Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2016. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes "szerencse" csinos üvegbe zárva.

Virágos-gyümölcsös illatkategória.

Fejillat: eper

Szívillat: gyöngyvirág

Alapillat: cédrus

Ár: 2000 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1-2 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Ár: 3500 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás (fóliás), Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
durca1016

2019. március 28.

A Másik Luck parfümöt szoktam venni de most le volt akciózva , gondoltam kipróbálom ezt is :) Hasonlóan a másikhoz a kedvencem lett :) Isteni illata van !!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

ketnajairotkiv

2019. március 24.

Kedvenc parfümöm már évek óta. Nagyon édes, friss, és gyümölcsös. Örök szerelem marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

NovErke

2019. január 29.

Anyukámnak van meg ez a parfüm, néha elkérem tőle mert nagyon jó! Édes de nem émelyítő, szerintem ez olyan fiatal csajos, energikus illat, és tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Kriszta180222

2019. január 7.

Nem vagyok egy nagy parfümmániás, de ezután nagyon szívesen nyúlok. Hetköznapokra tökéletes, egyszerű de nagyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Mizser1985

2019. január 7.

Nagyon friss ,üde illat! Nem tolakodó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Nagyon friss ,üde illat! Nem tolakodó!

Sheila86

2018. november 2.

Számomra átlagos illat. Már nem sok van az üvegben, használom, nem rossz-nem rossz, de nekem nem az igazi. Kellemes nyári illat, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

rocknrose

2018. október 27.

Számomra a sima Luck tökéletes, de sajnos ő nem tetszik ennyire. Egy üveggel használtam el belőle, míg az "anyaillatból" már hárommal is. Nem tudom, melyik illatjegy zavar ennyire, de nem max pontos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Vanillacream

2018. október 27.

Hónapokig a kedvenc illatom volt, de már nem varázsol el úgy, mint régen. Persze kedvfüggő, heti 1-2 alkalommal még használom. Talán kis szünet után újra beleszerelmesedek. Viszont a külső megjelenése nagyon tetszik. Nőies, elegáns, mégis kicsit tündéri. Akinek az illatvilága, azért ajánlom kipróbálásra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Evelyn31

2018. október 3.

Hol szerettem,hol nem. Hol soknak éreztem,hol kevésnek...nem tudok zöld ágra vergődni vele.Az üvegcséje tetszik,már elhasználtam de nem hiszem,hogy újra veszem. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Enne

2018. augusztus 24.

Update
Királynői illat! Legutóbb esküvőre fújtam magamra, és egész éjjel éreztem, úgy egészítette ki a virágos maxiruhámat és az oldalt elcsatolt bubifrizurámat, mint a királynő legszebb éke. Imádom! <3 Megvan a helye és az ideje, és ha ekképp bánunk vele, eleganciát és nőiességet ad hozzánk egy csipettel. (Ugyanezt az anyaillatról nem mondhatom el, az teljesen átlagos cukorkaillat számomra.)

Update 2017. 04. 21.
EDP-hez képest nem túl tartós, azért napközben frissíteni kell. Még mindig szeretem! :) Kicsit tömény tavaszra, most, hogy pár napra visszatért a tél, újra érte nyúltam. Szerintem legközelebb ősszel veszem újra elő, amikor már kelleni fog egy kis édesség, szín és vidámság.

Régóta vártam egy akcióra, és karácsony után eljött az én időm, a lehető legalacsonyabb áron hozzájutottam. Több, mint egy éve vásároltam egy illatmintát belőle kíváncsiságképp, és meglepően tetszett, holott édes-vattacukros kategóriába sorolnám, és az nem az én világom. Inkább a könnyed, fehér virágos, esetleg citrusos illatokat kedvelem némi nőerővel megfejelve (pl. Oriflame Power Woman <3). Szóval nagyon megtetszett a minta akkor, és úgy gondoltam, most be is szerzem az egyetlen édes parfümömet. Nem bántam meg! Édes, az igaz, de nem fullasztó, luxus illatról van szó, és nem nézegetek körbe, hogy ki ez a vattacukor-bébi, mert finoman, szolidan adagolja ezt az édességet. És egész nap tart két fújás! Könnyed, pazar illatfelhő vesz körbe, amikor vágyom rá. Az üvegéről egy szót se, csak rá kell pillantani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Update

Update 2017. 04. 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)