Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nissi, Módosítva: 2015. július 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nedves hatású ajkak a zamatos színes és a káprázatos fény keverékével.

Ultrafényessé teszi ajkaidat, fényvisszaverő színgyöngyöcskéket tartalmaz.

évy

2014. május 31.

Jó kis szájfény szép csillogó hatást eredményez!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Jó kis szájfény szép csillogó hatást eredményez!

lovecosmetic

2013. december 17.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve!Jól fed,szép csillogó a színe és még hidratál is!Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

vivuss87

2013. március 27.

Nekem is a Pink Provocateur van meg. Kellemes pinkes szín, apró, nekem kékesnek tűnő mikro csillámokkal. Felkenve könnyed viselet, nagyon fényes. Alig érezhető enyhe illata van. Egynek jó:) de nem biztos, hogy újra venném:)

update: mindig a táskámban van, szívesen nyúlok hozzá, mivel tükör nélkül is tökéletesen fel lehet kenni. Nagyon különleges színe van, és még egy pozitívum: nem emeli ki a száraz részeket a szájon, így hidegebb időben, ha nem tökéletesen hidratált a szánk, akkor is kitűnő választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

erika81

2013. március 15.

A bemutatott teszt alapján én is a Pink provocteurt vettem meg. Tetszik az ecset, könnyebben használható. Szépen csillog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

kriszta49

2013. március 10.

Nekem a Pink Provocateur van meg. :) Illata, állaga rendben van, könnyű felvinni, és nem is ragadós. Viszont a katalógusban lévő színéhez képest jóval halványabb szerintem. Nem bántam meg hogy megvettem, sőt lehet ha elfogy újra ilyet veszek. (:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

babyface

2013. február 28.

szintén egy pink provocateur boldog tulajdonosa vagyok. :) gyönyörű a színe, az applikátor kialakítása a szettben kapható spirál keféjéhez hasonlóan meghökkentő volt elsőre, viszont ahogy sok más avonos szájfénynél használhatatlan számomra. évekig tart még a nagy húsos számat bevakolom vele. :D az eredmény egy picit kárpótol, természetes, nedves hatású ajkak és ahhoz képest hogy nem ragad meglepően tartós is. örömmel látom, hogy a szájfénybe már nem került parabén, a szempillaspirálból is kispórolhatták volna. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Cu2tka-baba

2013. február 11.

Nekem a Nude árnyalat van meg. Először mikor megláttam megijedtem mert a nagymamám barna rúzsait idézte fel a szín, de mikor kipróbáltam nagyon szép fényes testszínű lett. Pedig nekem nagyon világos a bőröm és már egy kis barna árnyalat is sötétnek tűnik ha felkenem. Tartós mint általában a középkategóriás termékek, nem szárít és az illata sem rossz. Az applikátorát imádom. Én beleszerettem. 4 pontot ér, mert lehetne tartósabb is és amikor kopik nekem a csillámok fennmaradnak a számon ha már festék egyáltalán nincs akkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

wishes

2013. január 21.

Nekem a Pink Provocateur van meg, nagyon szép, vizes fényű, könnyed szájfény, sok lilás mikrocsillámmal, amitől közelről és távolról is nagyon jól mutat az ajkaimon!
Az applikátor is szuper, nem kell sokszor újramártani emiatt az érdekes döntött megoldás miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Barnás sárga.