Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2016. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes "szerencse" csinos üvegbe zárva.

Virágos-gyümölcsös illatkategória.

Fejillat: eper

Szívillat: gyöngyvirág

Alapillat: cédrus

Ár: 3000ft , Eladó: eszaszin
Állapot: ÚJ, Helyszín: MISKOLC, fizetés: POSTÁZOM IS ELŐRE UTALÁS ESETÉN
Ár: 4500 , Eladó: tboog13
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr és budapest vagy csomagküldeményként, fizetés: Személyesen vagy előreutalással csomagként

dlrexqs

2019. december 13.

Használtam egy ideig, de már hónapok óta csak porfogóként funkcionál a polcomon, pedig még a fele sem fogyott el. Eleinte nagyon szerettem, igazán édes illata van, ami azonban egy idő után elkezdte bántani az orromat. Sajnos, vagy éppen szerencsére nem túl tartós, érdemes néhány óránként fújni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Tartós, édes és csak enyhén epres illat. Jobban tetszik, mint az eredeti Luck.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Tartós, édes és csak enyhén epres illat. Jobban tetszik, mint az eredeti Luck.

szszabina27

2019. szeptember 7.

A nagyon édes parfümöket valahogy nem szeretem, de kivételek vannak, ezek közé tartozik ez is!
Tartós illata van, és iszonyat jó, sokan meg is jegyezték!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Tartós illata van, és iszonyat jó, sokan meg is jegyezték!

csyngo

2019. július 30.

Kedvenc parfümöm, többször újravettem már. Imádom az illatát, viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

durca1016

2019. március 28.

A Másik Luck parfümöt szoktam venni de most le volt akciózva , gondoltam kipróbálom ezt is :) Hasonlóan a másikhoz a kedvencem lett :) Isteni illata van !!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

ketnajairotkiv

2019. március 24.

Kedvenc parfümöm már évek óta. Nagyon édes, friss, és gyümölcsös. Örök szerelem marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

NovErke

2019. január 29.

Anyukámnak van meg ez a parfüm, néha elkérem tőle mert nagyon jó! Édes de nem émelyítő, szerintem ez olyan fiatal csajos, energikus illat, és tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Kriszta180222

2019. január 7.

Nem vagyok egy nagy parfümmániás, de ezután nagyon szívesen nyúlok. Hetköznapokra tökéletes, egyszerű de nagyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Mizser1985

2019. január 7.

Nagyon friss ,üde illat! Nem tolakodó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Nagyon friss ,üde illat! Nem tolakodó!

Sheila86

2018. november 2.

Számomra átlagos illat. Már nem sok van az üvegben, használom, nem rossz-nem rossz, de nekem nem az igazi. Kellemes nyári illat, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)