Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2016. március 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Könnyed parfümpermet az Avon Luck illatával.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zagnes89
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: mannamaria00
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta, kp vagy utalás
Kinleyni

2018. augusztus 3.

Táskába-dobós-minden-napos. Imádom. Az első percben tényleg csak alma illata van, de várni kell 2 percet vele és... ráadásul parfümpermet mivoltához képest tartós is. 5 órát simán kibír. Nem évszak függő illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

MissQuen

2018. március 16.

Az Avon parfümpermetek közül a legjobb! Én nagyon szeretem ezt a könnyed illatpermetet. Nagyon jó illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

ndorisz1996

2018. február 8.

Zsákbamacskaként rendeltem, nekem nem az igazi. Az illata számomra kicsit szúrós, és erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Petra19

2018. január 8.

IMÁDOM!
Nagyon finom illata van.
Nálam olyan 4-5 órát is kibír,minden nap használom.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

IMÁDOM!
Nagyon finom illata van.
Nálam olyan 4-5 órát is kibír,minden nap használom.
Csak ajánlani tudom.

Ali

2018. január 5.

OOo mostanában annyira vágytam valami édes illatra, pedig általában annyira nem jönnek be. De az ember lányának néhanapján pont egy ilyen illatra van szüksége, ami megédesíti kicsit a napját. <3 Azt hiszem a hideg, depressziós hangulató téli reggeleim/estéim illata lesz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

misshkitty701

2017. december 22.

Mivel szeretem az édes illatokat, ezért tetszik. Egész tartós is, szóval ez lett a mindennapi parfümöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Kingus23

2017. december 18.

Nagyon tetszik az illata használom ezt és a parfüm változatot is ,mind a kettőtartós és kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Normankaa

2017. november 17.

Amikor megkaptam nagyon megijedtem, hogy mennyire mellényúltam. Valami irtózatos, tömény cukor illatot éreztem, mintha beleszagoltam volna a legdurvább rózsaszín unikornis-csillámpóni világba. Később azonban egyre kellemesebbé vált az illata. Mostanra már nagyon megszerettem, sokan megdicsérik az illatomat, mikor ez a parfüm van rajtam. Tartósnak viszont nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Piko888

2017. október 31.

Szerintem a legrosszabb illat amit valaha próbáltam. Táskába dobós "parfümnek" szántam, de lakás illatosítónak is necces. Egy az egyben olyan mintha 100%-os rostos almalevet fújnék magamra, de komolyan.....brrrrr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Piciperia

2017. október 25.

Borzalmas. Cukros vízre hajaz, egyáltalán nem hasonlít a mintaillatra. 20 perc alatt elillan az illata. Senkinek sem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol