Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: Hoslaura5, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fejillat: narancs, piros gyümölcsök, almavirág

Szívillat: gyöngyvirág, rózsaszirom, jázmin

Alapillat: fehér fák, vanília, pézsma

Avon Love EDT parfüm - kb. 35 ml
Ár: 900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (Love felirat közepéig -> kb. 2/3-ig van még, lásd a képen), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 1300 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Aria249

2018. április 8.

Könnyed, púderes, tavaszi illat. Nem túl tartós, de arra hogy valami szolid illatot magamra fújjak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Rockysinger

2017. március 20.

Mikor reggel befújom magam, mert ezt későbbi időszakokban nem annyira szeretem.. Akkor folyamatosan dicsérnek a közösségében élő emberek.
De tény hogy egy városi kiruccanásra nem egy ilyen édeskés illatot fogok használni, mert nekem nem elég tartós. Annyira elég Hogy be menjek a munkahelyemre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Jennie94

2017. február 2.

Egyszer kinéztem magamnak, azonban már a megvétel miatt már nem kellett aggódnom ugyanis megkaptam ajándékba. Az illata az újságban nagyon kellemes volt, maga a parfüm illata a valóságban is az volt, azonban egyáltalán nem tartós és hihetetlen mennyire nem éreztem magamon az illatát pár nap használata után...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

lacrymosa88

2017. január 21.

Édeskés, nem túl hivalkodó, de sajnos felejthető illat. Ajándékba kaptam és használtam párszor, de nem sikerült megbarátkoznom vele. Semmi különlegesség, tucatillat, tartóssága pedig egy testpermetéhez hasonlítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

adrica

2016. január 25.

Sajnálom, hogy így leírtátok szegénykét. Persze ez nem egy istennő illat, ez egy egyszerű, jó kedélyű tavaszi, nyári szerdához való illat. Semmi több. Egy nappali, kibírom valahogy estig, utána buli, vagy lazítás és semmi több. Persze a buliba már nem ezzel virítok. Egy átlagos, friss, ápoltságot sugárzó kis semmiség. Igaz a tartósságát sugallja a semmiség. De hát ennyi pénzért? Azért elfújkálom nagyon vidáman, és addig is jobbá teszi a napomat. Igaz többen nem biztos hogy veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

aszisz

2016. január 17.

Ez is egy az avon "büdöskéi" közül, amit azért vettem meg, mert a katalógusban még egy nagyon kellemes illat volt a képhez mellékelve :PPP. Egy harmadát voltam képes csupán elhasználni, innentől kezdve kuka :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

Yucchan

2016. január 15.

Nem jó. Ugyanazt a hervadt virágot érzem benne, mint a Little Black Dress Eau Fraiche-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

JudithBeauty

2015. május 21.

Jó az illata, de a tartóssága nagyon rossz! Befújom magam vele, és 1 perc múlva nem érezni semmit. Hiába olcsó, még így is pénzkidobás. Csak az üvege miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

t.evacska21

2014. november 4.

Jó kis parfüm, kellemes illata van. Érdekes, hogy nem szeretem az édes illatokat, és ez is kicsit édes, mégis tetszik :) De nem ez a kedvenc illatom, valamint az üvege szerintem elég gagyi. Aranyos, de olyan gyerekes is, nem tetszik. 4 csillagot ennek ellenére szerintem megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

conci14

2014. augusztus 26.

Kellemes az illata, de tüsszentenem kell tőle amikor befújom vele magam. Amilyen erőteljes kezdetben később egyáltalán nem is érzem magam.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.