Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malik.regina5, az összetevőket feltöltötte: andrea, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A kis fekete ruha klasszikus illatú parfüm testpermet formában.

lisbeth10

2019. április 15.

Nagyon szerettem használni, nagyon szerettem az illatát, tartós.2014. nyár végén vásároltam,nagyon sajnálom hogy azóta egyszer sem tudtam újravásárolni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Kendralinx

2016. április 9.

testpermet így nem tartós de szeretem ezt az illatot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

testpermet így nem tartós de szeretem ezt az illatot

kvanessza

2015. november 26.

Tartós és az illata is jó. Imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

Tartós és az illata is jó. Imádom. :)

TumblrGirl

2014. november 21.

Sokáig érződik.
Olyan lassan 3 hete használom.
Nekem tetszik.c:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 21.

Sokáig érződik.
Olyan lassan 3 hete használom.
Nekem tetszik.c:

Moonlight

2014. február 9.

Kevésbé alkoholos,nekem ebben a formában elviselhetőbb volt.Ahhoz képest tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

sabrirory

2013. október 9.

Nem annyira tömény, kellemes,visszafogott illat, hétköznapokra tökéletes. Rajtam egész sokáig érződik, ahhoz képest, hogy csak testpermet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

stenonis

2013. október 8.

Nekem is tetszik, hozza a csodás illatot, csak picit lágyabb, könnyedebb, mint a parfüm. Annyira tartós, mint egy átlagos testpermet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

andrea

2013. június 3.

Most erkezett meg es imadom.Konnyu kis spray, egysyeruen szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 3.

Most erkezett meg es imadom.Konnyu kis spray, egysyeruen szuper.

Gwendoline

2013. május 31.

Olyan jó illatú, mint a parfümje, előnye, hogy könnyebb így nyáron viselni, mivel, hogy permet. Arra jó, hogy jó illatunk legyen :D . Mi másra?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol