo

2018. november 28.

Igazi, klasszikus AVON parfüm. Nőies, virágos illat. Nem mondanám különlegesnek, de a hétköznapokra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

bkata33

2018. november 19.

Régen nagyon szerettem ezt az illatot, ezért többször újra rendeltem. Azonban a legtöbb Avon parfüm hátránya, hogy az illatuk nem tartós, ezért nem tudok rá 5 csillagot adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

marysidehouse95

2018. november 12.

Korai avon élmény ez is 13 évesen használtam elöszőr. Nagyon szerettem régen is, és most is.
Mindig van belőle legalább egy 30ml-s változat itthon.
Hétköznapi, vidám illat.
Avonhoz képest elég tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Mindig van belőle legalább egy 30ml-s változat itthon.
Hétköznapi, vidám illat.
Avonhoz képest elég tartós is.

Esztuci

2018. október 23.

Ma már klasszikusnak számító Avon illat. Azon kevesek egyike, amit nem vontak ki a forgalomból, talán annak köszönhetően, hogy sikeres az idősebbek körében. Annak ellenére, hogy valószínűleg nem én vagyok a célközönség, valamiért mindig visszatérek hozzá bizonyos időközönként, mert számomra az édeskés illata beragyogja a napomat, és egyszerűen csak jobb kedvem lesz tőle. Számomra ez az illat fényt hoz a borúsabb időkben. Tartóssága nem tökéletes, de ár-érték arányban, főleg ha akciós, teljesen megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 23.

bulunsky

2018. október 4.

Egy kedves ismerősöm reggel magára fújta és indultunk is, nem kérdeztem mi ez az finom illat rajta, hiszen előttem használta!
Délután és este teljesen megváltozott az illat. Rögtön akartam ilyet és eldöntöttem hogy veszek! Vettem amikor akciós volt, felesben tesómmal akinek szintén tettszett!
Akinek jól áll annak nagyon jól áll, tehát magával ragadó vonzóbbá teszi használóját, tartós finom illat!
Változtatja az illatát és mégis mindig finom nőies marad!
Ez nem az én illatom de mégis valahogy lenyűgözött!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Változtatja az illatát és mégis mindig finom nőies marad!
Ez nem az én illatom de mégis valahogy lenyűgözött!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.