Avon

Ár:   1700 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Incandessence: ragyogás, boldogság, bűvölet.
A virágos illatjegyek kompozíciója (orchidea, tulipán, bazsarózsa).

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: -- , Eladó: Avon.hu

Nyulacska

2023. december 28.

16 évvel ezelőtt édesapámtól kaptam ajándékba, elsírta magát, amikor a kezembe adta...
Mai napig nehéz a szívem, amikor arra gondolok, az volt az utolsó év vele.
Azóta képtelen voltam elővenni, az akkori üveg még mindig megvan, néha rátévedt a tekintetem.
Aztán idén nyáron valamiért elkezdtem vágyódni iránta és rendeltem egy újat.
Ez egy illat-időgép!
Fújás után kora tavasz van, megcsipkedi az arcomat a friss tavaszi szél, cserfes csitri vagyok újra.
Előttem a pécsi belváros, nyitott a szívem, reménnyel teli, még távoliak az árnyékok, mosolygok a fényben...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 28.

Mai napig nehéz a szívem, amikor arra gondolok, az volt az utolsó év vele.
Aztán idén nyáron valamiért elkezdtem vágyódni iránta és rendeltem egy újat.
Ez egy illat-időgép!

Amea

2023. augusztus 29.

Belelapoztam a véleményekbe, és itt vigyorgok, hogy az Avon annak a precízen körülírható célcsoportnak gyártja még ezt, "Akiknek Valami Szép Emléke Van Erről A Parfümről". Én is így kerültem ide, beleléptem ebbe a tátongó piaci résbe. :D
A puha fénnyel bevont emlékeimben ez egy vidám, melengető, fűszeres virágfelhő, a nap süt, a világ pedig egy reményekkel és mosolyokkal körülpárnázott hely.
Az emlék megérte, ilyen olcsón ritkán kapok vissza pár elfeledett pillanatot a tinikoromból, de már abba az alcsoportba tartozom, "Akiknek Az Emlék Szebb, Mint Ez Az Illat". Jó volt visszanézni, de hordani már nem tudnám és nem is akarnám.
És kicsit irigykedve lesek át a többiekhez, "Akik Majd Megint Megveszik".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

És kicsit irigykedve lesek át a többiekhez, "Akik Majd Megint Megveszik".

GlamBird

2023. augusztus 25.

Finom "szappanos tisztaságillat", igazi nyári alapdarab. Jó lenne, ha lenne tartósabb kiadásban is, amit elég lenne mondjuk 4 óránként újrafújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 25.

vocy

2023. június 7.

Nekem eléggé tetszik, lassan már egy örök darab a szekrényemben. A sima avonos csomagolásban van meg (kocka), szeretem, hogy csak bedobhatom a táskába. Ez az egyik, nem annyira sajnálom parfümöm, így utazásokra is velem szokott jönni, amúgy az üveg meglepően jól bírja. Nem a legtartósabb, de nem is rossz, elég 1x napközben újra fújni. Kellemesen letisztult illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 7.

doozlie

2023. február 16.

Elfogult vagyok, mert ez volt az első parfumom, amit magamnak választottam... Még szakkozepben. Utolso cseppig elhasznaltam. Akkor valahogy masabbnak éreztem. Könnyűnek vidámak és csabitoan fiatalosnak. Nagyon szeretem emiatt, de mégis most máshogy élem meg ezt az illatot. Nehezebb, emejgosen erőltetett illat ha viselem magamon, de szaglaszni nagyon szeretem nisztalgiabol. Üvegbe zárt napfény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 16.

belfegoria

2022. december 20.

A sok jó vélemény miatt terveztem megvenni. Akciós kínálatban vásároltam meg. Nagyon sokáig tartós az illat, kellemes igazi csajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 20.

Viia

2022. december 4.

A rengeteg jó vélemény miatt vettem meg, mert keresem az igazit hosszú távra, mármint parfümöt. Ez nem lesz az, nem miatta, hanem miattam. Bár finom, fiatalos, édes és valóban tartós, én másra vágyom. Nekem hiányzik belőle a frissesség. De abszolut megéri, szívesen elhasználom, katalogusos parfümhöz képest tényleg fantasztikus, különleges és nem klisés. Én is úgy gondolom, hogy lehet ez egy olyan parfüm, ami valakinek az illata lesz sok éven át.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 4.

Petra0616

2022. november 17.

Nagyon sokáig használtam ezt az illatot . Annyira tartós a ruhán , hogy a következő mosásig érezhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 17.

jane79

2022. november 6.

Kellemes csajos, virágos illat. Nem kiemelkedően egyedi illat de nyárra jó választás lehet. Akciósan vettem meg 30ml kiszerelésben, szívesen használom nyáron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 6.

Barbacsek

2022. október 20.

Update +3 év: csak nem bírom ki, muszáj rendelnem újra! Legfeljebb rá jövök hogy még mindig/már nem passzolunk sajnos! De most érzem hogy újra egymásé leszünk mint lány koromban! 😄 Muszáj lennie egy üveggel itthon, muszáj látnom nap mint nap hogy van belőle! A tudat.......

Régi nagy kedvenc parfümöm..... 15 éves koromtól kezdve csak ezt használtam egészen 25 éves koromig. Sose untam meg, mindig éreztem magamon az illatát, imádtam. Most 27 éves vagyok, anyuka... Valahogy nem érzem már a magaménak ezt az illatot. Attól függetlenül van egy teli üvegem belőle, majd óvatosan elfújkálom, de mégegyszer nem fogom rendelni. Ez az illat inkább a fiatal lányoknak való szerintem. :) Egy szuper, intenzív illat. Más az illata reggel, más napközben és más este. Fantasztikus parfüm. Sajnálom hogy már nem az én illatom... :)
U.i.: fehér ruhára ne legyen fújva, befogja és nem biztos hogy ki jön belőle.. 10 évvel ezelőtt így landolt egy pólóm a kukában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.