Avon

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dominika28, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. április 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• hidratáló, krémes arcpakolás aranygombával
  • tápláló gombakivonattal, amely segít simábbá és ragyogóbbá tenni arcbőrödet
  • tökéletes befejező lépése az esti szépségápolási rutinodnak
  • a különleges chaga gomba rengeteg antioxidánst, cinket és melanint tartalmaz, amelyek kulcsfontosságú szerepet játszanak a bőr védelmében

Ár: 3000 , Eladó: blanzsi
Állapot: Párszor próbált , Helyszín: --, fizetés: Foxpost v postán marado

CeCeDrake

2020. február 14.

Az éjszakai maszkok megszállottja lettem, ez sem maradhatott ki, bármennyire is gyűlölöm az avont.
Nem rossz, de nem is jó. Ár/érték arányban van ennél jobb, aminek az összetevői és a hatása is jobb.
Egynek elment. Gyorsan fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Egynek elment. Gyorsan fogyott.

vajvajszabo

2019. november 4.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. A vizhiányos bőröm reggelre üde és csillogó, illetve a szem alatti beeséseim is szépen korrigálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

umpalumpa

2019. szeptember 13.

Kíváncsi lettem erre a K-sorozatra. A legszimpibb ez a kence volt. Úgysem használtam még éjszakai arcmaszkot.
Zsibiről szereztem be, mert a katalógusárat sokallom érte. Az illata finom, kicsit sok. Felkenve megszokható, nem vészes. Az állaga kemény, szilkonos, hiszen egy zárórétegről van szó, nem is vártam mást. Így is elég jól beszívódik 1-2 egyéb réteg fölött is. Csak az orcáimra teszem egyelőre, talán télen a t-vonalam is elbírja majd. Nyáron, jó melegben próbáltam ki először, de úgy nem volt kellemes, túl soknak éreztem, csak a párnába ragadtam.
Vannak benne hasznos összetevők, kár, hogy nem előrébb a sorban. Az illatanyag nem zavarja a bőrömet, de a polietilén nem tetszik. Vajon mit csinál a képemen? Sajnos átsiklott a szemem fölötte, ezért nem fogok utánpótlást szerezni.
Nálam nincs a nélkülözhetetlen kategóriában. Érdekes, hogy az Avon is meglovagolta a trendet, sajnos nem lesz tartós a koreai arcápolás felé fordulásuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Petyuska

2019. július 22.

Klassz kis kence, szerencsére akciósan jutottam hozzá, teljes áron húztam volna a számat, de így megérte. Kicsit nehezebb textúrájú krém, én nappalra smink alá is simán felkenem és szuper. Kicsit illatos, de nem zavar. Ha éjjelre kenem fel, szépen kisimít reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Zsuzzia

2019. április 9.

Sosem voltam a pakolások vagy az éjszakai krémek híve, mert utálom, ha ragad az arcom valami kencétől, amikor a párnára hajtom a fejem. Ez a krém viszont csodás! Tömör textura, amit hamar beszív a bőröd, egyáltalán nem olajos, ezért nem érzed azt, hogy lenne egy "második arcod". Az illata nem tolakodó, nagyon kellemes - nekem abszolút hiányozna már az esti rutinomból. Ébredés után extra puha, üde és táplált az arcbőr. Mindenképp újra vevős! 5/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Színezék. Lilás piros.