Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A kifinomult málnalevelek érintése körülöleli a romantikus virágok és a meleg vanília illatát.

Avon Infinite Moment+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Ritka! Avon Infinite Moment szett eladó
Ár: 8500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Új , Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bridge29

2021. május 24.

Jajj de hiányzik. Kedvencem volt . Kár hogy nem lehet már kapni . Kellemes virágos vanílías illat volt . Illik hozzá a lila szín. Nem volt tartós ,de mindig magamnál tartottam. Két üveggel használtam el belőle. Kellemes szolid illat. Bárcsak újra lehetne kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

bibike2000

2020. április 15.

Néhány éve kaptam ajándékba, viszont nem tetszett az illata, letevőben maradt. A húgom a télen vette elő, ő használta el, rajta kimondottan jó illata volt. Tartós, az üvege is aranyos, sok volt benne. Kár, hogy már nem vásárolható meg, szívesen vettem volna még neki párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Mia20

2020. február 13.

Nekem régen nagyon nagy kedvencem volt, számomra különleges illat. A tartósságával is meg vagyok elégedve. Kár hogy már nem lehet kapni, ha valakinek van elfekfőbe szívesen megveném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

mafalda

2018. június 1.

Sztem finom volt, az árát is megérte nem éreztem tipikus avon illatnak ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Sztem finom volt, az árát is megérte nem éreztem tipikus avon illatnak ...

Blackxentric

2018. június 1.

Nagyon finom illata van. Tartóssága közepes. Nagyon sokan szerették, ez is egyike azon parfümöknek amit sajnálok, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Esztuci

2018. június 1.

Számomra elsőre erősen alkoholosnak tűnik, gyenge illattal, de órákkal később, mikor már el is felejtettem ezt a "borzalmat", elkezdik dicsérni rajtam. Hagyni kell kibontakozni, és akkor bár haloványan, de kellemes, finom illatú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 1.

bugeyes

2018. március 30.

Otthoni szelektálás közepette találtam meg egy üveget, még kicsi van benne. Nem olyan rég rendeltem poénból az Avon akciós szórólapjáról. Nem tudom... engem a gimis koromra emlékeztet, akkor használtam rengeteget és akkor szerettem ezt az illatot. :) A maga nemében nagyon kellemes volt, és rajtam amúgy tartós is ahhoz képest, hogy nem egy high end márka termékéről beszélünk. A nosztalgia miatt 5*. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

angelina69

2016. december 11.

Én személy szerint sajnálom, hogy már kivonták a forgalomból. Kedveltem, mert könnyed, édeskés, virágos illatával vidámságot hozott. Valóban nem volt különösebben tartós, és tényleg nem húzott csíkot az, aki ezt viselte. Munkahelyre, vagy csak lóti-futiba nagyon is megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

Andijevi

2016. december 9.

Avon akciós szórólapban volt benne és megvettem... Nem kellett volna. Ez annyira harmatgyenge kölni, hogy húsvétkor senki nem fog panaszkodni az általa hagyott illat miatt, mert nincs neki olyanja... Alkoholos pacsuli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 9.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Szerettem ezt a parfümöt, de már nem lehet kapni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Szerettem ezt a parfümöt, de már nem lehet kapni sajnos.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Acid Yellow 3, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.