Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2016. június 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes "szerencse" csinos üvegbe zárva.

Virágos-gyümölcsös illatkategória.

Fejillat: eper

Szívillat: gyöngyvirág

Alapillat: cédrus

Avon Luck La Vie parfüm eladó
Ár: 5500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 7.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázva vagy foxpost, packeta

LLeva

2022. március 18.

Ez az egyik kedvenc parfümöm! Egész télen ezt használtam. Édes, púderes illat, de egyáltalán nem tolakodó. Megfelelő mértékben tartós, és akár fontosabb alkalmakhoz is tökéletesen passzol. Édesanyámtól kaptam még egy jó évvel ezelőtt, de annyira megszerettem, hogy biztosan újra fogom majd vásárolni, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 18.

bmth

2021. december 19.

Nem rossz illat, viszont nekem magamon nem tetszett, nem éreztem az én illatomnak, ennek ellenére sokan dicsérték rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

CandyShimmer

2021. május 22.

Nagyon fincsi illat, igazi nyári parfüm, már 2 üvegcsével elhasználtam. Tartóssága olyan erős közepes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

lexyusz

2020. december 10.

Először anyum vásárolta meg itthon, én nem is nagyon figyeltem fel rá az újságban. Aztán ez a véleményem változott mikor megérkezett hozzánk és kipróbáltam :D Na azonnal riadóztattam a húgomat, hogy fáradjon már be nekem egy Avonos boltba és vegye meg ezt a parfümöt, mert nekem kell. Nagyon kellemes illata van, szeretem magamon érezni. Ha elfogy szerintem venni fogok belőle még egy üveggel. Tartósságával nincsen semmi problémám, én jó sokáig érzem magamon ezt az illatot :) Csak ajánlani tudom :)

Update: Azóta elfogyott az első üveg és nem bántam meg. A második még ott áll a szekrényemben bontatlan csomagolásban, de szerintem már nem sokáig. Szerencsére ez a gyöngyvirág illat nekem nem jött át, mert parfümben nagyon rühellem... Viszont az édességével megfogott, bár nem olyan tömény édesség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

krémparádé

2020. december 6.

Up: adok neki még egy csillagot, ugyanis a használata során kiéreztem belőle a száraz avar kellemes illatát, ettől ilyan őszi napsütéses feeling, rendben volt viselni, viszont még mindig nem tartom nagy durranásnak.
Ez a parfüm nagyon semmilyen. HOL az eper? Csak valami halvány mű édességet érzek. Én szeretem az Avont, mindig találtam náluk magamnak való illatot és egyéb klassz termékekrt, de ezeket a seszagú, nulla minőségű, ömlesztett illatsorozatokat én sem értem. Hol a fantázia, hol a minőség? Régebben pedig tudtak valamit, de most hjajdejajj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

MissQuen

2020. november 27.

Nekem nagyon nem jött be. Szerintem 20 éveseknek való. Tömény 🍓 eper enyhén virágos illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 27.

Bellana

2020. november 23.

Ő számomra sajnos nem jött be, édeskés illat, nagyon kiérzem belőle az epret és nem tetszik, mert mást szinte nem is érzek. Nincs nagy felhője, így visszafogottabbnak mondanám, amolyan kis aranyos illat kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

ketnajairotkiv

2020. október 28.

Évekig hsználtam és szerettem az édes, friss, és gyümölcsös illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Évekig hsználtam és szerettem az édes, friss, és gyümölcsös illatát.

d.anett89

2020. szeptember 29.

Nagyon szeretem,illetve a párom is szereti rajtam. Nekem tartós az illata, szerencsére nem illan el hamar. Ruhára fujva nem hagy nyomot. Bejött

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Jasminum

2020. július 11.

Számomra egy az egyben a Be... spontaneous illata (Avon), ami a kedvencem volt évekkel ezelőtt.
Kellemes, friss nyári illat optimális tartóssággal

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 11.

Kellemes, friss nyári illat optimális tartóssággal

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.