Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A kifinomult málnalevelek érintése körülöleli a romantikus virágok és a meleg vanília illatát.

Ár: megegyezés szerint , Eladó: Nicy011
Állapot: több, mint a negyede megvan még, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
mafalda

2018. június 1.

Sztem finom volt, az árát is megérte nem éreztem tipikus avon illatnak ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Sztem finom volt, az árát is megérte nem éreztem tipikus avon illatnak ...

Blackxentric

2018. június 1.

Nagyon finom illata van. Tartóssága közepes. Nagyon sokan szerették, ez is egyike azon parfümöknek amit sajnálok, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Esztuci

2018. június 1.

Számomra elsőre erősen alkoholosnak tűnik, gyenge illattal, de órákkal később, mikor már el is felejtettem ezt a "borzalmat", elkezdik dicsérni rajtam. Hagyni kell kibontakozni, és akkor bár haloványan, de kellemes, finom illatú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 1.

bugeyes

2018. március 30.

Otthoni szelektálás közepette találtam meg egy üveget, még kicsi van benne. Nem olyan rég rendeltem poénból az Avon akciós szórólapjáról. Nem tudom... engem a gimis koromra emlékeztet, akkor használtam rengeteget és akkor szerettem ezt az illatot. :) A maga nemében nagyon kellemes volt, és rajtam amúgy tartós is ahhoz képest, hogy nem egy high end márka termékéről beszélünk. A nosztalgia miatt 5*. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

angelina69

2016. december 11.

Én személy szerint sajnálom, hogy már kivonták a forgalomból. Kedveltem, mert könnyed, édeskés, virágos illatával vidámságot hozott. Valóban nem volt különösebben tartós, és tényleg nem húzott csíkot az, aki ezt viselte. Munkahelyre, vagy csak lóti-futiba nagyon is megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

Andijevi

2016. december 9.

Avon akciós szórólapban volt benne és megvettem... Nem kellett volna. Ez annyira harmatgyenge kölni, hogy húsvétkor senki nem fog panaszkodni az általa hagyott illat miatt, mert nincs neki olyanja... Alkoholos pacsuli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Szerettem ezt a parfümöt, de már nem lehet kapni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Szerettem ezt a parfümöt, de már nem lehet kapni sajnos.

Sinistra

2016. május 26.

Ez nem a Lancome Magnifique koppintása? Az üveg is szinte kopp ugyanúgy néz ki, a színét leszámítva. Sajnos elég gyenge és tucat illat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Erika1111

2016. április 21.

Nemtudom miért de én imádom az illatát nagyon tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Nemtudom miért de én imádom az illatát nagyon tartós

Masnuci

2016. február 26.

Kedvelem ezt a parfümöt. Olyan kellemes finom, selymesen édeskés, puhaságot, melegséget idéz. Nőies, vonzó illat.
Sajnos nem annyira tartós, de az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 26.

Sajnos nem annyira tartós, de az ára nagyon kedvező.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Acid Yellow 3, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol