Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 1000 Ft , Eladó: AnnaLAKK
Állapot: fele van meg a képen látható, Helyszín: Budapest, Gárdony, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után postázom (postaköltség az eladót terheli)
Ár: 4000 , Eladó: tboog13
Állapot: Bontatlan, a parfüm pár alkalommal használt, Helyszín: Győr és Budapest Lehel piac, fizetés: Személyes átvétel vagy csomagként előre utalással

Thunderstorm

2020. augusztus 6.

Karácsonyra kaptam egyszer, és nagyon megszerettem. Nagyon kellemes illata van, egész tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

rekra

2020. július 20.

Kellemes, átlagos illat. Nekem az avonból benne van a top3ban. Rajtam még annyira sem tartós, mint a drágább parfümök, pedig azok sem bírják sokáig, így ezt nem rovom fel neki. Hétköznapok parfümje számomra, de várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

wiwee

2020. június 27.

Ez az illat sok régi emlékhez köt.
Nagyon szeretem. A szekrényben most is lapul 2 üveggel.
Édes,számomra különleges illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Ez az illat sok régi emlékhez köt.
Nagyon szeretem. A szekrényben most is lapul 2 üveggel.
Édes,számomra különleges illat.

Kingus23

2020. június 27.

Szerettem a terméket,bár a végére már meguntam.Másokon tetszik az illata,de magamnak nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Jasminum

2020. június 26.

Kellemes, testpermet jellegű nyári fuvallat. Lágy vanília alapú, nőies és diszkrét illatfelhő, amely nélkülöz minden karakterességet. Tartóssága minimális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

Dorothy22

2020. június 23.

Nyári illatként használom. Nagyon szeretem az illatát és sokáig érezni is lehet. A teljes árát szerintem annyira nem éri meg, csak akciósan szoktam venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

angi009

2020. június 10.

isteni illat! édes. imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

isteni illat! édes. imádom!

Bonzee

2020. június 4.

Nagyon kellemes, kedves kis illat. Mind a két percig, amíg érzem magamon kifújás után... :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

Dea0609

2020. május 20.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt is! Téli illatként használom őt is. Anyukám kedvenc parfümje.Rajta valami isteni illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

juhanoemiii

2020. április 25.

De szerettem régen ez a parfümöt. Szívesen használnám újra de már nem tudom kitől szerezhetném be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)