Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 4000 , Eladó: Daka1993
Állapot: Pár fújás hiányzik belőle, Helyszín: Szeged, fizetés: . fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel is lehetséges
Ár: 700 + pktsg , Eladó: TimiEger
Állapot: A képen látható mennyiség van benne, sajnos a kupakja nincs meg, Helyszín: Heves, fizetés: banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel akár Egerben is
Carmen9595

2019. november 14.

Odavagyok az illatáért. Elég belőle 1-2 fújás, ha többet fújok az már eléggé émelyegtető.
Sokáig érezni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Sokáig érezni :)

Aoba

2019. november 10.

Édes illat, mely számomra nyáron fullasztó.
Nekem ugyan meg van ez is, és a 75 ml-es társa is, az illatpermet. Ez utóbbi talán nem oly erős. Tartóssága kifogástalan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Édes illat, mely számomra nyáron fullasztó.

boglarka88849

2019. október 9.

Nagyon szeretem én is! Abszolút tartós, én amikor reggel fújtam be vele magam, este is éreztem magamon. Pedig nem 500-at fújtam magamra, hanem kb. 3-4et.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

barnafruzsina

2019. október 9.

Nagyon szeretem az illatát, összetéveszthetetlen. Az üvegét viszont mindig átkozom, amikor már a végére érek, nehéz belőle kisajtolni az utolsó cseppeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

drzhczk

2019. szeptember 30.

nagyon édes, a végkifejlete picit szúrós, már-már tolakodó, így tényleg azoknak érdemes beruházni rá, akik az ilyen jellegű parfümöknek a fanatikusai.
tartóssága az avonos parfümökhöz képest szerintem kiváló, de nekem valamiért mégsem lett hosszútávú szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

merdzso4

2019. szeptember 27.

Nagyon kellemes! Brutál édes.. 😋 viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Nagyon kellemes! Brutál édes.. 😋 viszonylag tartós is.

Gingerian01

2019. május 13.

Nekem nagyon tetszik, nemrég rendeltem meg magamnak szettben akciós áron, ugyanis az ára alapjáraton elég sok. Az üvege gyönyörű. Nem csak rám, a ruháimra is tapad az illata, sálamon folyamatosan rajta van, de nem bánom :) édes illat, imádom az édes illatokat így nem kérdés, hogy nagyon tetszik.
Leginkább romantikus estékre és különleges alkalmakra akartam használni, de függővé tett :D így utóbbiakra marad a Parisian Chic Avonos parfüm, ami szintén régi nagy kedvenc.
Sokat fújni viszont nem érdemes belőle, különben émelyít.

Update:
Sajnos az illata nem elég tartós bőrön, csak a ruhán :/ bőrömön kb 3 órán át érezni, a ruháimon egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Sokat fújni viszont nem érdemes belőle, különben émelyít.

Update:

zsigakatalin

2019. április 12.

Szeretem az illlatát, édeskés de olyan elegáns is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Szeretem az illlatát, édeskés de olyan elegáns is.

Briluca

2019. április 7.

Nagyon finom illata van, még a barátom is oda van érte. :D Ja és még tartós is ;).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Babooca

2019. április 4.

2015.július 18.

Nővérkémtől kaptam. :) <3 A Herve Leger Femme után a 2. Avonos illatom életem során. Rajtam piros gyümölcsös, jázminos, és nem tudom miért, de vaníliás aromája is van. A szantálfa, a jázmin és a bergamot a kedvenc összetevőim közé tartoznak. Egyszerűen csodásak. Tartós, lineáris de elbűvölő illat. Amióta kézhez kaptam csak szagolgatom és szagolgatom, nem tudok betelni vele. Könnyed, játékos, vidám, szerethető. Nagy a szerelem közöttünk. Nagyon-nagyon finom, bármilyen alkalom során viselhető. Eddig úgy, hogy kifejezetten téli, de most, hogy már 2. napja ő illatozik rajtam nappal is, így elmondhatom, hogy nyáron sem fullasztó, pedig szinte az összes édes illatom a polcom mélyére került a nyár beköszöntével.
Később update. Remélem továbbra is fennmarad a szerelem, mert akkor biztosan újraveszem :)

2019.04.04.

Biztosan nem veszem újra, a kezdeti lelkesedést nagyon hamar letörte az, hogy minden 2. emberen ezt az illatot érzem bevásárláskor, az Attractionnel felváltva. Emiatt elvesztette nálam a báját, a különlegességét. 2015 nyara óta egyszer sem került elő a fiókból, pedig fújtam át kisfújósba hátha el tudom úgy használni, hogy csak ezt viszem magammal a táskámban. De sajnos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

2015.július 18.

2019.04.04.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol