Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 3000 Ft , Eladó: runixo
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, Fót, fizetés: Személyes átvétel Bp. Nyugati
Ár: 5900 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

d.anett89

2021. május 24.

Nagyon szeretem. Mindegyik fajtáját. Tartós,finom illat. Rajtam nem annyira tartós.mint barátnőm de imádom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Bridge29

2021. május 24.

Iszonyú tartós . Utáltam! Szörnyű. A hányinger kerülget ha valakin megérzem. Brutál erős és nagy a szillazsa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Adril01

2021. március 27.

Nekem nagy kedvenceim a Luck család illatai, különösen ez a parfüm. Ez egy nem túl nyers, kellemes, mégis elegáns és nőies illat. Szerintem bármilyen alkalomra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 27.

KonDori

2021. március 15.

Nagyon kellemes és nőies illat. Nekem nagyon beváltak a kissé savanykás illatok, ez a parfüm számomra ötvözi a kicsit savanykás illatot az édeskéssel. Azért négy csillag, mert nem túl tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

biaszabo1

2021. február 24.

Finom, édes illat és mindenkin teljesen más beütése van. Klasszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Finom, édes illat és mindenkin teljesen más beütése van. Klasszik.

zsofi02

2021. január 28.

Szerintem nagyon kellemes. Tényleg hasonlít a La Vie Est Belle-re, édes, egyeseknek kissé émelyítő is lehet. Tartós, nem drága, teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

clara12

2021. január 21.

Ajándékba kaptam, magamtól nem választottam volna, viszont egészen megszerettem. Szerintem kifejezetten télre való meleg, édes, finoman fűszeres illat, ami nagyon tartós. Nem tudom, hogy korábban valaki írt e már erről, de szerintem nagyon hasonlít a CH Good girl illatra. Ma először megszagoltam a CHGG parfümöt (mert a csomagolása mindig elriasztott) és egyből az avon luck jutott róla eszembe. A CHGG nyitánya kevésbé édes, kicsit komplexebb, de fél óra után már nincs nagy különbség a kettő között, viszont az avon rajtam tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Bellana

2021. január 17.

Édes, aranyos illat, inkább hűvösebb időkre jó szerintem. Tartós, édes illat leng körül tőle egész nap, viszont számomra az édesség mellett van benne valami, ami kicsit kellemetlen, talán a gyümölcsök miatt kissé mintha savanykás illata lenne mellette, emiatt sajnos nem lesz maradandó kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

Niky1017

2020. november 23.

Régóta nagy kedvenc. Bármikor, bárhova tudom használni és nagyon tartós. Különböző korosztályú és nemű emberek dicsérik ezt az illatot.Ne habozzatok csajok, alap darab ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

TamaraS

2020. november 1.

Nagyon finom édes illatú és tartósabb is mint a többi avon parfümöm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 1.

Nagyon finom édes illatú és tartósabb is mint a többi avon parfümöm.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)