Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nefertiti, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

adrica

2016. január 25.

Megvettem, de amikor megmutattam a kis lányomnak. És hát tudjuk, hogy a gyerek és a részeg mond igazat. Az első szava az volt, hogy büdös. Akkor nagyon elszomorodtam, és száműztem évekre a szekrényembe. Azért pár éve elővettem nyaranta és próbálkozom vele. Nem nagy eresztés, kis üde semmiség. Talán mert tényleg sokat kéne újra fújkálni, ezért nem használtam még el. Hisz melyik irodában nézik jó szemmel ha frissen parfümözöl? De talán az idén ennek is a fenekére verek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

kerteszke

2015. szeptember 22.

Ez a parfüm tényleg méltán viseli a nevét, ugyanis fiatalos, nyárias, édes illatvilága van. Sokáig használtam gimiben, másoknak is tetszett, de mostanra kinőttem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

krémparádé

2015. augusztus 21.

Nagyon furcsa illatú parfüm volt, egymással nem találó illatakkordokkal (a fréziát szerettem benne meg a teát, de a klementint és a narancsvirágot nem)...nem is tudom, hogyan voltam képes elhasználni. Pár rossz emlék is fűződik hozzá, jó, hogy már nem gyártják és nem kell újra megéreznem. A férfi párja, a kék Just Play fényévekkel jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Blakely

2012. december 23.

Eleinte nem tetszett az illata, de után megszerettem. Inkább ilyen tavaszias parfüm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

Wiikii

2012. november 30.

1 hétig használtam kb...eleinte tetszett aztán egyik napról a másikra nagyon megutáltam. Túl erős, émelyítő és sokáig éreztem magamon. Azóta is leghátul tartom, ha csak ránézek az üvegére elkap valami furcsa érzés :S :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

bokihugi

2012. július 27.

Nekem szinte tele van az üveg. Kellemes nyárias illata van, de nem valami tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

asbothb

2012. július 12.

Tini koromban állandóan anya egyik parfümjét lopkodtam :D az a Black Onyx nevet viselte, azt se tudom kapható-e még, de ennek a parfümnek ugyanolyan illata van., és még mindig nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Nefertiti

2012. február 28.

Nagyon szeretem ezt a parfumot, igazi nyari illat! Feluditi az ember lelket a nyari kanikulaba! A tartossagaval is meg vagyok elegedve... Sajnos mar nem gayrtjak, bar a tanacsadonoknel meg hozza-hozza lehet jutni neha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol