Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettike70, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Incandessence parfüm könnyed változata elegáns üvegcsében.

Ár: 1000 , Eladó: Ano
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XI vagy foxpost 699.-, fizetés: személyesen/előre utalással
Jasminum

2019. november 13.

Virágos, zöldséges, gyümölcsös augusztusi kertillat. A parfüm légies könnyedségű hétköznapi változata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

exhocmomento

2018. szeptember 16.

Ajándékba kaptam, de... meh. Nagyon nem az én világom. A virágok kompozíciójából valamiért nekem egy wc-illatosító beütésű gyöngyvirág csap ki, noha a parfümben ilyen jegy elvileg nem is szerepel, szóóóval really don't know, lehet, hogy csak gyöngyvirágszerűvé áll össze az orromban a többféle virág. Mindenesetre tényleg elég rosszul asszociálok miatta.

De még ha a toalett aromától el is tudok vonatkoztatni, akkor is egy érett hölgyön tudnám elképzelni az illatot. Valahogy olyan... tanárnénis.

Számomra ez egy nem, de könnyen lehet, hogy csak a korom és karakterem miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Linuxo

2017. október 27.

Akciósan rendeltem meg ezt a parfümpermetet, megijedtem rendesen amikor megérkezett, mert nem teljesen erre számítottam. Csak télen tudom használgatni, akkor sem szívesen teszem, ez számomra amolyan nagymamás illat. Alig várom, hogy végre elhasználjam, és soha többé ne is lássam a fürdőszoba polcán....
Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Biztosan nem veszem újra.

omely13

2017. augusztus 15.

Kellemesen nőies illatú, igaz nem tart annyi idei az illata, mint egy parfümé, de táskában praktikusabban elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

patty1007

2017. július 20.

Én személy szerint annyira nem voltam oda az illatáért. Édes, szúrós szaga van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Én személy szerint annyira nem voltam oda az illatáért. Édes, szúrós szaga van.

Vampir

2017. május 16.

Nagyon szeretem, sokáig tartja az illatát és a nap végén is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Nagyon szeretem, sokáig tartja az illatát és a nap végén is kellemes.

csibike100

2016. szeptember 24.

Nagyon szeretem az illatát, az árához képest elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Nagyon szeretem az illatát, az árához képest elég tartós is.

Kendralinx

2016. április 9.

kellemes illata van és sokáig tart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

kellemes illata van és sokáig tart

Zsokaa

2016. március 28.

Elég erős az illata ahhoz képest, hogy csak parfümpermet. Meg is lepődtem rajta. Egyébként az illattal úgy voltam, hogy egynek elmegy, de most ezt kezdtem el használni, és annyira mégsem tetszik. De egyszerű hétköznapokra elhasználom.
Akciósan egész olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Akciósan egész olcsó.

Tinus554

2016. március 25.

Az egyik kedvenc parfümöm! Olcsó, sokáig tart, igazi nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

Az egyik kedvenc parfümöm! Olcsó, sokáig tart, igazi nyári illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.