Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 4000 , Eladó: Zhilia
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 + posta vagy foxpost , Eladó: kencecica
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxpost
Gingerian01

2019. május 13.

Nekem nagyon tetszik, nemrég rendeltem meg magamnak szettben akciós áron, ugyanis az ára alapjáraton elég sok. Az üvege gyönyörű. Nem csak rám, a ruháimra is tapad az illata, sálamon folyamatosan rajta van, de nem bánom :) édes illat, imádom az édes illatokat így nem kérdés, hogy nagyon tetszik.
Leginkább romantikus estékre és különleges alkalmakra akartam használni, de függővé tett :D így utóbbiakra marad a Parisian Chic Avonos parfüm, ami szintén régi nagy kedvenc.
Sokat fújni viszont nem érdemes belőle, különben émelyít.

Update:
Sajnos az illata nem elég tartós bőrön, csak a ruhán :/ bőrömön kb 3 órán át érezni, a ruháimon egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Sokat fújni viszont nem érdemes belőle, különben émelyít.

Update:

zsigakatalin

2019. április 12.

Szeretem az illlatát, édeskés de olyan elegáns is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Szeretem az illlatát, édeskés de olyan elegáns is.

Briluca

2019. április 7.

Nagyon finom illata van, még a barátom is oda van érte. :D Ja és még tartós is ;).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Babooca

2019. április 4.

2015.július 18.

Nővérkémtől kaptam. :) <3 A Herve Leger Femme után a 2. Avonos illatom életem során. Rajtam piros gyümölcsös, jázminos, és nem tudom miért, de vaníliás aromája is van. A szantálfa, a jázmin és a bergamot a kedvenc összetevőim közé tartoznak. Egyszerűen csodásak. Tartós, lineáris de elbűvölő illat. Amióta kézhez kaptam csak szagolgatom és szagolgatom, nem tudok betelni vele. Könnyed, játékos, vidám, szerethető. Nagy a szerelem közöttünk. Nagyon-nagyon finom, bármilyen alkalom során viselhető. Eddig úgy, hogy kifejezetten téli, de most, hogy már 2. napja ő illatozik rajtam nappal is, így elmondhatom, hogy nyáron sem fullasztó, pedig szinte az összes édes illatom a polcom mélyére került a nyár beköszöntével.
Később update. Remélem továbbra is fennmarad a szerelem, mert akkor biztosan újraveszem :)

2019.04.04.

Biztosan nem veszem újra, a kezdeti lelkesedést nagyon hamar letörte az, hogy minden 2. emberen ezt az illatot érzem bevásárláskor, az Attractionnel felváltva. Emiatt elvesztette nálam a báját, a különlegességét. 2015 nyara óta egyszer sem került elő a fiókból, pedig fújtam át kisfújósba hátha el tudom úgy használni, hogy csak ezt viszem magammal a táskámban. De sajnos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

2015.július 18.

2019.04.04.

Barbe

2019. március 27.

Nagyon finom illat, az elején tömény de leszáradáskor, olyan akarok egy ilyet illat!
Nagyon szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Nagyon szuper!

NEra09

2019. március 21.

Finom, hétköznapiasan elegáns illat, könnyed, nőies, viszonylag tartós. Régóta nem tudok lemondani róla, ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Gigi140

2019. március 21.

Az újságban egészen más volt az illata, mint élőben. Az illata a mandarinéra emlékeztet, így is kellemes. Egyedül az a problémám vele, hogy 1-2 óráig érzem magamon, utána teljesen eltűnik az illata, pedig ebből jócskán fújok magamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

FogiViki

2019. március 20.

Nagyon szeretem ezt az édeskés parfümöt. Tartós az illata. Ár-ertek arányban kitűnő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Mingey

2019. március 17.

Tartosnak tartos, de az illata nekem nem egyedi. Rohangalos parfumnek valt be. 😌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

abicicaaa

2019. március 15.

Hat bocsi, de en sokkal jobbra szamitottam. Szamomra teljesen átlagos edes lotyi, pedig szeretem az edes illatokat. Ennek sajnos semmi melysege, fuszeressege nincs, semmi, ami megfogna benne. Cukorkafelho. Valamiert a La Vie Est Belle jutott eszembe rola, az is nagyon edes, megis van tartalma, nem csak egy linearis cukorkaillat.
Tartossaga rendben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Tartossaga rendben.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol