Avon

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 4699 Ft és 6199 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Bontatlan Avon Luck For Her női parfüm 50 ml
Ár: 5800 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten vagy Foxpost-tal postázok a vevő terhére
Avon Luck For Her+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen átfújva üveg parfümszóróba, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

mbetti23

2022. április 5.

A második kedvenc parfümöm az avontól. Szinte csak avonos parfümöket használok. Én az édes parfümöket szeretem, a Luck pedig kifejezetten az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 5.

Vivi29

2022. március 16.

Hú nagyon édes,mikor először használtam,meglepődtem mennyire édes,már-már émelyítő. Úgy voltam vele mindegy ezt a 30ml-s változatot elhasználgatom munkába,ide-oda.Aztán ahogy telt a nap lágyabb lett rajtam az illata,nagyon kellemes és nagyon tartós. Jah és sokan megdícsérték rajtam az illatot.újra venni nem hiszem,hogy fogom,de attól függetlenül nem rossz kis parfüm ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

utasiszilvi

2022. január 31.

Karácsonyra kaptam ezt a parfümöt, és meg kell mondjam, nem is hittem volna, hogy az Avonos parfümök ennyire jók! Édes, tavaszt idéző illata van számomra. Meglepően tartós, és semmi irrációm sincsen tőle. Úgy látom sokáig elég lesz, de biztos, hogy kipróbálok még más illatot az Avontól!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Chamana

2022. január 24.

Alapvetően ez egy nagyon kellemes illat, édeskés, némi fanyar csavarral. Ha nem tudnám, hogy Avon, nem jönnék rá, nincs meg benne az a tipikus katalógusillat DNS.
Nem használom az Avon más termékeit hosszú idő óta, a Luck illat is úgy került hozzám több ízben, hogy egy kedves ismerős Avonos, így ajándék gyanánt ezt hozta nekem, már három alkalommal is. A napokban újra elővettem és felfedeztem ezt az illatot. Ebben a hűvös időben határozottan jól esik, finom aura ölel körül. Érzem a bogyós gyümölcsöt és fehér virágokat, némi krémes leszáradással. Rajtam brutál tartós, átható. Sokáis megőrzi a bőröm az illatot. Van még 2 bontatlan üvegem,meg egy negyed, gondolom bontatlanul nem romolhatott meg, mert ami használva volt, annak is csak a színe változott, illata nem.
Szerintem abszolút kortalan illat, bár nem alkalmi, de hétköznapra abszolút viselhető és finom.
Szerintem igényesen összerakott parfüm, gondolom akik lehúzzák, inkább a márka miatt teszik, ha valami designer márkanév alatt futna, sokan kapkodnának utána.
Azért az jó jel, hogy 2014 óta forgalomban van, veszik is, van kereslet. Népszerű illat, de az nem is baj.
Újra megkedveltem és szerencsére van utánpótlásom is belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 24.

Újra megkedveltem és szerencsére van utánpótlásom is belőle.

TokyoGirl

2022. január 21.

Kerestem valami édes, (már már vattacukor) illatú parfümöt és így találtam rá erre. Szerintem az Avon egyik legjobb terméke. Sokan megdicsérték már. Szerintem sokáig érezni bőrön és ruhán is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Vvn

2022. január 15.

Az itteni rengeteg jó vélemény miatt vettem meg.
Hát ez valami borzalom. Teljes pénzkidobás.
Az illata jó lenne, a csomagolása is, de 10, azaz TÍZ PERC után semmit sem érezni belőle! Sem bőrön, sem ruhán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

Az itteni rengeteg jó vélemény miatt vettem meg.
Hát ez valami borzalom. Teljes pénzkidobás.

Emrise

2021. november 4.

A Perceive mellett ez a másik parfüm az Avontól, amit igazán kedvelek. Gyakran használom, az illata kellemesen édes, a csomagolása pedig nagyon klassz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

B.Ali

2021. október 27.

Legjobb parfüm!! A csomagolása is csodás illetve az illata is. Sajnos nem annyira tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

Pamela13

2021. augusztus 27.

Összességében jó kis parfüm, de nagyon megosztóak a vélemények róla, van akinek nagyon tetszik, van akinek egyenesen hányingere van tőle. Valóban édes, tömény illat, enyhe gyümölcsös vonallal. Tartóssága az árához képest jó, ruhán még másnap is érezni lehet. Nyáron nekem túl soknak bizonyult, fullasztónak, ősszel és télen szeretem inkább használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Egyik legjobb nekem az avontól. Édes, különleges. Egyetlen egy bajom van vele az pedig a tartóssága. 2-3 óra max rajtam. Csak ezért 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)