Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 4000 , Eladó: Zhilia
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 + posta vagy foxpost , Eladó: kencecica
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxpost
NEra09

2019. március 21.

Finom, hétköznapiasan elegáns illat, könnyed, nőies, viszonylag tartós. Régóta nem tudok lemondani róla, ár-érték arányban kiváló.

NEra09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Gigi140

2019. március 21.

Az újságban egészen más volt az illata, mint élőben. Az illata a mandarinéra emlékeztet, így is kellemes. Egyedül az a problémám vele, hogy 1-2 óráig érzem magamon, utána teljesen eltűnik az illata, pedig ebből jócskán fújok magamra.

Gigi140
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

FogiViki

2019. március 20.

Nagyon szeretem ezt az édeskés parfümöt. Tartós az illata. Ár-ertek arányban kitűnő!

FogiViki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Mingey

2019. március 17.

Tartosnak tartos, de az illata nekem nem egyedi. Rohangalos parfumnek valt be. 😌

Mingey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

abicicaaa

2019. március 15.

Hat bocsi, de en sokkal jobbra szamitottam. Szamomra teljesen átlagos edes lotyi, pedig szeretem az edes illatokat. Ennek sajnos semmi melysege, fuszeressege nincs, semmi, ami megfogna benne. Cukorkafelho. Valamiert a La Vie Est Belle jutott eszembe rola, az is nagyon edes, megis van tartalma, nem csak egy linearis cukorkaillat.
Tartossaga rendben.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Tartossaga rendben.

Lillaa

2019. március 13.

Szerettem ezt a parfumot lehet ujra veszem, jo kis tavaszias illata volt. Avonos parfumokbol szerintem ez az egyik legjobb.

Lillaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Csicsi2017

2019. február 10.

Igen jó az illata, de sajnos rajtam fél órán át érződött csak, folyamatosan frissítenem kellett. :(
De 3 csillag az illata miatt jár neki! :)

Csicsi2017
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

De 3 csillag az illata miatt jár neki! :)

p.bettina

2019. február 6.

Az egyik kedvenc parfümöm. Kevés Avon-os termék van, amivel elégedett vagyok, de ez a parfüm közéjük tartozik. Nagyon finom illata van, tartós és a csomagolása is nagyon szép.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

hambi

2019. január 24.

Jól sikeredett. Elöször csak egy 5ml verziót mertem megvenni, de a papirlapon nagyon tetszett az illata. Utána a páromnak is nagyon bejött rajtam :) szóval megrendeltem nagy üveggel és még az üvege is nagyon szép, csajos/nöies. Nem szeretem, ha másokon is érzem a parfümömet, de ezúttal üsse kavics :) Van sok másik illatom, ami nem olyan gyakori, mint egy Avonos :)

hambi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

mzsdtt

2019. január 16.

Nagyon finom és tartós az illata. Nem nagyon tudom mihez hasonlítani, de inkább olyan tavaszias időkre ajánlom. Nyáron szerintem picit sok.

mzsdtt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol