Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2016. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes "szerencse" csinos üvegbe zárva.

Virágos-gyümölcsös illatkategória.

Fejillat: eper

Szívillat: gyöngyvirág

Alapillat: cédrus

lexyusz

2020. december 10.

Először anyum vásárolta meg itthon, én nem is nagyon figyeltem fel rá az újságban. Aztán ez a véleményem változott mikor megérkezett hozzánk és kipróbáltam :D Na azonnal riadóztattam a húgomat, hogy fáradjon már be nekem egy Avonos boltba és vegye meg ezt a parfümöt, mert nekem kell. Nagyon kellemes illata van, szeretem magamon érezni. Ha elfogy szerintem venni fogok belőle még egy üveggel. Tartósságával nincsen semmi problémám, én jó sokáig érzem magamon ezt az illatot :) Csak ajánlani tudom :)

Update: Azóta elfogyott az első üveg és nem bántam meg. A második még ott áll a szekrényemben bontatlan csomagolásban, de szerintem már nem sokáig. Szerencsére ez a gyöngyvirág illat nekem nem jött át, mert parfümben nagyon rühellem... Viszont az édességével megfogott, bár nem olyan tömény édesség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

krémparádé

2020. december 6.

Up: adok neki még egy csillagot, ugyanis a használata során kiéreztem belőle a száraz avar kellemes illatát, ettől ilyan őszi napsütéses feeling, rendben volt viselni, viszont még mindig nem tartom nagy durranásnak.
Ez a parfüm nagyon semmilyen. HOL az eper? Csak valami halvány mű édességet érzek. Én szeretem az Avont, mindig találtam náluk magamnak való illatot és egyéb klassz termékekrt, de ezeket a seszagú, nulla minőségű, ömlesztett illatsorozatokat én sem értem. Hol a fantázia, hol a minőség? Régebben pedig tudtak valamit, de most hjajdejajj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

MissQuen

2020. november 27.

Nekem nagyon nem jött be. Szerintem 20 éveseknek való. Tömény 🍓 eper enyhén virágos illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 27.

Bellana

2020. november 23.

Ő számomra sajnos nem jött be, édeskés illat, nagyon kiérzem belőle az epret és nem tetszik, mert mást szinte nem is érzek. Nincs nagy felhője, így visszafogottabbnak mondanám, amolyan kis aranyos illat kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

ketnajairotkiv

2020. október 28.

Évekig hsználtam és szerettem az édes, friss, és gyümölcsös illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Évekig hsználtam és szerettem az édes, friss, és gyümölcsös illatát.

d.anett89

2020. szeptember 29.

Nagyon szeretem,illetve a párom is szereti rajtam. Nekem tartós az illata, szerencsére nem illan el hamar. Ruhára fujva nem hagy nyomot. Bejött

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Jasminum

2020. július 11.

Számomra egy az egyben a Be... spontaneous illata (Avon), ami a kedvencem volt évekkel ezelőtt.
Kellemes, friss nyári illat optimális tartóssággal

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

Kellemes, friss nyári illat optimális tartóssággal

Fiszuli

2020. május 13.

Egyszer rendeltem meg eddig, nagyon szerettem. Mostanában kezdtem el megint szemezni vele, hogy jó lenne újra venni. Nagyon szerettem az illatát, számomra kettős volt, fiatalos, mégis komoly, friss, mégis megnyugtató. Nagyon tartós illat, nagyon szerettem magamon, nem változott napközben, a környezetem is szerette, dicsérték. Valamiért mindig egy különleges érzés fogott el tőle, lehetséges, hogy emlékeztet valamire, de sose ugrott be róla konkrétan semmi... Mindenképpen adok még neki esélyt a jövőben, hogy erre a "rejtélyre" rájöjjek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

bibike2000

2020. április 15.

Húgom kapta tőlem karácsonyra, egyik kedvenc illata lett. Picit epres beütése van nekem, édes. ám mégis fűszeres picit. Tartós, mindenki megjegyzi. Jól utaztatható, a kiszerelése is bőven jó. Akciósan érdemes megvenni, picit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Tartós, édes és csak enyhén epres illat. Jobban tetszik, mint az eredeti Luck.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Tartós, édes és csak enyhén epres illat. Jobban tetszik, mint az eredeti Luck.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)