Avon

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. június 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Live without regrets azt ünnepli, hogy minden napot annak teljességében éljünk meg. Az élet a lehetőségek tárháza, és ezt bátran ki kell használni. A harmatos gardénia és a sziporkázó bergamott párosát a ragyogó, napcsókolta borostyán öleli át.

Avon Live Without Regrets by Reese Witherspoon eladó
Ár: a leírásban , Eladó: nygigi
Állapot: egészben vagy fújós, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
adrica

2016. március 21.

Nekem ez olyan emlékeket felidéző parfüm. Olyan helyen laktam, ahol a közös házudvarban egy fodrász iskola működött. Azok ablakából szivárgott ki a hajlakk illat. Nekem ezt az élményt idézi fel. Már ezért megérte. Bár magamon ritkán tudom viselni, még se válok meg tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Gabriella1992

2014. április 14.

Kedvenc parfümöm volt, kár, hogy nem lehet többet kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Kedvenc parfümöm volt, kár, hogy nem lehet többet kapni. :(

cshp

2013. március 28.

Számomra kellemes meglepetés volt az Avon illatok között (amiket amúgy általában nem kedvelek). Nekem a bergamott miatt jön be nagyon. Tartós, könnyed illat. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

bogárkabogárka

2012. október 12.

Alapjában véve nem rossz illat, de én nem rendeltetésszerűen használom. Inkább légfrissítőként. Néha magamra is fújok azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

nyergesnetoth.edit

2012. július 1.

én kipróbáltam mindhárom illatot és sztem nagyon jók és tartósak is. a most akciós szettből biztos többet veszek. kellemesen csalódtam!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol